RuyaTabirleri.com

Rüyada Balkon Görmek

Rüyada balkon görmek uzaklık ve özlem olarak tabir edilir. Rüyasında balkon gören kişi sevdiklerine hasret kalacak ve onları çok özleyeceği bir yerde olacak demektir. Rüyada balkon gören kişi arkadaşları, akrabaları ya da ailesiyle tekrar kavuşmak üzere uzakta bir yere gidecek ama sevgilisiyle ilişkisini tamamen noktalayacaktır.

Bir kişinin kendisini rüyada bir balkonda öylece yalnız başına görmesi tertemiz bir hayat yaşadığı için duyduğu vicdan rahatlığıyla tabir edilirken kalabalık bir insan topluluğu ile balkonda olduğunu görmesi bazı kimselerle ortak iş yapmak için görüşme gerçekleştireceği şeklinde yorumlanır. Bir kişi kendini yıkık dökük bir balkonda oturmuş olarak görürse bu rüyada hayır ve hikmet vardır. Çünkü bu rüya sağlık, zenginlik ve mutluluk anlamına gelir. Bunun tam tersi olarak güzel ve lüks bir balkon görmek münakaşa ve tatsızlık olarak yorumlanır.

Rüyada Balkon Yıkılması

Rüyada balkon yıkılması hayırlıdır, kişinin yeni projelerini ve planlarını hayata geçirmek için eline geçecek olan fırsatlara işaret eder.

Rüyada Balkon Kapısı Görmek

Rüyada balkon kapısı görmek iki türlü tabir edilir. Balkon kapısı kapalıysa fırsat treninin kaçtığına ve iş işten geçtiğine, kapı açıksa yakın bir zamanda büyük bir kısmetin rüya sahibinin ayağına geleceğine delalet eder.

Rüyada Balkon Temizlemek

Rüyada balkon temizlediğini gören kişi geçmişe sünger çekecek ve eski hesaplaşmaları unutacak yeni ve temiz başlangıçlar yapacak demektir.

Rüyada Balkon Yaptırmak

Rüyada balkon yaptırmanın tatsız bir yorumu vardır. Rüya sahibi hiç hak etmediği halde biri nedeni ile çok kötü şekilde utanacağı bir pozisyonda kalacak demektir. Rüyada ikinci bir balkon yaptırdığını gören kişi eşini gözden çıkarmıştır. Bu kişinin yeni arayışlara gireceği ve ilk fırsatta da eşinin üstüne bir kuma getireceği yorumu yapılır.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Balkon Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. funda (25 Nisan 2014 saat: 11:56)

    Rüyamda bilmediğim bir evin balkonundayım. Yanımda annem ve kız kardeşim var. Bir de uzaktan tanıdığımız uzun zamandır görmediğim bir kadın ve kızı var fakat kızını tam olarak göremiyorum. Kadının ve kızının ellerinde bir partinin bayrakları var ve annemler o parti hakkında olumsuz konuşuyorlar. Sonra ben annemi duyacaklar ayıp olacak diye uyarıyorum annem bana kızıyor. Çok üzülüyorum ve sinirleniyorum o anda elimde tabaklar var içi biraz dolu gibi sanki onları balkondan atıyorum bakıyorum arkasından tabaklar yere düşüyor ama kırılmıyorlar. Sonra daha da sinirleniyorum ceketimi alıp çıkıyorum evden annem ve kız kardeşim de arkamdan geliyorlar o sırada diğer kız kardeşimde geliyor o da oradaymış sonrasında rüyam bitiyo. Bu rüyayı gördüğüm gece çok sıkıntılıydım ve dua ederek yattım Rabbim acımı azalt bu konuda da hakkımda hayırlı olan ne onu görebileyim diyerek uyudum zaten rüyamda da anneme kırılırken yine bu sıkıntım var onun da etkisiyle böyle bir tepki verdiğimi hatırlıyorum. Bir an önce cevaplandırırsanız çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkür ederim

  2. Tuğba (12 Ekim 2014 saat: 19:29)

    Rüyamda yakın bir arkadaşım ev almış oluyor.eşim, ben ve küçük oğlum la ziyarete gittik. Ev çok büyük ve güzel ama balkon yıkılmak üzereydi. Eşim sigara içmek için balkona çıktığında oğlum emekleyerek peşinden gitti. Ama balkon tehlikeli diye ben ve oğlum kapının eşiğinde oturup eşimi bekledim. Balkonda ev sahibi arkadaşımın görmediği sadece eşim ve benim gördüğümüz bir dede oturuyordu.bi kuş kafesi vardı. Üç kuş gördüm. ikisi uçuyorum ama biri kafesteydi. Sonra bir sarsıntı hissettim balkon yıkılıyor dedeyide al içeriye gir diye eşime bağırdım.ama oğlumu alarak içeriye girmeyip eşikte eşimin gelmesini bekledim

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,