RuyaTabirleri.com

Rüyada Balkondan Düşmek

Rüyada balkondan düşmek, çok dürüst, yardımsever, akıllı ve anlayışlı bir olan rüya sahibinin, etrafındaki insanlardan çok büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bu insanlar ile arasına çok büyük mesafeler koyacağına ve artık eskisi gibi iyi bir insan olmaktan vazgeçeceğine yorulur. Ayrıca, akrabalardan alınacak kötü haberlere de delalet eder.

Rüyada Balkondan Düştüğünü Görmek

Sevilen ve değer verilen insanlar yüzünden çok kötü durumlara düşmeye, iş hayatında zarar etmeye ve aile içerisine kavga girmesine tabir eder.

Rüyada Birinin Balkondan Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, sakin ve küçük çaplı hayatında büyük değişimler olacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına ve çok güzel ve daha iyi bir hayata kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada Balkondan Düşen Birini Görmek

İş hayatında hiçbir sebep yokken bir anda durumların kötüye gitmesine, maddi ve manevi olarak büyük zararlar etmeye ve sağlık durumunda ortaya çıkan sıkıntılara da alamet eder.

Rüyada Balkondan Düşen Bebek Görmek

Rüyayı gören kişinin çok sevdiği insanlar ile arasının açılacağına, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ancak bu durumun rüya sahibinin, işlerinde çok büyük kazanç ve getiri sağlayacak atılımlar yapacağına ve yeni iş kapıları açıp çok büyük başarılar ve çok büyük kazançlar elde edileceğine yorulur.

Rüyada Balkondan Atlamak

İnsanlar tarafından çok sevilen biri iken yapılan bir hatadan dolayı çok kötü bir kişi olunacağına, büyük bir sorun oluşacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine işaret eder.

Rüyada Yüksekten Düşmek

Rüya sahibinin, hatalı işlere kalkışmasının insanlar arasındaki değerini düşüreceğine ve bir iş için adım atarken çok iyi düşünüp karar verilmesi gerektiğine rivayet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Balkondan Düşmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gökhan (10 Ocak 2014 saat: 00:49)

  rüyamda balkondaydık 3 kişiydik birimiz evin içindeydi ben ve arkadasımın biri balkondaydık ve tanıdıgımız birinin cocugu balkon demirine cıktı ve düştü büyük üzüntüyle asagıya indik ama o cocuk arkadasımın kardesi olmamasına ragmen rüyamda kardesiymiş gibi davranıyodum ve cocuga bakmaya gittigimizde cocuk parcalara ayrılmıştı sadece kulagı vardı ve kan vardı etrafta sadece cok üzülmüştük bu ne anlama gelir lütfen yorumlarmısınız

 2. güneş soybaş (20 Mart 2014 saat: 00:09)

  rüyamda annemlerin evinin arka sokağında bizim araba duruyormuş bende onu oradan almaya gidiyorum ve aniden çok büyük bir gürültü duyuyorum ve arkasında balkondan düşen bir kadın vücudu parçalara ayrılmış yüzünü görmüyorum bedeni belinden ikiye bölünmüş ve ayak kemiğini görüyorum uyanıyorum tekrar uyuduğumdada içi boş tabut gördüm birisi güzel ağaçta diğeride normal tabuttu kayınvalidem ölmüş onu memlekete götürceklermiş tabutun durduğu yer çamurmuş tabutu bir arkadaşım yanında birisiyle kaldırıyorladı sora kalabalık arabalara bindik

 3. nisa (02 Nisan 2014 saat: 08:46)

  rüyamda ananem babam ve ben odada oturuyorduk,babam havlu alamka için balkona çıktı ve alırken bir çığlık duyduk,ben görmeden anne babam düştü diye bağırdım balkondan baktık ama yüz üstüydü kan yok tu görmedim.ambulansı çağırdım adres verdim ambulans geldi geldiğinde babam ayık dı ambulans sedyesinde ben ise ağlıyordum.devamında hiç alakasız bir şekilde bizim evimiz çatı katıymış oturur ken ben yine dışarıdan bir hayvanın uçtuğunu görüyorum siyah renkte bir şey ama çözemiyorum ne olduğunu terasa yaklaşınca korkup içeri giriyorum ,balkona gelip duruyor ve eve giriyor siyah tay geldi bakın diyor çevremdekiler simsiyah bir tay giriyor içeriye korkum geçiyor ama şaşkın lık hissediyorum

 4. özlem (10 Ekim 2014 saat: 04:24)

  Rüyada erkek yegenimle balkondayız. Daha önceden balkonun sallandığını hatırlıyorum. Oğlum yaklaşma balkon sallanıyor düşersin diyorum boşver hala başkasının düşmesinden iyidir diyo olanca gücüyle zatende kilolu olan yeğenini yerde görüyorum sonra kalkıyor. Hesapta benim ablam onun annesi oluyor ve yeğenimi düştüğü yerden alıp gelirken aslında 17 yasında ve kilolu olan yeğenim 5 yasında ki zayıf haliyle eve getiriliyor. İlk önce özürlü gibi davranıyor sonra düzelip gülüp eğleniyor. One öyle görünce sevinçten bağıra bağıra ağlıyorum şükrediyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,