RuyaTabirleri.com

Rüyada Baba Evi Görmek

Rüyada baba evi görmek, çaresiz veya umutsuz bir anda aileden görülecek güzel bir desteğin kişide yaratacağı mutluluk ve feraha işarettir. Her anlamda ailenin kişinin arkasında olduğunu hissettirmesine alamet olan rüya, kişinin enerjisini yeniden toparlayarak aksiliklerle daha güçlü şekilde mücadele edeceğini, vefalı biri olduğu için kendisine yapılan tüm yardımların karşılığını da mutlaka vereceğini bildirir. Gönül borcu olarak da yorumlanan rüya, görülecek önemli bir yardım sonrasında yaşanacak duygusal anlara da gönderme yapar. Baba evi kişinin ailesiyle birlikte yaşayacağı uzun ömre ve sağlıklı günlere de alamet olduğu gibi, adil davranan aile büyüklerine de yorumlanır.

Rüyada Baba Evinden Ayrıldığını Görmek

Mutlu ve güler yüzlü bir şekilde baba evinden ayrıldığını görmek, hayırlı bir evlat olarak anılmaya, kişinin yapacağı her işin sonunun hayra vesile olacağına, kendi başına ayakta durmakta zorluk çekmeyeceğine, anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine yorumlanır. Ağlayarak baba evinden ayrılan kişiler bekarsa, ailelerinin izin vermediği yahut onaylamadığı bir evlilik kararı alırlar ve tüm aile ilişkileri uzun süreliğine bozulur. İslami olarak da anne baba duasından mahrum kalınan ve kalp kırarak yaşanan bir hayata alamet eder.

Rüyada Baba Evine Dönmek

Hatalardan pişmanlık duymaya ve yapılan yanlışların farkına vararak, daha doğru şekilde yaşamaya karar vermeye, özellikle anne ve babası ile arasında husumet, gerginlik ya da kırgınlık olan kimselerin, onların kalplerini onarmak için el öpüp, af dileyeceğine alamet eder. Baba evine dönmek bazen evliliklerin bitmesine ve kişinin eski düzenine yeniden dönmesine de işaret eder.

Rüyada Baba Evi Görmenin Psikolojik Yorumu

Bazı konularda zamanı gelmeden hareket etmeye ve kişinin sürekli sabırsızlık göstermesi yüzünden olacak işlerinde de aksilikler yaşamasına işarettir. Baba evine dönmek psikolojik olarak kişinin kendisini sadece ailesinin yanında iyi ve korunaklı hissettiğine de işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Baba Evi Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Yasemin (16 Ağustos 2015 saat: 14:06)

    Ruyamda kucuk bir mezarlik yuvarlak bir sekilde cevirilmisti taslarla etrafi kirmizi kizilimsi bi toprak rengi vardi ben o mezarin basinda oturdum topragini yuzume surdum 3 defa ayni seyi tekrarladm ayni ruyadanin icinde kendi annemlerin evindeydm damdan asagi inis yok diyo esim kendi merdiven koyup indi ikin katli evdi bn damda kaldm bna inis yok atla diyodu esm bn korkuyodm inemem korkuyorm diye bagirdm ayni ruyanin icinde yine 3 tane siyah gyinmis peceli kadina bn yer gosterdm buraya buyrun oturn dedim buyuk bi uzum asmasinin uzernde uyudum ama uzum fln yoktu kuru tahtaydi heryeri


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,