RuyaTabirleri.com

Rüyada Balık Isırması

Rüyada balık ısırması, kişinin şansının açıldığının ve her yönden başarı kazanacağı bir döneme girdiğinin göstergesidir. Çünkü rüyada görülen balık mal ve paradır. Rüyasında kendini bir balığın ısırdığını gören mal mülk sahibi olur, eline bol miktarda para geçer. Bu rüyayı görenin işleri açılarak her yerden teklif almaya başar; bunun sonucunda toplumda saygın bir yer edinir. Bazı âlimlere göre ise bu rüya sizi çekemeyen, dost görünen düşmanlardır. Eğer ısıran balıklar küçük ve zayıfsa düşmanınızın da zayıf olduğuna; eğer büyük ve güçlüyse düşmanınızın da güçlü olduğuna işarettir.

Rüyada Balık Saldırısı Görmek

Rüyada balığın saldırısına uğrayarak yaralanan kişi kendini çekemeyen, içten pazarlıklı kimselerin kötülüğü ile zarar görür. Bu rüya çevrenizde olan tehlikelerin habercisidir. Eğer balığın saldırdığını ve yara almadan kurtulduğunu gören kişi etrafında bulunan kişilerin kötülüğünden ve tuzaklarından son anda kurtularak feraha erer.

Rüyada Balıklarla Yüzdüğünü Görmek

Rüyasında balıklarla yüzen kişi, sağlığını kaybeder ve bazı hastalıklara tutulur. Eğer sudan çıktığını görürse bu hastalıklardan şifa bulup iyileşeceğine işarettir. Bazı yorumculara göre bu rüya şans ve talihin artması, kuvvetli dostlardan ve kişilerden görülecek yardım, her anlamda mutlu olma ve rahat bir döneme girildiğinin habercisidir.

Rüyada Yanında Büyük Bir Balık Görmek

Rüyasında yanında büyük ve güçlü bir balık gören kişi, yakında zengin bir ailenin kızı ile evlenir ve onlardan büyük menfaatler görerek zenginleşip nüfuz sahibi olur. büyük balık kısmet ve talihtir. Küçük balık ise eğer çoksa çok paraya, azsa ele geçecek az miktarda paraya işaret eder.

Rüyada Tuzlu Balık Görmek

Rüyada görülen tuzlu balık devamlı olacak olan hayır ve maldaki artıştır. Bu rüyayı gören oldukça parlak bir sene geçirir. İsteklerine nail olur ve her anlamda hayırla dolu bir döneme girer.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Balık hakkında en ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Balık Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Balık Isırması Hakkındaki Rüyalar;

 1. tulay (16 Ocak 2015 saat: 13:17)

  Ruyamda berrak bir denize yuzmek icin daliyoruz bi balik parmagimi isiriyor sudan birlikte cikiyoruz cunku parmagimi birakmiyor hemen cikiyorum denizden balik ancak olunce parmagimi birakiyor.sonra o baligi tuzlayip pisirip yemek istiyorum ama kiymiyorum o benim parmagimi isirdi canim nasil yandi ben onu nasil pisiririm diye dusunuyorum


 2. onur (17 Mart 2015 saat: 09:51)

  Merhaba ben ruyamda tatli suda yani ruymda cayda vatos, ahtapot vebir de kucuk baligin saldirisina ugradim yara almadim ve o baliklari suyun icinde bulunan bir kopege atiyordum ve ayni ruyada masturbasyon yapip bosaldigimi gordum nasil bir ruya bu yorumlayabilir misiniz?


 3. merve berna (04 Haziran 2015 saat: 20:32)

  Ruyada sudan korkuyodum ve bir anda baloncuklar cikiyordu ve ben içine giriyodum yüzerken çok hızlı geziyodum ve korkuyordum sanki balik beni kovaliyordu içindeyken birden baktim balik ayami isirdi birakmadi ben korkup sudan hizla dişari çiktim ve biraz gittikten sonra balik benim ayagimi birakti sarive yeşil pullu bir balikti ayağimda ve balikta biraz kan vardi oda yaraliydi teşekkürler bu kadar


 4. yalçın (12 Ekim 2015 saat: 16:33)

  rüyamda,yaklaşık 30 cm lik,suyu berrak bir havuza ayaklarımı uzatarak oturuyorum.el kadar bir balık, ayak bilegi kısmımı sanki gıdıklarmışcasına ısırmaya çalışıyor.ben huylanıyorum ancak bir süre sonra alışıyorum.havuzda benim gibi birkaç kişi daha oluyormuş.havuzun hemen üst tarafında benim sırt tarafıma dogru, oturma yerlerinde 8 yada 10 kişiyi oturuyor.yüzleri gülmeyen insanlar.
  şimdiden teşekkür ederim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,