RuyaTabirleri.com

Rüyada Balık Görmek

Rüyada balık görmek genel olarak hayırla yorumlanmaktadır. Rüyada balık görmek en çok kısmetlerin habercisidir. Size gelecek kısmetler, mal ve mülkler balık sembolüyle rüyanızda size görünürler. Balık görülen rüyalar en hayırlı rüyalar arasında yer almaktadır.

Cafer-i Sâdık’a göre rüyada balık görmek tabirleri altı şekilde yapılmaktadır. Rüyada görülen balık, mevki sahibi bir kimseyi, bakire bir kızı, gelecek ganimeti, hizmetçiyi, askeri ve ganimeti simgelemektedir.
Danyal (A.S)’a göre balık eğer sıcak bir yerde görülmüşse zorluk çekeceğinize, soğuk bir yerde görülmüşse iyi şeylerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Rüyada balık görmek tabiri

Balık sürüsü

Rüyada balık sürüsü görmek, kariyerinizde yükseleceğinize işaret eder. Eğer bir işte çalışıyorsanız mevkiniz artacak, kendi işinizin sahibi iseniz işleriniz genişleyecek demektir. Balık sürüsündeki balıklar ne kadar fazlaysa kısmetleriniz de o kadar çok olacaktır.

Denizde balıklar

Balıkların suda yüzmesi size doğru gelen kısmetlerin habercisidir.Balıkların suyun üst kısmına çıkması ise, gerçekleşmesi zor görülen arzu ve isteklerinizin beklemediğiniz bir anda gerçekleşeceğine delalet eder. İşleriniz düşündüğünüzden kolay bir şekilde gerçekleşecektir. Rüyada balıkların su yüzüne çıkması genellikle mirasa veya gizli sırların ortaya çıkmasına yorulmaktadır.

Denizde çeşit çeşit balık görmeniz bir yandan büyük mutluluklar yaşarken, bir diğer yandan bazı durumların canınızı sıkabileceğine işaret eder.

Balıklar berrak bir suda yüzüyorlarsa, mutlu günler kapıda demektir. Ayrıca berrak suda yüzen balık aynı zamanda zenginliği de temsil etmektedir.

Denizden balık çıkarmak

Denizden balık çıkarmak, elinize geçecek maddi değeri olan bir eşyanın habercisidir.

Kaynak suyunda balık

Kaynak suyunda balık görmek, basit bir şekilde elde edeceğiniz menfaatlere işaret etmektedir.

Canlı balık

Rüyanızda gördüğünüz canlı ya da taze balıklar kariyerinizde ve aşk yaşamınızda şanslı günlerin kapınızda olduğuna delalet eder. Aşk yaşamınıza girecek kişi namuslu ve iyi huylu olacak demektir.

Eğer balığı rüyanızda kendiniz avlamışsanız ve canlı canlı yemişseniz, menfaate kavuşacaksınız demektir.

Rüyada balık avlamak

Sizi çok mutlu edecek haberler alacağınız şeklinde yorumlanmaktadır. Balık avlamanın bir diğer yorumu ise menfaatinizin olacağı işlere gireceğiniz veya beklemediğiniz yerlerden fayda sağlanacağınız şeklindedir. Avladığınız balıklar çok fazla fakat küçüklerse; elinize geçecek paraların hızlı bir şekilde kaybolacağını işaret eder. Balık avladığınız deniz veya ırmağın suyu bulanık idiyse, bazı günahlar işleyebileceğinize yorulmaktadır.

Balık avladığınız su tatlı fakat balıklar tuzlu ise bazı konularda biraz sıkıntı çekeceğiniz şeklinde tabir edilir.

Rüyada büyük bir balık avlamak evleneceğiniz kişinin ailesinin zengin olacağına ve geniş olacağına işaret etmektedir. Bir diğer rüya tabirine göre rüyada büyük balık avlamak, şansınızın yaver gideceğinin habercisidir.

Rüyada küçük balık avlamak, bazı sıkıntılar geçireceğiniz şeklinde tabir edilir.

