RuyaTabirleri.com

Rüyada Babayı Görmek

Rüyada babayı görmek, rüyayı gören kişinin hedeflerine, isteklerine ve arzularına başarıyla ulaşarak hikmete ve kudrete sahip olacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin her türlü zorlukla baş edecek kadar azimli kimse olduğuna, mücadele etmekten hiç vazgeçmeyeceğine, yaşam hevesinden ve yarına dair umutlarından da hiçbir şey kaybetmeyeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin kendine olan güveni sayesinde hayatta hiçbir zorluktan korkmayacağına tabir edilir.

Rüyada Babayı Ağlarken Görmek

Rüya sahibinin babasının hayırlı ve güzel haberlerini alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin babasının sağlığının, ağız tadının, keyfinin ve rahatının yerinde olduğuna delalet eder.

Rüyada Babayı Hasta Görmek

Rüyasında babasını hasta gören kişi, babası ile uzun zamandır ayrı kaldıysa bir araya gelecek demektir. Babası yanı başındaysa onun büyük bir mutluluğuna şahit olacağına işaret eder. Babası hastaysa, sağlığına kavuşur, borçluysa borcundan kurtulur, dardaysa gelir elde eder diye yorumlanır.

Rüyada Babayı Ölmüş Görmek

Bu rüya da hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin babası ile ilgili kendisini çok mutlu ve memnun edecek bir gelişme ile karşılaşacağına tabir edilir. Kişi, babasından yana yüzünü güldürecek ve içini rahatlatacak gelişmelerle karşılaşacaktır diye kabul edilir.

Rüyada Babayı Üzgün Görmek

Rüyayı gören kişinin babasının işlerinin ve hayatının yolunda gideceğine, sıkıntılarının biteceğine, şansının açılacağına ve kısmetlerinin çoğalacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin babası için ettiği hayır dualarının kabul olacağına bu sayede hem babasının hem de kendisinin güzel günler yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Babayı Dövmek

Rüya sahibinin babasının bir problem karşısında kendisine ihtiyacı olacağı kendisinin de ona yol göstermek, fikir vermek, malından ya da parasından harcamak sureti ile faydasının dokunacağına delalet eder. Kişi, babasının bir işini hallederek onun duasını alacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Babayı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Hakan yüksel (27 Şubat 2014 saat: 14:23)

    merhaba;
    rùyamda şu an hayat’da olmayan babamı gôrdùm. banyo da telefonla konusuyodu ve teli kapatip annemle benim yanima oturma odasina geldi ve hic konusmuyodu elinde paralar vardi ve sayiyodu sayarken icinden 300tl civarinda hafif tebessúm ederek anneme uzatti annem ise yetmedigi icin babamin elindeki butun parayi aldi…sonrasinda rûyam bitti uyandim ..rutami yorumlarsaniz sevinirim tesekkurler


  2. Derya (02 Mart 2014 saat: 07:51)

    Merhabalar; babam rüyamda hastalanmisti, yatmiyordu ayaktaydi ama alzeimer türü bir hastalikti hatırladığım. Zamanla bizi tanımayacak diyordu kardeslerim, kalabalık bir ortamdi (kardeşler ve eşler) ve ben babamın böyle bir hastalığı olmasına inanamıyor, söyleniyordum kendi kendime nasıl olur diye. Çok üzüldüm, resmen Yüreğimin acısını hissettim. Ve hemen uyandım,uyandığımda kalbimde o acı hala vardı. (Birde babamın çamaşırlarıni elime alıp bakıyorum, babama bu hastalığı bir türlü konduramiyorum)


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,