RuyaTabirleri.com

Rüyada Balonla Uçmak

Rüyada balonla uçmak, havai bir ruh haline ve oldukça neşeli geçecek zamanlara işaret eder. Rüya sahibinin arkadaşları ile gezintilere çıkacağı, iş dışında da seyahatlerinin olacağı bu dönem aynı zamanda ikili ilişkiler için de olumlu gelişmelerin yaşanacağı bir süreçtir. Sıkıntıların geride bırakılacağına ve hayata yepyeni heyecanlarla ve umutlarla bakılacağını tabir eden rüya müjdeli küçük haberlerin alınacağı, kişinin her açıdan tatmin olmuş bir hayata sahip olacağı anlamına da gelir. Bazı yorumcular balonla uçtuğunu gören kişinin sürekli olarak gaf içinde olduğundan, işleri berbat edeceğine ve ağzından çıkan sözlere hakim olamadığı için kendini zor durumlara sokacağını söylerler.

Rüyada Balonla Seyahat Etmek

Büyük hayallere sahip olunduğunu ve bu uğurda çaba içine girildiğine ancak kişinin emeklerinin karşılık bulması için daha çok çalışması gerektiğini vurgulayan rüya, bazı durumlarda ise kişinin özgüveninin çok yüksek olduğunu ancak bu duygunun temelinin zayıf olması nedeni ile gülünç durumlara düşüleceğini de simgeler. Uzak ülkelere yapılacak yolculuklara da anlamlandırılan rüya, yapılan yatırımların boşa gideceği, hayallerin hüsranla sona ereceğine de alamet eder.

Rüyada Balona Binmek

Kişinin davranışlarının çevresine zarar verme aşamasına geldiğini ve bu yüzden pek çok arkadaşın kaybedileceğini bildirir. Balona bindiğini gören kimse geçmişinden kurtulmak için her şeyi görmezden gelir ancak sorunlar daha da büyüyerek karşısına çıkar. Gereksiz harcamalar nedeni ile borç batağına saplanılacağına, boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına ve pişmanlık duyulacağına alamet eder.

Rüyada Balonla Uçmanın Psikolojik Tabiri

Endişelerle kaplı bir hayatın içinde bulunulduğuna, kişinin mevcut iş yaşamında çok fazla stres içinde olduğuna ve kendisine nefes alabilecek fırsatlar yaratmaya çalıştığına işaret eden rüya, psikolojik olarak vurdumduymaz ve havai bir kişiliğe sahip olduğumuzu da gösterir. Balonla uçmak bazen gerçekçi davranmadığımıza ve bu yüzden karşımıza çıkan sorunları yeterince analiz edemediğimiz için kısır döngüden kurtulamadığımızı da sembolize eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Balonla Uçmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. senagül iscioglu (19 Haziran 2015 saat: 19:06)

  Rüyamda iki lastikli balonu kolumdan gecirip uçuyodum. Yanimda suanda küs oldugum bir arkadasim vardi. Ve o da benim gibi iki balonla uçuyodu. Yere indikten sonra balonlarimizi çikardik fakat eglendigimiz icin tekrar uçmayi düsündük fakat benim balonum bir türlü uçmuyodu. Lastikler kolumda kopuyodu. Ve ben yere suya düsüyodum.


 2. Murat (03 Kasım 2015 saat: 13:57)

  Rüyamda iki tane balon İple birbirine bağlı halde iken bende o yaklaşık 5 m olan ipe tutunarak gökyüzüne çıktım. Biraz zama n geçti bir araziye düştüm yalnız denize düşmemek için çaba sarfettim. Yalnız o arazide kocaman bir deniz dalgası geldi üzerime ve uyandım


 3. Ozlem (02 Ocak 2016 saat: 03:56)

  Ruyamda suan sevgilim olan biriyle evlenmisiz cok buyuk bi yuk gemisi gibi bisey almisiz, yuk gemisinde balina ve kopek baligi besliyoruz ve sakalasiyoruz ben bi anda cocuk balonunda bulduk kendimi sevgilimle birlikte bi anda fazla havalandim balonun ipi elinden kaydi ve balon hizla gokyuzune ormana dogru ilerledi :(


 4. ayşe (11 Haziran 2016 saat: 09:39)

  Rüyamda güvenlik olarak bir yerde işe başlamıştım ve orda tanıdığım evli bir adamla balonla uçmuştuk bir kişiyi seçmesi lazimmis o kadar kalabalıktan beni seçmiş uçarken de iç çamaşırım gozukmus çok iğrenç bir rüyayı Sizce anlamı ne olabilir …


 5. filiz (25 Kasım 2016 saat: 19:27)

  ruyamda slm cnm iki gündür bu rüyayı görüyorum sana zamet annen yorumlayamazmı
  rüyamda ben damdaydım yaklasık yìrmi kişi kokü ve yaprağı olmayan kuru bir ağaç dalları olan ve dallarında uçan balonlar agaCın altında sandalyeler ordakiler binip ucuyordu yalnız ben korkuyordum binmedim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,