RuyaTabirleri.com

Rüyada Babadan Dayak Yemek

Rüyada babadan dayak yemek, hiç hayırlı değildir ve kişinin yaptığı bir hata yüzünden ailesini kötü duruma düşüreceğini, asi davranışları ile annesini, babasını üzeceğini, kendisine verilen öğütleri dinlemediği gibi hala burnunun dikine giderek başını sık sık belaya sokacağını işaret eder. Anne baba duası almadan yaşayan kişilerin tövbe etmeleri gerektiğini de bildiren rüya, hayırsız bir evlat olunması nedeni ile ilerde kendi çocukları tarafından da aynı şekilde muamele göreceğini bildirir. Kişinin davranışlarına, özellikle ailesine karşı tutumuna bir an önce dikkat ederek, hatalarından vazgeçip, yaşamını düzene sokması gerektiğini bildiren uyarıcı mahiyette bir rüyadır.

Rüyada Babadan Dayak Yiyip Af Dilemek

Bir yanlıştan dönülmek üzere olunduğuna ve özellikle yakın geçmişte yapılan bir hatadan gerekli dersin alınacağına, kişinin hayatında amaçları doğrultusunda ve doğru bir şekilde ilerleyeceğine alamettir. Aile büyüklerinin hayır dualarını alarak çıkılacak bir yolculuğa, askere gitmeye veya gurbete çıkmaya da yorumlanır. Kişi kendisini özgür olarak nitelendirse de, ailesinin nefesini her zaman ensesinde hissedeceğini, özellikle anne, babasının kendisine her zaman kol kanat gereceğine ve koruyacağına da tabir edilir.

Rüyada Babadan Dayak Yemek Ve Ağlamak

Güzel bir sürprizle ya da kişiyi duygulandıran bir hediyeyle yorumlanan rüya, sevindirici bir süreç yaşanacağına, kişinin kendisini çok hafiflemiş hissederek hayatına devam edeceğine ve mutlu aile ilişkilerini daha da iyi hale getireceğine işarettir. Her zaman hayır duası alarak evden çıkan kişinin çok makbul işlerle uğraştığına, geleceğinin parlak ve kişiyi daha da ileriye götürecek kariyer zenginliği ile dolu olacağını da müjdeler.

Rüyada Babadan Dayak Yemenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kafasındaki veya bilinçaltındaki baba figürünün korkuyla eşdeğer olduğunu ya da geçmişinde babasından şiddet gören kimselerin yetişkinliklerinde de hala babalarından duydukları korku ve endişeyi, duygularını bir türlü gösteremediği için bastırdığını ifade eder. Baba sevgisinden yoksun kalan kimselerde de benzer rüyalar görülür.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Babadan Dayak Yemek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ahmet (19 Haziran 2016 saat: 08:54)

    Rüyada dershaneye gitmediğini söyleyen bir hoca yeni açtığımız iş yerimize geldi isyerimiz SİMDİKİ halinin uç katı kadar büyüktü ve benim dershaneye gitmediğimi söyledi ve bunun üzerine babamdan temiz bi dayak yedim o dayak ile uyandm


  2. Zeynep Aybura (13 Ekim 2016 saat: 09:22)

    Rüyamda babam beni hortumla iyice ıslattı sonra portakal ağacının yanına gittim portakalların çoğu yerdeydi babam portakallarla bana saldırmaya başladı ve yanıma gelip beni sürüklemeye başladı ben sürekli ağlıyordum baba yapma diye.Babamda sen dur önümüzdeki yüzyıl size neler neler yapacam dedi o sırada ablami gördüm ondan yardım istedim fakat babam izin vermedi


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,