Karada balık avlamak, yakın zamanda alacağınız haberlerin sizi sevindireceğine delalet eder.

Balık avlamak amacıyla denize ağ atmanız, ince eleyip sık dokumadan her söylenene inandığınızı ve bunun size zarar verebileceğinizi simgelemektedir.

Rüyada balık tutmak

Rüyada balık tutmak, rüyada balık avlamak ile benzer şekilde yorumlanmaktadır. Rüyanızda balık tutuyorduysanız, elinize toplu miktarda para geçecek demektir.

Rüyanızda balık tuttuğunuzu görmeniz bazen de bir arayış içinde olduğunuzu ifade edebilir.

Rüyada balık tutmak için bir diğer tabir ise emeklerinizin karşılığını fazlasıyla alacağınızdır.

Su yolunda balık tutmak, rüya sahibinin yapacağı hileler ile etrafındakilerin mallarını ellerinden alacağına işaret eder.

İçinde balıkların olduğu bir kova veya kap görmüşseniz, bu rüya, işlerinizin yolunda gideceğinin habercisidir.

Rüyanızda balıkları tutarak denizden, ırmaktan veya gölden çıkarmak, elinize geçecek ganimeti temsil eder.

Rüyada balık oltası görmek

Rüyada olta görmek kendinize faydası dokunacak durumlarla karşılaşacağınıza delalet eder. Oltayla balık tuttuğunuzu görmüşseniz, sıkıntılı ruh halinizden kurtulacaksınız demektir.

Olta ile balık tutan kişiler görmeniz, dost çevrenizin genişleyeceğine işaret eder.

Rüyada balık yemek

Rüyada balık yemek; rüya sahibi kadınsa doğumunun kolay geçeceğine, rüya sahibi erkekse şansının açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada canlı balık yemek

Rüyanızda yediğiniz balığın canlı olduğunu görmüşseniz, bu rüya; ev, araba gibi taşınmaz mallara sahip olacağınızın habercisidir. Bir diğer rüya tabirine göre çocuk sahibi olacaksınız demektir. Rüyada canlı balık yemek, mülk sahibi olacağınızın habercisi olmaktadır.

Rüyada tuzlu balık yemek

Devamlı olarak faydalanabileceğiniz bir mal sahibi olacağınıza delalet eder. İş seyahatine çıkabilir veya bulunduğunuz yerden farklı bir yere iş amacıyla taşınmak durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada  kızarmış balık yemek

Rüyada kızarmış balık yemek misafirliğe çağrılacağınıza işaret eder. Eğer rüyayı gören genç bir kişi ise eğitim amacıyla yer değiştireceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyasında gökten kızarmış balık indiğini gören kişi duasından emin olur. Hasımlarına karşı galibiyet elde eder. Şan ve yücelik sahibi olur.

Rüyada bayat balık yemek

Evleneceğiniz kişinin kötü huylu olacağına işaret etmektedir.

Rüyada pis balık yemek

Rüyanızda pis bir balık yediyseniz, başkalarına iftira atacağınıza delalet eder. Yapacağınız hileler başkalarına zarar verebilir.

Rüyada kokmuş balık yemek

Eğer rüyanızda temiz güzel bir yemeği bırakarak kokmuş bir balık yediyseniz, bu rüya evliyseniz, eşinizi bırakarak çapkınlık peşinde koşacağınıza işarettir.

Rüyada tuzlu balık yemek

Rüyada tuzlu balık görmek kederli günler yaşayacağınızın habercisidir. Bir diğer tabire göre ise arkası gelecek gelire delalet eder. Sebebi ise tuzun balığın bayatlamasını engellemesidir.

Tuzlu balığı birisi size vermişse, bu rüya, güçlü ve iyi konumlu bir kimseden zarar göreceğinize işaret eder.

Rüyada balık satın almak

Rüyasında balık satın alan kişi kısa süre içerisinde evlenir.

