RuyaTabirleri.com

Rüyada Baharat Görmek

Rüyada baharat görmek, şanssızlık ve uğursuzluk olarak kabul edilir. Rüya sahibinin karşısına art niyetli ve kötü kimselerin çıkacağına, bu kişiler sayesinde malını ve parasını kaybedeceğine, sıkıntıya, zorluğa ve darlığa düşeceğine delalet eder. Aksilik ve sıkıntı olarak tabir edilir. Rüya sahibinin keyfinin kaçacağı, moralinin bozulacağı eve kapanıp kalacağı bazı problemler yaşayacağı bu nedenle de uzun süre insan içine çıkamayacağı anlamına gelir.

Rüyada Baharat Yemek

Rüyasında baharat yediğini gören kişinin rüyası, gelir kaynaklarının kuruyacağına, kısmetinin kapanacağına ve geçim sıkıntısına düşeceğine tabir edilir. Rüya sahibi uzun süre gözünün yaşını silemez olacak demektir.

Rüyada Baharat Almak

Rüyada baharat almak, rüya sahibinin yan gelip yatacağı, istediği şekilde harcama yapacağı, canı nereye gitmek isterse oraya gideceği, ne almak isterse onu alacağı şeklinde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hayatının kolaylaşacağı, elinin bollaşacağı, kesesinin ağırlaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Baharat Koklamak

Rüyada baharat koklamak, fırsat kapılarının açılmasına işaret eder. Rüya sahibinin çok şanslı olacağı bir dönemin geldiği ve eğer seçimlerini doğru yapıp, eline geçen şansı iyi değerlendirirse çok kazançlı olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Birine Baharat Vermek

Rüya sahibinin çalışkanlığı, ahlaklı oluşu, saygılı ve güzel davranışlarıyla, kendisi hakkında kötü düşünen kişileri mahcup edeceğine ve yanıltacağına delalet eder.

Rüyada Baharatçı Görmek

Rüyasında baharatçı gören kişi zengin olacak demektir. Bolluk, bereket ve zenginlik olarak ifade edilir. Rüyayı gören kişinin işlerinin yoluna gireceği, beklentilerinin gerçekleşeceği ve umutlarının boşa çıkmayacağı ile tabir edilir. Şansın, bereketin ve verimin artacağı günlerin geleceğine delalet eder.

Rüyada Karabiber Görmek

Rüyada karabiber görmek, geleceğini, sahip olduklarını ve hayatını garantiye almak isteyen bir kişinin varlığı üzerinden açıklanır ve rüya sahibi kötü günlere karşı önlem almayı tercih eden kimse olarak tasvir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Baharat Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. GülToprak (08 Nisan 2015 saat: 11:56)

    Ben bir arkadaşımla bir şehirde esnaf lokantası açtım yan komşum tarafın da zarara uğratıldım ve bu dükkanı sonun da kapatmak sorun da kaldım şimdi arkadaşım bu dükkanı baharatçı dükkanı olarak kullanıyor bende bazen yardım ederİm bir yanda da devir etmeye çalışıyorum ve bu dükkan la ilgili bir de davam var şu an hem ev arıyorum hemde iş.
    Rüyamda arkadaşımın işlerine yardım etmeye çalışıyorum daha önce girmediğim evlerde ve dar sokaklarda görüyorum ve bu çevrenin içinde kendime kiralık ev de arıyorum derken arkadaşım işine devam ediyor bende ona kızıyorum onun baharatçı dükkanına gidiyorum ve bakıyorum kızım yanımda ama üzerinde sadece don atlet var(kızım öğrenci) sonra dışarı çıkıyorum bakıyorum yan komşum’un dükkanını yıkmışlar yeri kırmızı yağlı boyayla boyamışlar sonra bakıyorum karşı mağazanın vitrini’de kırmızı benim aniden içim açılıyor lokantayı tekrar çalıştırsam mı sence diyorum kızıma içeri giriyorum tekrar dışarı çıkıyorum bir de ne göreyim brandayla yapılmış baharatçı yeri olmuş ben şaşkın şaşkın bakarken bu adamların kıyafetleri Araplarınki gibi kadınlarda aynı yabancı dil konuşuyorlar bazıları Türkçe konuşuyor bende burada ne yapıyorsunuz diye soru soruyorum bide bakıyorum kadınların yanakları kıllı ve tıraşlı şaşırıyorum ne çirkin yüzleri var diyorum dükkana geri giriyorum arkamdan kadılar geliyor dükkan da bulunan ocak ta bir şeyler ısıtmaya çalışıyorlar tüm ocak düğmelerini çevirdikleri için neredeyse yangın çıkacak korkusuyla kadınları kovuyorum ve onları orada komple kovmaya çalışıyorum çünkü yeniden buranın çevresi daraltılsın istemiyorum sinirlenirken uyandım.


  2. semra çobanyildizi (15 Eylül 2015 saat: 09:40)

    Ruyamda alisveris yapmaya bir yere giriyorum.Ambar gibi eski zamanlarda bir yer sanki her sey bez cuvallarin icinde tavani oyle yuksek ki niemal boyutta degil ben baharat alma fikrim yokken kabartma tozu tarcin gibi seyler aliyorum.orayi o kadar seviyorum ki dogal ve havasindan dolayi cikmak istemiyirum hic ve calisan kisilerde sanki osmanli zamaninda yasiyor gibi giyinmis biraz daha bi seyler alip cikiyorum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,