RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Rüyada ayva ağacı görmek, büyük şans ve uğur anlamına gelir. Rüya sahibinin hayatının kusursuz ve mükemmel geçeceğine,her arzusunun yerine geleceğine, bankada önemli oranda parasının, birden fazla evinin ve arabasının ayrıca kendisine bolluk, bereket, ömür boyu kazanç getirecek bir işinin olacağına yorulur. Rüyada ayva ağacı görmek, ticaret ehli ve işin ustası olan bir kişinin varlığı ile açıklanır. Bu sayede kişinin hiç kesilmeyecek bir geliri olacağı ve hayatı boyunca hiçbir zaman yokluğa düşmeyeceği yorumu yapılır.

Rüyada Ayva Ağacından Ayva Toplamak

Rüyasında ayva ağacından ayva topladığını gören kişi çok gezen kimse demektir.Rüya sahibi, gerek işinden dolayı gerekse sevdiği ve yeni yerler görmek hevesinde olduğu için yerinde durmayan, sürekli gemi, uçak ya da otobüsle seyahate çıkan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek, seyyah olan bir kişiye işaret eder. Sürekli seyir halinde ve göçebe olan bir kişinin varlığı ile açıklanır. Aynı zamanda güzellik ve hayır bulmaya, fakirlikten kurtulmaya ve daimi bir bolluğa işaret eder.

Rüyada Ayva Yemek

Rüyada ayva yemek, iyi değildir. Büyük bir acıya ve felakete tabir edilir. Rüya sahibinin taşıyamayacağı kadar büyük bir acı yaşayacağına ve yıkılacağına yorulur. Gözyaşı ve keder anlamına gelir.

Rüyada Ayva Kompostosu Görmek

Rüyada ayva kompostosu görmek, işlerin hafifleyeceği, yoluna gireceği, kazanç kapılarının bir bir açılacağı ve sorunların çözülerek hayatın kolaylaşacağı şeklinde yorumlanır. Yaşamın güzelleşeceğine ve huzurlu günlerin geleceğinedelalet eder.

Rüyada Ayva Satın Almak

Rüyasında ayva satın aldığını gören kişinin evlat sahibi olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin büyüdüğünde erkekleri peşinden koşturacak ve tabir yerindeyse çok canlar yakacak güzellikte bir kız evlat sahibi olacağı yorumu yapılır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ayva Ağacı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Hasan tasci (12 Şubat 2014 saat: 17:36)

    Rüyamda Çok uzun Hindistan cevizi ağaçlarına benzeyen ayva ağacı gördüm üstünde bir sürü ayva vardı. Ağaca tırmanmaya başlayınca ağaca sarılmış çıkmış insanlar gördüm. Ağaca kimisi çıkmış kimisi çıkmamış ayva yi bekliyorlar.Ve ben onları geçerek beş alti tane topluyorum. Benden önce birisi ağacın en sarı beş alti tane ayva dalını kırıp götürüyor.Bende ağacın zor olan kısmından beş alti tane kopariyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,