Rüyada küçük balık görmek

Rüyanızda gördüğünüz balık ufak bir balıksa, tasa ve kedere işaret eder. Hoşunuza gitmeyecek bazı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bir başka rüya tabirine göre küçük balıklar gelirinizin daralacağı şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada büyük balık görmek

Rüyada büyük balık görmek, kazanacağınız malların habercisidir. Bir diğer rüya tabirine göre ise, rüyada büyük balık görmek, rüya sahibinin emeklerinin ödüllendirileceğine delalet eder.

Sazan balığı

Rüyada sazan balığı görmek, rüya sahibinin evleneceğine yorulmaktadır. Bir diğer tabire göre ise rüyada sazan balığı görmek ortak yapılacak ve hayırlı işlere delalet eder.

Yunus balığı

Rüyada yunus balığı görmek hayırlıdır. Endişe ve kaygılarınızın yersiz olduğuna işaret eder. Durumunuzun iyileşeceğine ve maddi yönden güçleneceğinize delalet eder. Eğer sıkıntılı günler geçiriyorsanız çok yakında tam tersi bir şekilde işleriniz yolunda gidecek ve feraha kavuşacaksınız demektir.

Pisi balığı

Rüyada pisi balığı görmek, etrafınızda kararsız olan birine işaret eder. Yakın çevrenizdeki bu kişi sürekli fikir değiştirmesiyle sizi rahatsız edebilir.

Rüyada balık satmak

Rüyada balık satmak, rüya sahibinin ailesi ve çocukları için hayırlı olaylar yaşanacağının habercisidir. Bu rüya rüya sahibinin yakın zaman içerisinde hanesinin bereketleneceğine işaret eder.

Mühürlü balık

Rüyanızda gördüğünüz balıkların gövdelerinde mühürler varsa, bu rüya, devlet kapısında işlerinizin gerçekleşeceği şeklinde yorumlanmaktadır.

Kurutulmuş balık

Rüyada kurutulmuş balık görmüşseniz, sağlığınıza dikkat etmeniz gerekir. Ufak bir rahatsızlık geçirebilirsiniz.

İnsana benzeyen balık

Rüyanızda insana benzeyen bir balık görmüşseniz, yakın çevrenizde hayırlı insanların yer alacağına delalet eder. Yeni dostluklar kurabilir veya var olan dostlarınızdan işinize çok yarayacak yardımlar alabilirsiniz.

Yumuşak balık

Yumuşak bir balık, eğer birine karşı hile yapmak istiyorsanız başarılı olacağınız şeklinde yorumlanmaktadır.

Yılan balığı

Rüyada yılan balığı görmek işinizden kovulacağınıza işaret eder. Yılan balığı görmek zararın işaretidir.

Ölü balık

Rüyada ölü balık görmek, arzu ettiğiniz şeylerin şimdilik gerçekleşmesinin mümkün olmadığına veya bir konuda hayal kırıklığı yaşayabileceğinize delalet eder.

Rüyada balıkhane görmek

Rüyanızda bir balıkhaneye girmişseniz, bu rüya, para kazanabileceğiniz bir yolculuğa çıkacağınızın habercisidir.

Rüyada balık pazarı görmek

Rüyada balık pazarı görmek işlerinizde başarılı olacağınıza işaret eder.

Taze balık

Rüyada taze ve büyük balıklarınızın olduğunu görmeniz, gelirinizin artacağına yorulmaktadır.

Vücuttan balık çıkması

Cinsel organdan balık çıkması

Rüyasında cinsel organından balık çıkan kişinin çocuğu erkek olacak demektir.

Ağızdan balık çıkması

Rüyasında ağzından balık çıkan kişi, haddinden fazla yalan söyleyecek demektir.

Rüyada balık olmak

Rüyanızda kendinizi balık şeklinde görmeniz, verimliliğinizin artacağı bir döneme gireceğinizin habercisidir.

Balıkla konuşmak

Rüyada balıkla konuşmak, sağlam konuma sahip bir kişinin sırlarına ortak olacağınıza işaret eder.

