RuyaTabirleri.com

Rüyada Bacak Kılı Görmek

Rüyada bacak kılı görmek, kişinin elde edeceği hayırlar ve maddi kazançlardır. Böyle bir rüya gören kimsenin eline hiç beklemediği bir yerden para geçer veya elindeki malı kıymetlenir ve oldukça büyük bir ücrete satılır. Bacak kılı, bazen güzel bir ömürdür, iş hayatında başarılar ev elde edeceğiniz kazançlardır. Bazen de aile kurmaya, bekarlar için evlenmeye delalet eder.

Rüyada Bacak Kılını Yolmak

Rüyasında bacak kılını yolan kimse elindeki malını kaybeder. Bu rüyayı gören kişi kazancının bir bölümünü harcar veya iyi yollarda sarf eder. Bazen de böyle bir rüyayı gören kimse, önüne çıkan kısmetleri ve fırsatları değerlendiremez. İş hayatında yaşanacak zorluklara, kısa süreli hastalıklara, istediği yolculuğa çıkamamaya, yaşanılacak bazı sıkıntılara ve aile hayatında küçük tartışmalara da yorumlanmaktadır.

Rüyada Bacak Kılını Uzatmak

Rüyada bacak kılını uzatan kişi, çok miktarda mal sahibi olur veya eline büyük bir ganimet geçer. Bu rüya genellikle maddi durumunuzda meydana gelecek değişikliklere işarettir. Rüyayı gören kimse, elindeki malı değerlendirir ve çok iyi bir ücrete satar. Bazen de böyle bir rüya kadınlar için hayırlı ve zengin bir erkekle evlenmeye; erkekler bu rüyayı görse makam ve mevki sahibi olmalarına ve iş yaşamında yükselmelerine işaret eder.

Rüyada Erkeğin Bacak Kılını Görmesi

Rüyada bir erkek kendi bacağının kılını görse, bu rüya o kişinin güç sahibi olmasına kuvvet kazanmasına ve güzel bir mevkide bulunmasına işaret etmektedir. Erkek için bacak kılı hayırlı sayılır. Böyle bir rüya bazen de gören kişinin önüne çıkacak hayırlı fırsatlara ve bunları değerlendirmeye yorumlanır.

Rüyada Bacak Kılının Artması

Rüyada artan bacak kılı, yüksek bir makamın, paranın ve malın çoğalmasının ve kişinin güçlü karakterinin habercisidir. Bu rüyayı gören kişi şan ve şöhret sahibi olur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Bacak Kılı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. inci (07 Aralık 2014 saat: 08:36)

  Merhaba ruyamda akşam vakti yanimda 2 kisiyle biyere gidiyorum uzerimde beyaz etek ceket var bi bakiyorum bilklerimden bir karis yukarisi acik kılli oldugunu goruyorum boyle gidemem diyor etegimin boyunu uzatip kapatiyorum ayaklarimi kadar bunu anlami nedir yorumlarmisiniz simdiden tesekkurler


 2. sibel (02 Nisan 2015 saat: 11:20)

  Merhaba ruyamda acil bir yere gitmem gerekiyor ve bacaklarim o kadar tugluki gidemiyorum yarim saat zamanim var agda yapmaya calisiyorum yetisemiyorum jilet alip deniyorum kesmiyor jilette yani killi kaliyor bacaklarim bu ne demek..bekarim ben nasil yoracagimi bilmiyorum. Simdiden cok tesekkur ediyorum.


 3. sultan (25 Nisan 2015 saat: 10:40)

  Merhaba, sürekli olarak rüyamda; etek giyip okula gidiyorum gayet mutluyum fakat daha sonra birden bacaklarimin tuylu oldugunu farkediyorum, hemde gayet uzun bi sekilde ve naptim, nasil boyle ciktim diyorum bir anda insanlarin bana olan bakislari dikkatimi cekiyor ve kendimi bi yere kapatiyorum.Surekli ayni ruyayi goruyorum ve ayni yerde uyaniyorum bunun anlami ne olabilir acaba?


 4. çağla (27 Nisan 2015 saat: 03:55)

  Rüyamda pantolonumu dize kadar sıyıtıp annemin kucağına uzatmışım bacağımı.Annemde bacağımı elliyerek “Gene mi bacaklarını aldın bak dsha çok çıkar kılların”diyor ve gözünden yaşlar akmaya başlıyor ve içten ağlıyor.Rüya burda bitiyor.Yalnız rüyamda hiç benim yüzüm gözükmüyor annemle yerde oturmuşuz dizimden itibaren gözüküyor,şimdiden çok teşekkür ederim


 5. zeynep (29 Haziran 2015 saat: 12:47)

  rüyamda sevgilimin sosyal medyalarına bakıyorum ve mesajlarını okuyordum mesajlarından birinde benim hakkımda yazıyodu işte hiç sevmiyorum yılıştı bırakmıyor gibi şeyler yazıyordu sonra buluştuk ben sordum beni sevmiyorsun dalga geçiyorsun dimi diye yüzüme bir sürü kalp kırıcı hakaret edici sözlee söyledi seni hiç sevmiyorum falan diye mesajda yazdıklarını doğruladı bende onu orada bırakıp gittim acaba yorumu nedir ?


 6. nur (28 Kasım 2015 saat: 10:03)

  Merhaba ben dün gece rüyamda öğretmenim tarafından bir hediye alıyordum . O hediye ise pembe bir etek. Ama kısa bir etek.Bende giyiyordum .Yalnız ben kapalı birisiyim . Giydiğimde ise bacaklarım tüylü oluyordu ama hiç tınlamıyordum.Giymeye devam ediyordum. Acaba bu ne anlama geliyor yorumlarmısınız.


 7. Sevil (24 Temmuz 2016 saat: 08:48)

  Rüyamda yurt disina seminer icin gidiyorum uçak kontrollerinden gecerden beni durduruyorlar ve bacaklarimda kil olduğunu ve bu sekilde yolculuk yapamayacağımı söylüyorlar daha sonra beni bir odaya götürüp ağda yapıyorlar oysaki ben 4 gün önce ağda yaptım diyorum ve killarin o sekilde cikmasi imkansiz diyorum ve yolculuk yapamiyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,