RuyaTabirleri.com

Rüyada Bağırsak Görmek

Rüyada bağırsak görmek, rüya sahibinin aile yaşantısına, evliliğine, çocuklarına, anne babasına ve tabii olduğu topluma delalet eder. Rüya sahibinin hane içinde yaşadığı hoş olaylara ve nahoş olaylara, mutluluğa, sevince, üzüntüye ve hayal kırıklığına delalet eder. Bir yandan da hayatın olumsuz yönde değişeceği, karışıklıkların, kavgaların ve büyük gürültülerin çıkacağı şeklinde yorumlanır. Durağan ve iyi giden hayatın bozulacağına delalet eder.

Rüyada Bağırsak Yemek

Rüyasında bağırsak yediğini gören kişi, hıyanet içinde olacak ve gaflete düşüp, büyük yanlışlar yapacak demektir. Günaha saplanmaya, doğru yolu şaşırmaya, inancı ve sünneti terk etmeye, kötü ve inanmayan kullar arasında yer almaya, dine muhalefet edecek davranışlarda bulunmaya işaret eder.

Rüyada Bağırsaklarının Çıktığını Görmek

Rüyada bağırsaklarının dışarı çıktığını görmek, ayıp ve kusurlu işler yapmaya, kötülüğü ve hileyi sever olmaya, hata yapmaktan çekinmez hale gelip, arsız, yüzsüz, yolsuz ve hırsız kişilerle oturup kalkmaya tabir edilir.

Rüyada Bağırsak Kanseri Olduğunu Görmek

Rüyasında bağırsak kanseri olduğunu gören kişinin işleri bozulacak, kazancı kesilecek, şansı, kısmeti ve bahtı kapanacak demektir. Rüya sahibi büyük bir kıtlığın ve darlığın içine düşecek, borçları her geçen gün artarken, geliri de aynı hızla azalacaktır diye yorumlanır.

Rüyada Bağırsak Solucanı Görmek

Rüyada bağırsak solucanı görmek, rüya sahibinin hayatındaki işgüzar bir kişinin varlığına delalet eder. Bu kişi aileye yakın olan ve sürekli eve gelip giden, kötü niyeti olmayan fakat konuşmalarıyla huzur kaçıran bu nedenle de kendisinden haz edilmeyen bir kimse olarak tasvir edilir.

Rüyada İnsan Bağırsağı Görmek

Rüyada insan bağırsağı o görmek, rüya sahibinin bir kimsenin aracılığıyla menfaat elde edeceği ve mal sahibi olup, kazanca kavuşacağı anlamına gelir, bu rüya bazen de başkasının sırtından geçinmeye yorulur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Bağırsak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ayşegül (05 Eylül 2015 saat: 11:25)

    Rüyada hastanede çalışan kişilerle beraber bir havuzun içinde biri yaralı diğerleri ölü olan insanların bağırsakları yıkadığımızı görüyorum hastanede çalışan kişilerden birinin anestezi bölümünde çalışan bir arkadaşım olduğunu çok huysuz tavırlar içinde olduğunu görüyorum bana karşıda huysuzca davranıyor onun için diğer çalışanlar çok şansını zorluyor kovulmak için elinden geleni yaptığını söylüyorlar… daha sonra ben yaralı kişi ile diğer ölü kişilerin bağırsaklarını yıkarken diyorumki bu bağırsakların birbirine karışmaması gerekir diyorum onlarda gerek yok bağırsak dediğin ne ki herkeste aynı diyorlar ben de diyorum kim başkasının bağırsağını taşımak ister ki diyorum onlardan biri de bunun üzerine diyor yok yok ayırmışız diyor biz bir havuzda bunları yıkıyoruz ayakları mız suyun içinde ama ıslandığımızı hissetmiyoruz


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,