Kırmızı balık

Rüyada kırmızı balık görmek, çok istediğiniz bir şeyin gerçekleşeceğine delalet eder.

Balık yetiştirme tesisi

Balık yetiştirme tesisi kaygılı günler geçirdiğinizin ve gelecekle ilgili bazı endişelerinizin olduğunu göstermektedir.

Balığın midesinden yüzük çıkmışsa, başarılarınızdan dolayı etrafınızdaki kişilerin ilgi odağı olacaksınız demektir.

Gebe olan bir kadının karnından balık çıktığını görmesi, evladının kız olacağının habercisidir.

Rüyanızda gördüğünüz balığın midesinden inci çıkarsa, evladınızın erkek olacağının habercisidir.

Birine balık vermek

Rüyanızda birisine balık vermeniz, çevrenizdeki kişileri mutlu edebilmek adına bazı şeyler yapacağınızın habercisidir.

Rüyada balık kesmek

Rüyasında balık kesen kişi, hasta ise rahatsızlıklarından kurtulur.

Balık kızartmak

Rüyada balık kızartmak bazı cinsel problemlerin habercisi olabilir.

Rüyada balık görmek psikolojik anlamı

Rüyada görülen balıklar, kişinin cinsel arzularını ya da gereksiz isteklerini simgelemektedir.

Yüzen balıklar

Rüyanızda yüzen balıklar görmüşseniz, bilinçaltınızda çeşitli arayışlar içinde olduğunuz anlamına gelir.

Kaygan balık

Rüyanızda gördüğünüz kaygan balıklar psikolojik açıdan zor günler geçirdiğinizin işaretidir. Siz bunun farkında olmayabilirsiniz fakat hayatınızdaki bazı şeyler içten içe sizi rahatsız ediyor olabilir.

Balık yemek

Rüyada balık yemek maneviyat, şans ve enerjiyi simgelemektedir. Yeni işlere adım atmak için doğru zamandasınız demektir.

Ölü balık

Rüyanızda ölü balık görmüşseniz, bu yaşamınızda bazı kayıplarınız olmuş demektir veya bazı şeyleri kaybedeceğinizi düşünüyor da olabilirsiniz.

Balık olmak

Rüyanızda balık olduğunuzu görmeniz yüzeye çıkmak isteyen bastırılmış duygularınız olduğunu gösterir. Eğer buzlu sularda dolaşan bir balıksanız bu duygularınızı aşırı derecede bastırdığınızı ve bastırılan duygularınızın sertleştirilmiş duygusal bariyeri kırarak açığa çıkacağını simgeler. Alternatif olarak, bu rüya eğlence ve dinlenme için bir ihtiyacı temsil etmektedir.

Uçan balık

Rüyanızda uçan balık görmek iyidir. Rüyanızda gördüğünüz uçan balıklar duygusal olarak özgür hissettiğinizi işaret eder.

Beta balığı

Rüyanızda beta balığı görmeniz, bilinçaltınızdaki düşüncelerin yüzeye çıkmaya yakın olduğunu gösterir. Bastırılmış duygularınızla yüzleşmeye hazırsınız demektir. Eğer rüyanızda iki tane beta balığı görürseniz, bu, kendi içinizde uzlaşamadığınız bazı durumlar var demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Balık Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ayda (19 Aralık 2013 saat: 15:27)

  rüyamda evimizin bahçesindeyim sonra evimizin önüne bi otobüs yanaşıyor bi sürü bavul
  görüyorum abim geldi diyorum. ardından bakmak için yola çıkıyorum otobüs yerine bi sürü balık evimizin önüne yığılmış.hepside büyük balık.ardından o balıkların yanına gidiyorum onları dizmeye çalışıyorum sonrada balıkları dizerken karşıdan esmer bir adamın bana doğru geldiyini görüyorum . bu balıklar onundur diye balıkları bırakıyorum ve az geride duruyorum.yorumlarsanız çok sevinirim.


