RuyaTabirleri.com

Rüyada Bağırmak

Rüyada bağırmak rüya sahibinin hayatı boyunca şahit olacağı ve yanı başında yaşanacak olaylar olarak tabir edilir. Kişi toplumda her zaman sesi çıkan ve meramını anlatmaktan çekinmeyen bir kimse olarak daima sivrilen kişi olacaktır. Rüyada bağırdığını ve aynı zamanda eli ve kolu ile jestler yaptığını gören kişi toplum yararına olacak bir hareketin öncülüğünü yapacak diye ifade edilir.

Rüyada ulu orta bağırdığını gören kişinin devlet kapısında, kâğıt üzerinde bir işi olacak diye yorumlanır. Rüyada kişinin gereksiz yere ya da kendi kendine boşluğa bağırması, o kişinin deveyi pire yapan bu nedenle de herkesi gereksiz yere galeyana ya da telaşa düşüren kimse olarak tabir edilir.

Rüyada Birine Bağırmak

Rüya sahibinin yakında bir haber alacağına ya da bir söz işiteceğine delalet eder.

Rüyada Sinirlenmek

Bir kimsenin rüyasında kendini sinirlenmiş olarak görmesi pek hoş olan şeylere işaret etmez. Arkasından kuyusunu kazmaya çalışan fesat ve art niyetli kimseler olduğuna işaret ederken aynı zamanda canının sıkılmasına neden olacak olayların yaşanması şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Kavga Etmek

Kimi rüya tabirleri bu rüyayı, kişinin hayatının olumlu yönde ilerlemesine işaret ederken kimi rüya tabirleri de bunun tam tersini söylerler. Kişinin yaşayacağı aksilikler olarak tabir edilir.

Rüyada Korkmak

Tam tersi şekilde tabir edilir, kişinin tüm korkuları ile yüzleşerek onlardan kurtulması olarak yorumlanır.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağlamak, mutluluk ve sevinç verici haberler alarak sevinç gözyaşı dökmeye delalet eder. Rüya sahibi, rüyasında ne kadar ağlarsa o denli mutlu olacak demektir.

Rüyada Yardım İstemek

Rüyasında çığlık çığlığa ve feryat figan bağırıp yardım isteyen kişi güvende değildir. Korktuğu başına gelecek ve kendini yiyip bitirmesine neden olan şey gerçek olacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Bağırmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Kaderiye (03 Nisan 2014 saat: 11:24)

    Bır oda içinde otururken Abi’m iki küçük cocuğa sınırlenip yaramazlıklarından dolayı hızla duvara doğru itip kafalarının çarpmasına ve yüzünde kızarıklık olmasına neden oluyor o sırada ben odadan çıkıp lavobaya gıderken bir erkek beni yakalayıp sıkıca tutuyor benim sucum ne bırak fıyorum yüksek sesle vurmak istiyor ama eli havada kalıyor vuramıyor bişekilde elinden kurtulup dışarı çıkıyorum. Döndüğümde Abi’m uyumuş onu yanında koltuğu yatak yapıyorum yanımda yabancı bi kadın varmış beraber çarşaf örtük yatağı yaptık yesıl çarşafı üstüne beyaz yastık koyduk odada tv acıkmış kadın kapatalım rahatsız olmasın dıyor ben bıraz da bakalım deyıp kadına arkamı dönüp seyrederken. Uyuyorum o da kspatıp uyuyor. Daha sonra dugunumuz varmış teyzemın kızlarını sac yaptırmaya çağırıyorum gelmiyorlar ben gıdıp yaptırıyorum cok begenıyorlar.yesıl bır ekbise gıyıyorum ama düğün yokmus benı kıskandılar.mail adresıme gonderırsenız mutlu olurum teşekkürler.


  2. Mehmet (15 Nisan 2014 saat: 03:13)

    Bir yolda tam ortada bağırıp elimle kurtulmaya cabaliyorum sol tarafimda bir topluluk var içlerinden biri rahmetli dedem ve bi kaç akraba var sagtarafimda ise amcamın evi var hava karariyor evde rahmetli dedemin odasının ışığı yanıyor ve ben hala bağırmaya cabaliyorum o arada avlu kapısı açılıyor üzerinde beyaz bir kıyafet ile babam dediğim fakat teni siyah biri geliyor bana doğru o esnada allah lailahe illallah diyerek kalbimde bir acı ile uyandım yorumunuzu bekliyorum mail adresime


  3. habibe (13 Mayıs 2014 saat: 06:21)

    Soguk bir gece annem kızım bir çekyatta babam diğer çekyatta yatıyorlar bende kızkardeşlerimle başka bir odada yatıyorum yattığımız ev şu anki ev değil ormanlık dağlık bir yerde dışardan silah sesleri geliyor ardından kızımın ağlamasını duyuyorum herkes ayağa kalkıyor önce yataktan çıkamıyorum çünkü silah sesleri dinmiyor babamın kızıma sus diye bağırdığını ve aannemin yapma vurma dediğini duydum odaya koştum babamın kızımı tokatladığını gördüm kızım 2.5 yaşında.babamı kolundan çekip kenara ittiriyorum zaten yaşlandınız bunları sadece senin için söylemiyorum annem içinde söylüyorum diğeq tarafa gitmeden önce son zamanlarınızda iyi anılar bırakın diyorum kendi konuşmama uyanıyorum gece saat 3 babamın yüzünü hiç iyi görmedim umursamaz bir ifadesi vardı yorumlarsanız çok sevinirim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,