RuyaTabirleri.com

Rüyada Azrail Görmek

Rüyada Azrail görmek iyi şeylere işaret etmez. Her durumda kötü şeyleri işaret eder. Azrail’in rüyadaki görevi de tıpkı gerçekte olduğu gibidir. Yani ruhun bedenden ayrılarak ebediyete tecelli etmesi anlamına gelir. Rüyasında Azrail’i iyi şekilde görmek ruhun bedenden kolay ayrılmasına, Azrail’i kötü şekilde görmek zor can vermeye delalet eder.

Bir başka rüya tabirine göreyse Azrail’i afiyette görmek, hak yolunda ya da kişinin inandığı bir davada can vereceği şeklinde yorumlanır. Rüyada Azrail’le karşı karşıya kalıp cenk etmek ve mağlup olmak da ölmek olarak değerlendirilir. Rüyada Azrail’e boyun eğmek ya da el, etek öpmek büyük bir mal varlığına sahip olmaya yorulur. Kişi rüyasında Azrail’e teslim olduğunu görürse hayatta kolay kolay yüzünün gülmeyeceğine delalet eder.

Rüyada Azrail Olmak

Kişinin işi ile tabir edilir. Rüyasında Azrail olduğunu gören kişi, sırf ekmek parası kazanmak için hiç sevmediği ve inanmadığı bir işe girecek demektir.

Rüyada Azrail’i Can Alırken Görmek

Güzel bir rüyadır, rüya sahibinin torunlarının torunlarını göreceği kadar yaşamasına ve bu kadar uzun yaşamasına rağmen elden, ayaktan düşmeden, kimseye muhtaç olmadan yaşayacağı anlamına gelir.

Rüyada Azrail ile Konuşmak

Rüya sahibinin, hayatın her zaman istediği gibi gitmeyeceğini anlamasına neden olacağı bir musibet yaşamasına ve başına hayatın kendisi için de oyunlar oynayacağını görmesine sebep olacak bir olay geleceğine delalet eder.

Rüyada Azrail Kılığında İnsan Görmek

Rüya sahibinin kaba bir tabirle arsız olduğu, hatalarından ders almadığını ve bir şeyin yanlış olduğunu bildiği halde onda kendisi için bir menfaat gördüğünde o yanlışı yapmaktan imtina etmediği yorumu yapılır.

Rüyada İsrafil Meleği Görmek

Hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin dünya döndükçe yüzünün solmayacağı şeklinde tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Azrail Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Fatih (13 Ağustos 2015 saat: 11:45)

  Rüyamda yüksek bir binadan aşağıya bakarken bir anda yolda uçan azraili görüyorum. Benim onu gördüğümü görünce bana doğru uçuyor ve yaklaştığı anda simsiyah olan bedeni bir anda bembeyaz oluyor bana gülümsüyor. Bende ona gülümsüyorum ve birlikte gökyüzünde yürüyerek gidiyoruz…


 2. bergen (18 Ağustos 2015 saat: 09:18)

  rüyamda azrail benim canımı alıyordu canımı almadan önce uzun süre bana baktı hıı ladıcanımı aldı sonra bir nine geldi kefendus çık dünyadan çık dünyadan dedi sonra ben calandım bana nine gel evladım dedi sonra biradamvardı ama kötüydü nine sen mi yaptın dedi hayır dedi oda hain dedi ana ssonra kötü adamgüldü ve uyandım


 3. elif beyza (19 Ekim 2015 saat: 17:58)

  Merhaba dun gece cok kotu bir kabus gordum ruyamda anneannemin balkonundan dusup oluyodum ama hic bir yerim acimiyodu sonra Azrail(as) yukaridan geldi once beyazdi sonra yaklastikca yuzunun karanlik oldugunu farkettim hani fotograflardaki gibiydi yuzu annemden ayrilmak istemiyordum ama ruhum bedendimden ayrildi ve tam Azrail (as) beni mezarliga kabir azabina goturuyodu ki uyandim uyandigimda kalbim atiyodu cok korkmustum hala etkisindeyim lutfen ruyami yorumlar misiniz


 4. Zeynep Yıldırım (27 Kasım 2015 saat: 16:49)

  Rüyamda kalabalik bi yerdeydim karanlikti ve kırmızı ışıklar yansiyordu biraz ve azraili gördüm filimlerdeki gibi elinde baltaya benzer aeyi vardi karsimdaki kizin yanina gelmisti ve cok uzundu yuzune baktigimda bana dogru egildi ve sırıttı tam benle konusacaktiki uyandim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,