 2. balıksever (25 Aralık 2013 saat: 16:20)

  Rüyamda denizden çıkıp kuma girip saklanan ve kumdan çıkan balık sürüsü gördüm. Kumun içinde nefes alıyorlardı adeta. masmavi depderin bi denizde yüzdüm.kıyıya yaklaşırken su dahada berraklaştı. içinde kocaman balıklar yüzüyordu köpek balıkları da vardı. Kıyıya geldiğimde ise ayağımı kumsala basar basmaz bir balık sürüsünün kumun içinden çıktığını gördüm. Kimisi kumun içine geri gömülüyor ama çoğu da kumun içinden çıkıyordu kumun içinde nefes alıyorlardı. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim.


 3. mehmet çiftçi (18 Ocak 2014 saat: 09:25)

  rüyamda ben ve ablam bir plajdaydık. Plajda bir çok ölü balık ve kuş vardı. Kuşlardan bir tanesi akbabaydı o canlıydı. Önce tam üstümde gökyüzünde bir iki tur attı çığlık sesleri çıkararak. Sonrada ortadan kayboldu. plaja bakınca plajda sadece balık ölüleri kalmıştı. yorumlarsanız çok sevinirim. teşekkürler

  (benim rüyam bu kadar ama daha uzun yazmam gerekiyomuş gönderilmesi için. ama ne kadar uzun yazabilirim ki ne gördüysem onu yazdım ben) tekrardan teşekkür ediyorum emkleriniz için


 4. deniz eren (23 Ocak 2014 saat: 18:17)

  ince, uzun, yüksek, kadeh şeklinde bir akvaryumun içerisinde üç tane kırmızı(şu an evimde olanlar) iki tane mavi(daha önce görmediğim bir cinsten) balık vardı. Akvaryum o kadar yüksekti ki sandalyenin üzerine çıkarak ağzına yetişebiliyorum. Kırmızı balıklardan bir tanesi (kendi adımı verdiğim) dışarı çıkmış, ölecek diye her yerde onu arıyorum. Kendi köyümüzün bahçesinde toprağın üzerinde çırpınırken buluyorum. O kadar çok çırpınmış ki toprağa gömülmüş neredeyse. İki elimle tutuyorum sımsıkı ve sandalyeye çıkarak akvaryumun içine atıyorum. Dedem geliyor suyunu çok fazla koyduğum için dışarı atlamış olabileceğini söylüyor. Bir kapla başka bir kovaya fazla olan suyu boşaltıyorum ayrıca mavi balıkları da ayırmam gerektiğini söylüyor onları da diğer kaba alıyorum. Bu arada balıklarım normalde ufaklar ama rüyamda iki elimle zor tutabiliyorum.


 5. Buket (28 Ocak 2014 saat: 12:38)

  Mrb rüyamda bir arkadaşımla yeni keşfedilmiş olan balık türllerine bakmaya gidiyorduk giriş için ücret isteniyordu ikimizde elimizde bulunan bütün paraları çıkartıp istenen para miktarını tamlıyorduk içeri girmeden önce polisler tarafından üstümüz aranıyordu ben içeri girdikten sonra ayakkabılarımın olmadığını ayaklarımın üşüdüğünü fark ediyordum dışarı çıkıp ayakkabılarımı giydikten sonra içeri tekrar giriyordum bütün balıklar kuru zemine serilmişti hepsi canlıydı küçük ve orta büyüklükte balıklar vardı rüyamı yorumlarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler.


 6. haticesoykal (28 Ocak 2014 saat: 15:11)

  rüyamda deniz kıyısındaydık eşim patronumuz bi kaç kişi daha vardı balık tutalım dediler dizime kadar suya girdim balıklar ayaklarıma dokunuyorlardı, elimle tutayım dedim tutma elin kesilir oltayla tut dediler olta buldum oltamı salladım salladım attım hemen küçük bi tane balık tuttum turuncu gibi bir rengi vardı, sonra deniz dalgalanırya böyle dalga için çok az geri gider deniz çok az geri gitti bir baktım bir sürü büyüklü küçüklü çeşit çeşit renkli renkli balıklar vardı yüzüyorlardı ama bir ayrıntı var hava bulutluydu. ama balıklar çok güzellerdi şekilleri renkleri….


