RuyaTabirleri.com

Rüyada Ayva Görmek

Rüyada ayva görmek şifa bulmaya, rahata ve huzura kavuşmaya, hak yoluna dönmeye ya da hak yolunda olmaya, meslek hayatındaki yükselmelere, ticaret hayatındaki başarı ve zaferlere delalet eder. Sağlık sorunları olan bir kişi rüyasında ayva görürse bu kişi tez zamanda sıhhatine kavuşur. Evsiz biri ev sahibi olur, yokluktan ve borçtan beli bükülen bolluğa kavuşur, evli kişiler evlat sahibi olur, bekâr kişiler kısmetlerine kavuşur.

Rüyada ayva görmek herkes için bir yerde mutlaka faydası olacak bir olay yaşamaya delalet eder. Rüyada ayva görmek bazen kişinin gideceği yol olarak da tabir edilir. Bu yol uzun, sıkıcı ve rahatsızlık verici olsa da sonunda ferahlık var diye tabir edilir. Sarı ayva iyi değildir, sağlık sorunu anlamına gelir, yeşil ayva ise henüz vakti gelmemiş şans demektir.

Rüyada Ayva Yemek

Rüyada ayva yemek tek şekilde tabir edilmez. Bazı rüya tabirleri ayva yemenin iyi olmadığını, rüya sahibinin çok düşkün olduğu birinin vefat edeceğini söyler. Rüyada ayva yemek hamile bir kadın için hayırlıdır sağlıklı ve şirin bir bebek doğuracağı anlamına gelir. Sağlık sorunu olan kişi ayva yerse iyi olacaktır.

Rüyada Ayva Satın Almak

Rüyada ayva satın aldığını gören kişi hayırlı ve güzel bir evlat sahibi olacak demektir.

Rüyada Ayva Ağacı Görmek

Bir kişi rüyasında ayva ağacı görürse bu o rüya sahibinin etrafında kendisine faydası olmayan birine işarettir. Rüyada ağaçtan ayva toplarsa hayırlı olacak bir iş için yola çıkacak, bu işten de büyük bir kar elde edecektir.

Rüyada Ayva Reçeli Görmek

Rüyada ayva reçeli görmek kişinin yorulmadan, emek harcamadan elde ettiği para demektir. Bu kişinin oturduğu yerde eline geçen bir kazancı vardır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ayva Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. nazlı ünver (05 Mayıs 2014 saat: 13:18)

    6 ay önce köyde oturuyordum. 2 yıl oturdum. öğretmenim ben. köyde ablam gibi sevdiğim biri var. öğrencimin annesi. 3 kızı var çok erkek istiyor. benim okulumun bahçesinde 8 tane zeytin ağacı var. ablanın adı hatice. hatice abla bu zeytin ağaçlarıdan birine ayva aşısı yapıyor. bu ayvaya da peygamber ayvası diyor. hatice abla diyorum tutmaz bu. zeytin ağacında ayva yetişir mi. sonra bir bakıyorum olgun olgun ayvalar var üzerinde. ağaca çıkıyor. 2 tane koparıyor. kendininkine göre benim ki biraz daha olgun. bi ısırıyorum. çok tatlı. hatice abla hemen kardeşini arıyor. sepet getir toplayalım diye. bu kadar. sonra uyanıyorum. beni düşündüren neden peygamber ayvası. bu çok aklımda kalmış uyanınca. böyle bir ayva var mı. bi de biz ev almıştık. bu aralar çok borçtayız. tayin de isticem. acaba bunlarla ilgili olabilir mi.hangisi olabilir.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,