RuyaTabirleri.com

Rüyada Bağ Görmek

Rüyada bağ görmek, hayır bulmaya ve kurtuluşa kavuşmaya tabir edilir. Rüya sahibinin Allah katında makbul kullar arasında olduğu için bu rüyayı gördüğü yorumu yapılır. Güç ve kudret sahibi olmaya, şifa bulmaya, zenginliğe, huzura, berekete ve kısmete işaret eder. Rüya sahibinin gönlünden ve aklından geçenlerin gerçekleşeceğine, hiçbir isteğinin yarıda kalmayacağına, sevdiklerine kavuşacağına ve muradına ereceğine tabir edilir. Rüyada bağ görmek, nurlar içinde olmaya ve kötülüklerden korunmaya işaret eder.

Rüyada Bağ Dikmek

Rüyada bağ diktiğini gören kişi, kendisi için hayır ve mutluluk getirecek, çok isabetli adımlar atacak demektir. Büyük kar ve gelir elde edeceği bir işin sadakası olması için düşkün ve ihtiyaç sahibi olan kişilere bu paranın bir kısmından harcayıp, vicdani sorumluluğunu ve kulluk görevini de yerine getirecek demektir.

Rüyada Bağ Evi Görmek

Rüyada yeşil, aydınlık ve ferah bir bağ evi görmek, mutlulukla, sağlıkla ve huzurla geçecek koca bir ömre tabir edilirken aynı zamanda dertlerden, sıkıntılardan, korkulardan ve üzüntülerden kurtulmaya tabir edilir.

Rüyada Bağ Bahçe Görmek

Rüyada bağ bahçe görmek, verimin artacağı şeklinde yorumlanır.Kişinin hayatının güzelleşeceğine, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına, hiçbir önemli ve ciddi sorunun kalmayacağına delalet eder.

Rüyada Bağ Bozumu Görmek

Rüyada bağ bozumu görmek iyi değildir, hastalığa, üzüntüye, kedere ve gözyaşına yorulur. Kişinin başına türlü aksiliklerin, tersliklerin ve melanetlerin geleceğine, kısmetinin ve şansının kapanacağına, gelirinin azalacağına delalet eder.

Rüyada Bağ Yaprağı Görmek

Rüyada bağ yaprağı görmek, kısmet olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin karşısına çok hayırlı bir kimsenin çıkacağına, birbirlerinden etkileneceklerine ve ileriye yönelik ciddi bir adım atacaklarına işaret eder. Ömür boyu mutlu geçecek bir evliliğe yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Bağ Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Anonim (31 Mart 2015 saat: 01:23)

  Kendimi bağda gördüm bir cesmeden şu içtim ve orda para gördüm sonra paranın sahibini gördüm bağ yaprağı topladık sonra suyun yanına geldik ve beni kaçırmaya çalıştılar ama kaçıramadılar ve o paranın suyun yanıda dahada arttığını gördüm ıslanmasın diye öte ittim


 2. istek (06 Temmuz 2015 saat: 03:48)

  Ruyamda kizimla birlikte bir bagdaydim kizim beyazz pembe benekli bir gomlek ve pembe yazma takmsti,karsidan eski sevgilisi geldi ve cok guzel görunuyodu , tamkarsimizda bir tasin etrafi kazilmstii kazilan kumlar ust ustte yigilmisti ve tasn etrafi tertemzdi ,ben ruyamda diyodum tasin butun yuku kalkms sankii


 3. fadime (06 Temmuz 2015 saat: 07:48)

  Bir arkadaşımın yardımıyla bağ bağlaması denilen işi yaptım.dallarının hepsini bir düzen halinde bağladık.dalları yeşil yapraklarlarda vardı..koca bağı bitirdik ve hiç zorlanmadan..ve 20 dönüm kadar vardı ve işimşz bittikten sonra bağı düzen içinde gördüm yani bağlanmış dalları. Ve mutlu oldum o kadar bağı bağladık diye


 4. Lale (13 Aralık 2015 saat: 13:11)

  Ruyadam eski bir cesme gordum.cesmenin ici cirkili oldu icin cekmeni acdim cesmenin icini duvarlarini yikadim.cesmenin duvarlari yewil yosunlarla kapli idi.sonra orda el yuzumu yikadikdan sora diwari cikdim buyuk guzel yesil ev var idi karsimda bazan icinde olrdum bazan disinda bir az bakdikdan sora ordan uzaklasib bir bahceye girdim guzel bagi vardi yanindan kecib diyer mahalleye kecdim bu zaman ayaqqabim camura batdi ben onu akar suda yikadim temizledim ve ruyadan uyandim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,