 7. mehtap (31 Ocak 2014 saat: 14:49)

  eski oturduğum evimin mutfağında eşim bir sürü balık almış birazınız pizzapende pişirip tezgahın üzerine sıralamış birtaraftada iki üç balık var ama balıklar çok güzeldi iki tanesi canlıydı büyüktü renkleride çok güzeldi eşime diyorumki (hayatım bukadar balığı napcaz almışsın) oda gülüyordu uyandım hemen kendim hayır olsun diye hayra yordum inşallahta öyle olur lütfen cevap yazın bana


 8. şaduman (08 Şubat 2014 saat: 08:38)

  rüyamda eşim balık pişiriyordu pişirdiği balıkların içine yılan girdi 3 balık ve balıkların içinde 3 yılan vardı 5 yaşındakı oğlum da çizgi film kahramanı olup yılanları öldürmeye çalışıyordu yılanlardan ince ve kısa olanı hepsini öldürdüler ama beni öldüremezler ben çok inceyim göremezler diyordu oğlum en son onuda öldürüyordu
  lütfen yorumlayın bu rüya beni çok etkiledi


 9. meryem (24 Şubat 2014 saat: 12:24)

  Bir sahil kasabasındayız ailecek yemek yemisiz ickili biyer ama alkol almıyoruz etrafta herkes konusuyor ses cok fszla ama biz konuştuğumuzda herkes susup bize bakıyor sonra dışarı çıkıyor annemler ben icerde kalıyorum şakalaşıyoruz parayı öde diyorlar bana bende gülüyorum babam ödedi bile diyerek çıkıyorum ordan sonra arkadaşlarımla sahile iniyorum ve balık tutmaya başlıyoruz bir metre boyunda kocaman bi kılıç balığı yakalıyorum kayalıkların üstüne çıkartıyoruz kocaman ve yatıyo orda öyle korkuyorum ben yaklaşamıyorum yanına sonra o balığı balıkçıyı satıyoruz ve bi sandal kiralıyoruz açılıp daha iyi balık tutmak için biraz açıldıktan sonra bi koku geliyo burnumuza sesler kayık su alıyor korkuyorum yine ben ilerde böyle yine kayalıklar taşlar var kayığı oraya yaklastırıyoruz ben iniyorum hemen arkadaşım acıyor oturduğumuz yeri birsürü kafasi gövdesi ayrı balık ve sular fışkırıyo sonrada uyandım yorumunu yaparsanız beni cok mutlu edersiniz gerçekten ilk defa buraya anlatıyorum


 10. Nermin (22 Mart 2014 saat: 09:46)

  Mutvaktaydım bir aded ici temizlenmiş ala balık tezgahın üzerinde duruyordu cok sevindim hemen bıcak alıyım kılcıklarını cıkrıyımda kızartıp yemeyi pilanlıyordumki cig balıgı ciynemeye başlamışım Allah dedim kılcıkları saplanacak tükürdüm kılcıkların bir kısmını parmaklarımla bogazımdan cıkarttım kalanıda cıkartacagıma inanıyordumki telefonun sesine uyandım cok etkilendim tabirini merak ediyorum


 11. eyüp ünal (29 Nisan 2014 saat: 13:04)

  bir ormandayım kırmızı kuyruklu bir balık .bi ses bunlar yunus balığı dedi ama yunusa benzer bir balık değildi daha çok alabalık türüne benziyordu ve balık sürüsü karada bir yemi kovalıyorlar bir kaç ısırık alan oldu yemden yenmde canlı idi oldukça büyükler ve çok hızlı hareket ediyorlardı yanımda birileri daha var ama yüzlerini hatırlamıyorum …. cevabınızı bekliyorum saygılar


 12. adnan (29 Mayıs 2014 saat: 10:45)

  rüyamda bir apartmanın ikinci katındayım birkac tanıdıgım dah var ama biri yaşça benden büyük arkadaşım ondan balık tutmasını istiyorum apartman hemen denizin dibinde balkondan oltayı atıyor once 3-4 tane küçük balık geliyor oo diyorum bikaç tane daha tuttukmu pişirir yeriz tekrar atmasini istiyorum oda atıyor bu sefer büyük balıklar geliyor çekerken bende tutuyorum oltanın ucundan deniz çok berrak balıklardan biri cok büyük yorumlarsanız sevinirim hayırlı günler.


