RuyaTabirleri.com

Rüyada Banyo Yaptığını Görmek

Rüyada banyo yaptığını görmek, rüyayı gören kişinin durumuna bağlı olarak birkaç farklı şekilde tabir edilir. Eğer rüya sahibinin, üzüntü, stres ya da herhangi başka bir sebebe bağlı olan bir hastalığı varsa yakın bir zamanda Allah’ın izni ile herhangi iz bırakmadan iyileşeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi genç birisi ise yaşadığı karşılıksız aşk yüzünden çok kötü ve üzücü hallere düşeceğine yorumlanır. Eğer bu rüyayı gebe bir kadın görürse bebeğini düşürme ihtimaline karşı dikkatli olması gerektiğine rivayet eder.

Rüyada Tuvalette Banyo Yaptığını Görmek

Rüyayı gören kişinin, talihsiz olaylar ile karşı karşıya kalacağına, çok büyük ve sorunlu olaylar yüzünden çok yıpranacağına, düştüğü çok kötü durumlardan kurtulmak için elinden gelen herşeyi yapacağına ve en sonunda amacına ulaşacağına alamet eder.

Rüyada Başkasının Banyo Yaptığını Görmek

Rüya sahibinin, uzun zamandan beri tanıdığı ve ahbap olduğu bir kişinin, yakın bir zamanda kötü bir duruma düşeceğine, bu durumdan ötürü çok sıkıntılı bir ruh haline bürüneceğine, ancak rüyayı gören kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına ve eskisinde daha iyi bir duruma geleceğine işaret eder.

Rüyada Eşinin Banyo Yaptığını Görmek

İş hayatında çok büyük başarılara imza atan rüya sahibinin, içinde bulunduğu sıkıntılı durumdan ailesinin desteği sayesinde kurtulacağına, çok büyük bir destek alarak iş hayatında uğradığı zarardan kurtulacağına ve büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Rüyada Kocasının Banyo Yaptığını Görmek

Aile hayatında sorunlu bir dönem yaşayan ve çok zorluk çeken rüya sahibinin, yakın bir zamanda, aile içinden alacağı destek ile yaptığı hataları düzelteceğine, ortaya çıkan sıkıntılardan kurtulacağına, yapmayı çok istediği şeyleri yapmak için kendisine fırsat yaratacağına ve mutlu olacağına rivayet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Banyo Yaptığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. kadir (23 Mayıs 2014 saat: 13:16)

    rüyamda banyo yapıyordum kalın bir hortumdan su akıyordu.su soğuk veya sıcak değildi normaldi. ön tarafım benim boyuma kadar kapalıydı. kafam dışarıdan gözüküyordu. bende dışarı kısmı görebiliyordum. bir dolmuş durdu içinden bir kadın indi ve birşeyler söyledi ne dediğini hatırlamıyorum. o gitti ve 2. bir dolmuş daha durdu içinden yine bir kadın indi ben suyu çok fazla kullanmısım su yola kadar taşmış. bundan dolayı kadın bana bağırıyordu. beddua seklinde konusuyordu biraz daha. kadınla benim aram epey mesafeli idi.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,