RuyaTabirleri.com

Rüyada Balkondan Atlamak

Rüyada balkondan atlamak, kişinin yapacağı bazı tehlikeli işlere, kötü insanlar arasında bulunup onlardan zarar görmesine yorumlanır. Balkondan atlayan kişi bile bile kendisini tehlikeye atar veya çevresindeki kişilerin sözlerine ve öğütlerine aldırmayarak kendisine fayda yerine zarar getirecek işlerin peşinde koşar. Bazen de bu rüya içinde bulunduğu zor durumdan kurtulmaya ve rahatlamaya işaret eder.

Rüyada Balkondan Atlayıp Yaralanmak

Rüyada balkondan atlayan ve yaralanan kişi başına gelecek bir musibeti rüyada gördüğü yaralar nispetinde atlatır. Eğer rüyasında çok ağır yaralandığını gördüyse gerçek hayatta da yaşadığı musibetten çok etkilenir. Rüyasında hafif yaralarla atlattığını görmüşse gerçek hayatta yaşayacağı bir sıkıntıyı hafif bir şekilde geçirir.

Rüyada Balkondan Atlayıp Öldüğünü Görmek

Rüyasında balkondan atlayan ve ölen bir kimse, gerçek hayatında bazı belalar maruz kalır. Bu rüya gören kişi için dikkatli olmasını hatırlatan bir uyarı mahiyetindedir. Yapacağınız kötü davranışlar, birlikte olacağınız kötü niyetli insanlar yüzünden başınıza gelecek bir felaketin veya oldukça sıkıntı verici bir olayın habercisidir.

Rüyada Balkondan Atlayıp Kurtulmak

Rüyasında balkondan atlayıp kurtulan kişi yaşayacağı tüm zorlukların ardından oldukça güzel ve hayırlı bir hayata kavuşur. Bu rüyayı gören kimse, başına gelecek her kötü olayı yara almadan ve sıkıntı yaşamadan geçiştirir. Balkondan yüksek bir yere atlayan ve kurtulan kimsenin gerçek hayatında mertebesi yükselir ve zorlukların üstesinden gelir.

Rüyada Balkondan Atlayıp Kaçmak

Böyle bir rüya gören kişinin çevresinde bulunan bazı kimseleri sevmediği ve onlardan kurtulmak istediğinin göstergesidir. Yakın zamanda dost gibi görünüp aslında size düşmanlık eden birtakım kimselerden kurtulacağınıza ve güzel bir hayata kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Balkon Görmek

Rüyada görülen balkon makam ve mevkinin, yüksek derecenin, mutluluğun ve huzurun göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Balkondan Atlamak Hakkındaki Rüyalar;

  1. nur (06 Mayıs 2015 saat: 10:46)

    Anneannem şuan felçli ve konuşamıyo hasta ve rüyamda anneannem bembeyaz olmuş yanında tanıdığımız insanlar ve elimizde filmler var ve ben biriyle kavga ediyorum bunu en çok ben izledim bunu ben biliyorum diye saçma sapan konu sonra ben nu konuda anneanneme kızıp bağriyorum sonra küçük kuzenimi görüyorum onunla telefon tablet çalıyormuşuz ve anneanneme bakıyorum yeniden bagrıyorum falan anneannem çığlık atıyo ve garip birşey oluyo ve ben korkup hic bakmadan onlarin evindeki balkondan atlayıp aşağı düşüyorum ama birşey olmuyo kalkıyorum balkonda bi kel adam vardı ama hatırlamıyorum


  2. Sudenaz (14 Ağustos 2015 saat: 12:06)

    Ben sürekli ama sürekli her rüyamda evde birisinden kaçtığımı ve koşarak balkondan atladığımı görüyorum o kadar eğlenceli ki. Dakikalarca balkondan aşağıya düşüyorum. Sonra normalce aşağıya iniyorum. Ve kaçıyorum. Yanımda birisiyle. Ama ilk defa rüyamda balkondan aşağıya düşerken yanlış bir hareket yaptım ve yerde yuvarlandım :D


  3. ilgen (05 Mart 2016 saat: 08:50)

    Rüyamda sürekli balkondan atliyodum hic bisey olmuyodu ama son atladigim balkonda canasirlar asiliydi tek tek once 5. Kattan 4. Katin balkonuna atliyodum sonra ordan 3.kata ama butun balkonlarda camasirlar oldugu icin cok zorlaniyodum ve korkuyodum. Sonra esimin öldüğünu gördüm başına bi is gelmis cok üzgündum


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,