 13. fatma nur (30 Mayıs 2014 saat: 10:17)

  rüyamda denizin kocamn dalgalarını gördüm su tanecikleri üzerime sıçrıyodu ara ara cok uzakta iki büyük dev dalga vardı korkup kulubenin içine girdik bir müddet sonra çıktık be deniz kısım kısım ayrılmış gibiydi 8 ayrı bölük gibi sekizincisinin sonu yoktu artık ve bu bölümleri dalgaların vuruş gücü yapmış dedik ve deniz çok berraktı dedik ki şimdi tam av zamanı işte derken denizin içinde gezen büyük balıklar gördük


 14. emrah (25 Mart 2015 saat: 21:46)

  Ruyam da plaj gibi bir yerdi bir veye 2 tane yuzen buyuk balik vardi geri kaln normal di tuttugum 2 tane balik vardi ne kucuk nede buyuk tu sonra buyuk balik gordum ve kucuk bir baligi elime aldim kuyruguna igne takıp yem icin atacaktim ama igne cikti sonra bir balik tuttum o balik yuzume carpti sonra uyandim hayir olsun dedim cvplar saniz sevinirim simdi den emeginize saglik


 15. nesibe (28 Mart 2015 saat: 11:40)

  ruyamda dayimin hanimi birsuru balikla bize geliyor baliklar cok guzel parlak bize tuttuk diyo bende isterim diyorum tamam diyor sonra tuttuklari yeri anlatiyor esimle gidiyorum irmak gibi bir yer birsuru balik elimi uzatiyorum birtane aliyorumelime hareket etmeyince geri birakiyorum yorumlarsaniz sevinirim


 16. Serap (28 Mart 2015 saat: 12:06)

  Rüyamda küçük bir kabın içerisinde 4 5 küçük balık gördüm ama sonra o kabın balıklar için küçük olduğunu suyun yetersiz olduğunu farkettim su kaplarını değiştirmek için mutfağa gittim ama kabın hangisinin yeterli olacağına bir türlü karar veremedim bu sırada su azalıp balıklarda şişmeye başkadılar ve bütün balıklar birleşip küçücük bir fok balığı aldılar onu alıp yeni kaba koymak istedim ama çok kaygandı kayıp gitti yakalım ve ben onu tutarken parmaklarımı ıssırdı büyük acı verecek türden değil ama küçük diş izleri vardı. Rüyamı yorumlaya bilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekkürler


 17. münevver (01 Nisan 2015 saat: 22:03)

  merhaba ben rüyamda benim iki tane balığım var ikiside canımdan çok sevdiğim dostlarımdan bu balıklardan bir tanesi kıza dönüşüp diğer balık hakkında birşeyler diyor ama ben tam hatırlamıyorum sadece balık doğuracağını söylediğini hatırlar gibiyim ondan sonra evin her taraf küçük küçük ama heryerinde siyah renkli balıklar çıkıyor ben tabi korkuyorum hemen yüzümün üstüne yatıp görmemeye çalışıyorum biran gözlerimi açıyorum etrafımda var mı diye bakıyorken bütün o balıkların yerde elbise şeklinde toplandığını görüyorum hepsi oraya toplanıyormuş sonra tanımadığım bir kız bunlardan elbise yapıyorlar sultan teyze bizde yapalım diyor bende iğrenerek yüzümü kapatıyorum görmemek için açtığımda gözümü elbisenin yanında görüyorum böyle mavi bir elbise yerde annem üzerine beyaz dantel dikiyor gülerek bu şekilde bir rüyaydı bana açık ve detylı bilgi verir misiniz ??


