RuyaTabirleri.com

Rüyada Badem Ağacı Görmek

Rüyada badem ağacı görmek, tutarsız bir kimsenin varlığı ile açıklanır. Bir gün güler yüzlü olup, hal hatır soran, canlı ve dinamik, ertesi gün somurtkan, moralsiz, ters konuşan, her şeye sinirlenip, tepki gösteren birinin varlığına işaret eder. Bu rüya ne yapacağı ve nasıl tepki vereceği belli olmayan, nedensiz yere ağlayabilen, gülebilen ya da öfkelenip, ağlayabilen bir kimse üzerinden değerlendirilir.

Rüyada Badem Ağacına Çıkmak

Rüyada badem ağacına çıkmak, kişinin işinin ehli kimse haline geleceğine ve kapasitesinin üzerinde işler yapma başarısı göstererek, herkesi çok şaşırtacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin kendisinin de farkında olmadığı gizli yeteneklerini ön plana çıkaracağına alamet eder.

Rüyada Badem Görmek

Rüyada badem görmek, bazen kurtuluşa yorulurken bazen de şerli işlerin açığa çıkacağına ve kişinin başını beladan ve dertten kurtulmayacağına işaret eder. Kimi zaman iyilik ve hayır, kimi zamanda tatsızlık ve zorluk anlamına gelir.

Rüyada Badem Yemek

Rüyada badem yemek, çok hayırlıdır. Makbul olana kavuşmaya, helal rızık yemeye, hileli işlerden kaçınmaya ve gelirinin sadakasını vermeye tabir edilir. Zenginlik ve rahatlık içinde geçecek bir hayata ve hiçbir zaman darlık içine düşmemeye yorulur.

Rüyada Acıbadem Görmek

Rüyada acı badem görmek, rüya sahibine doğru yolu gösteren, gerçekçi ve doğrucu bir kimsenin varlığına işaret eder. Bu kişi bazen ağır sözler söylese de rüya sahibinin akıl hocası olan ve onun özellikle de tehlikelere karşı gözünün açılmasını sağlayan kişi olarak tasvir edilir.

Rüyada Çağla Görmek

Rüyada çağla görmek, kişinin kısmetli ve çok şanslı olduğuna, Allah’ın kendisine nasip ettiklerinin fazlasını elde etmeye çalışmadığına, adil ve onurlu şekilde kısmetlerini almak için çabaladığına ve doğruluktan hiç ayrılmadığına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Badem Ağacı Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. derya (18 Ocak 2015 saat: 08:33)

    Ruyada bilmedigim acik bir alanda yuruyorum.etrafumda insanlar var.bir suru bafem agaci var.bademler kocaman ama tam olmamislar.cagladan. bademe donuyorlar.koparnak istiyorum bi tane sonra gorurlerse kizarlar diye vazgeciyorum.
    Sonra gercekte hoslandigim onun da benden hoslandigini ama tam emin olmafigini dusundugum kisiyle ruyamda beraber yuruyoruz uzerimde annesinin kiyafetleri var.uzun kalin kot etek.orgu yelek falan.altimda bikini var.denide yuzmek istiyorum bebi denize gotur diyorum.yuzelim beraber yok ben yuzmek istemiyorum diyor.ben uzerimdekileri cikartmaya calisuyorum takiliyor cikmiyor,yanimda bi bayan var yardum ediyor,cikartiyoruz,bakiyorum hemen karsima gecip beni hayranlikla seyrediyor.
    Sonra cikartinca denize girip yuzuyorum bide bakiyorum sevgilisi varmis onnla beraber sarmas dolas yuzuyorlar.adamla gozgoze geliyoruz ikimizde bi panik hissi olusuyo uzuluyorum yuzmeye devam ediyorum,diyorumki zaten adam bana pek yaklasmamaya calisiyordu bundanmis demekki. Ne zamandir bu kisi icin ruya gormeye calisiyordum en sonunda gordum


  2. ayşin (15 Haziran 2015 saat: 07:09)

    rüyamda ailemle birlikte badem ağacı çapası yapacaktık ve örtülü bir bayanım fakat rüyamda başım açıktı şuan ailemle aramda soğukluk uzaklık (anne baba kardeş ) yani ve birde başka rüyamda eski iş yerime gidiyorum yüzümde uçuk çıktığını gördüm yüzüm uçuk içindeydi lütfen yorumlar mısınız rüyamı


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,