RuyaTabirleri.com

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Rüyada bağırarak ağlamak pek iyiye yorumlanmaz. Bu rüya sizin için günah işlemeye veya hatalar yapmaya işarettir. Rüyasında bağırarak ağlayan kimse gerçek hayatında birtakım sıkıntılar içinde kalır veya yaptığı yanlışlarla insanların tahkir etmesine neden olur. Bu rüya gören kişinin bilerek ve isteyerek günah işlemesine, bidatlara, doğru bilinen bazı hareketlerin aslıda yanlış olmasına bazen de gıybete delalet etmektedir.

Rüyada Bağırarak Ağlayan Bir Kimseyi Susturmak

Rüyasında bağırarak ağlayan bir kimseyi susturan kişi, insanlara doğru yolu göstererek onların hatalar yapmaması için yardımcı olur. Bu rüya iyi niyetli bir adama işaret eder. Bu kimse, elinden geldiğince çevresindeki kişileri yanlış olanlara yönelik uyarır ve güzel bir hayat sürmeleri için gerekli olan öğütleri verir.

Rüyada Bir Topluluğun Bağırarak Ağlaması

Rüyada bağırarak ağlayan topluluk hata yapan bir halk grubuna işarettir. Bu rüya toplum içinde çıkacak nifaka, kötülüklere, kişilerin yoldan çıkmalarına, alenen günah işlemeye, aslında iyi olan bir kavmin içinde girerek onları yoldan çıkaracak hilekar bir adama da delalet etmektedir.

Rüyada Bir Kadının Bağırarak Ağlaması

Rüyada bağırarak ağlayan kadın eğer tanıdık bir kimse ise, o kişinin yakına başına gelecek bir belaya, bazen o kimseden zarar görmeye, insanların bilinçsizce hareket etmesine, iş hayatında başarısızlıklara, aile içinde bazı problemlere, sıkıntı ve kedere işarettir.

Rüyada Bir Erkeğin Bağırarak Ağlaması

Rüyada bağıra çağıra ağlayan erkek, iş yaşamında birtakım başarısızlıklarla boğuşur veya bu kişiye bazı aksilikler isabet eder. Bu rüya iyiye yorumlanmaz. Genellikle sıkıntı ve kederdir. Bazen de o kimsenin günah işlemesine, hata yaparak hem kendisini hem de ailesini mutsuz etmesine, bazen de gerçek hayatında insanlara bağırmasına ve sinirlenmesine, böylece çevresindeki kişilerin kalbini kırıp üzülmelerine sebep olmasına da delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Bağırarak Ağlamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. arzu (21 Kasım 2014 saat: 12:51)

    Ruyamda ebola salgini var diye gorumcem geliyor yani.a disaridayim gidelim buradan kacalim diyor beni ikna ediyor uzun ugraslar sonucu tamam diyorum kizimi gorumcemin kucagina verip cantami almaya gisiyorum cantam vapurun icinde satis tezgahlarinn altindadi ararken vakit gecti ve buldum tam vapurdan ayrilicam gorei inme dusersin dedi inmedim vapurla denize dogru acildik bu arda uanmda amca kizlari var cok mutlular ben kizim orda diye anne anne diye haykirarak agliyorum


  2. İrem su (19 Mart 2016 saat: 09:15)

    Rüyamda kotuler tarafindan oldurulecektim cok agladigim için bana süre verdiler 3yıl, 3gün sonra ölüceksin dediler bende bu surecte annemi yanimdan hic ayırmadım ama hep agladim sonra aniden zaman su gibi akip gecti aniden ölüm günü 15 mart geldi bir halk orda canlı bomba olmek icin hazirlanmiş bekledik canli bombayla biri geldi ama biz bu durumda hic kacmiyorduk ben sadece cok agliyordum ve annemi hic yanimdan ayırmayıp geri gidiyordum ve annemin ayakları tutmuyordu. Bu rüya ne anlama geliyor acaba


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,