 18. Sevinç (03 Nisan 2015 saat: 09:03)

  Rüyamda tam evimizin içinde annem balık ağları atmıştı ve gel kızım çok balık var ağlarda çekemiyorum yardım et dedi bende bi baktım birsürü balık hatta büyük balıklar çektik çektik çıkaramadım sadece baktık çıkaramadık hepsi balıklar tam evimizin ortasındaydı ama çıkaramadık sonra evi su basmaya başladı ve kendimizi evin dılında tam kapının önünde bulduk ve girmeye korktuk ya çökerse korkusundan kapının önünde kaldık.


 19. ünzile (03 Nisan 2015 saat: 16:57)

  Rüyamda böyle park gibi yeşillik bir yerden yanımda daha öncesinde hiç tanışmadığım sadece ismen bildiğim biriyle yürüyoruz kaldırımda yürürken benim ayağımı bastığım her yer koca bir daire oluyor ve içinden kocaman kocaman binlerce balık çıkmaya başlıyor şaşırıyorum balıklar canlıydı üstüme üstüme çırpınıyorlar dairenin içinden çıkmaya çalışıyorum ama adımımı attığım her yerde böyle kocaman bir daire ve binlerce balık çıkıyor sonradan balıkları elimle tutmaya çalışıyorum baya bir balık tutuyorum kucağıma doluyor hepsi ve balıklar çok büyüktü o dairenin içinde gerçekten tarif edemeyeceğim kadar çok balık çıkıyor ben tutmaya çalışırken alabalık gibi somon gibi tam bilmediğim büyük balıklardı. Yorumlarsanız sevinirim bu arada o yanımdaki sadece ismen bildiğim kişiden bir hoşlanma durumum var kendisi beni tanımıyor ama ben onu isim olarak ve görüntü olarak biliyorum daha önce hiç karşılaşmadık ama kendisiyle


 20. Gulcan (18 Nisan 2015 saat: 13:24)

  Ruyamda çok geniş kocaman boruların içinden oluk gibi çeşit çeşit orta boy ve büyük Balıklar boruların içinden suyla beraber kayarak önüme kocaman bir küvetin içine boşalıyorlar.sonra birden kayarak kayboluyorlar ve ben çok üzülüyorum onların yerine birden yine boruların içinden Islak çamaşırlar ayakkabılar falan dökülüyor Balıklar Gittiği için tam üzülüyorken birden o borulardan dönerek tekrar Balıklar oluk gibi akmaya Başlıyor budefa kaybolmuyorlar onları elimle tutarak bir tarafa yığmaya çalışıyorum ama en çokta büyük olanlarını tutuyorum..Birde bundan bi kaç hafta öncede yine Başımda bolca bit olduğunu görmüştüm Kafamı sallayarak bir kısmını başımdan döküyordum..bitler orta boy ve büyüktü..şimdiden çok teşekkürederiim yorumlayacağınız için..benim için çok önemli bu iki rüya..


 21. senem (26 Nisan 2015 saat: 10:20)

  rüyamda evde beslediğim balıkların büyüdüğünü gördüm balıkları akvaryumdan çıkarıyorum bi bakıyorum küçücük olan balıklar kocaman kocaman olmuşlar ve canlı balıklar elime alıp onları yeniden akvaryuma koyuyorum çok büyüklerdi…balıkalrın rengi hafif turuncu yada kırmızı renkli gibiydi… yorumlarınız için tşkler


 22. Ezgi (27 Nisan 2015 saat: 18:33)

  Ruyami tam olarak hatirlamiorum ama elimde bir balik var ben o baligi ortadan kesip ikiye ayiriyorum ve icinden bir balik daha cikiyor sonra da digeri baligi kizarmis olarak goruyorum falan bu ne anlama geliyor iki hundur surekli aklimda lutfen bulmama yardimci olun


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,