RuyaTabirleri.com

Rüyada Babasını Görmek

Rüyada babasını görmek, rüyayı gören kişinin, içine düştüğü durumlarda ve maruz kaldığı sıkıntılı olaylara daha cesaretli yaklaşacağına, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına ve sorunların çözülmesi için çok daha kararlı ve daha çevik davranacağına ve sorunları daha rahat bir şekilde çözerek başarıya ulaşacağına tabir eder. Aynı zamanda, rüya sahibinin yapmayı çok istediği bir şeyi yapıp hayallerine kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Babasını Ölmüş Görmek

Çalışma hayatı ya da aile hayatı ile ilgili çok sıkıntılı, sorunlu ve kötü bir haber alınacağına, bu haber ile birlikte işlerin daha kötüye gideceğine, büyük parasal sorunların ve tartışmaların yaşanacağına alamet eder.

Rüyada Babasını Hasta Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında binbir güçlükle kazandığı parayı hayır gelmeyecek ve geri dönüşü olmayacak boş işlere harcadığına delalet eder.

Rüyada Babasını Dövmek

Rüyayı gören kişinin babasına bir olayla ya da bir durumla ilgili olarak haber verdiğine ya da bir mesaj gönderdiğine ve bu haberin babasının çok sevineceği bir haber olacağına işaret eder.

Rüyada Babasını Öldürmek

Olaylara karşı büyük bir cesaret ile yaklaşılması ve sorunların daha akıllıca ve daha detaylı düşünülerek çözülmesi sayesinde çok iyi işler yapılacağına ancak bir süre sonra rüya sahibinin istemeden de olsa kötü şeyler yapmaya başlamasına ve günah işlemesine rivayet eder.

Rüyada Babasını Tabutta Görmek

Kazanılacak paranın helal ve bereketli olacağına, çok güzel günler görüleceğine ve en yakın zamanda çok mutlu bir haber alınacağına yorulur. Uzun zamandır yapılan işten vazgeçilip daha fazla kazanç sağlayacak bir işe geçileceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına işaret eder.

Rüyada Babasını Öptüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, çok hayırlı bir evlat olacağına rivayet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Babasını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. fatoş (04 Ocak 2014 saat: 08:52)

  rüyamda babamın yemeğine uyku ilacı koyarak onun ölümüne sebep olmuşum. polis araştırıyormuş beni bir günlüğüne göz altına alıp hapse atacaklarmış, çok korkuyordum.çok suçlu hissediyordum kendimi.
  benim yaptığımıda ailem biliyormuş.vicdan azabı çekiyorum. acaba ölmüşmüydü,yoksa uyudu biz öldü mü zannettik diye.
  nasıl yaptım diyorum kendi kendime.
  bu arada babam yaşamıyor 2 yıl önce öldü


 2. songül (01 Şubat 2014 saat: 04:33)

  kız kardeşimle arastada alışveriş yapıyorduk ama herhangi bi şey almadık.akşam olduğunu farkettik bi yere davetli olduğumuzu hatırladık tam gideceğimiz yeri ararken eski sevgilimin arabasını farkettim. rengi kırmızıydı ve : arabasını bahçenin içine park etmiş ondan görünmüyormuş diye içimden geçirdim :bu arada onların evine giriverdiğimi fark ettim.bu arada ölmüş olan annemle. eski sevgilimin babası oturmuş sohbet ediyorlardı. babası sağ. iftar yemeği için onlara davetli olduğumuzu farkettim.odanın kapısını açtığımda annemle onun babası gayet beni doğal karşıladı ama konuşmadılak küsde değillerdi. kendi aralarında sohbet ediyorlardı. ama eski sevgilim çok şaşırdı ayaklarını uzatmış yerde oturuyordu ben içeri girice biraz toparlandı. ben annemin yanına geçtim oturdum. kızkardeşleri sofra bezini açtılar ortaya. haşlanmış salçalı güzel görünümlü tavuk yemeği getirdiler sofraya. bu esnada uyandım. yorumunuzu bekliyorum. şimdiden teşekkür ederim


 3. kerem (14 Şubat 2014 saat: 20:45)

  benim gördüğüm rüya acayip vahşet doluydu. öyle birkaç gün önce görmeme rağmen rüyayı halen unutabilmiş değilim. özetleyeyim. kör satırla ve kör bıçakla babamı öldürmeye çalışıyorum hemen değil bir süre sonra kan kaybından ölüyor babam. kan kaybederken son bir bıçak darbesi vurur vurmaz hemen ağlamaya başlıyorum bağıra çağıra. bu arada babamla aramız bir süredir limoni.


 4. rojin güler (05 Ekim 2014 saat: 23:12)

  rüyamda babam telefonla arıyodu açıyodum kötü bişey oldu deyip aglıyodu hıçkıra hıçkıra bende ağlamaya başlıyodum ama babam ne olduğunu anlatmadan kalkıyodum not gerçekte babam başka ilde berüyamda babam telefonla arıyodu açıyodum kötü bişey oldu deyip aglıyodu hıçkıra hıçkıra bende ağlamaya başlıyodum ama babam ne olduğunu anlatmadan kalkıyodum not gerçekte babam başka ilde ben başka ildeyimn başka ildeyim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,