Rüyada Başbakan Görmek


Rüyada başbakan görmek, huzur, rızık, kazanç, bolluk, bereket ve saygınlık anlamına gelirken aynı zamanda da zorluk, üzüntü, keder, yokluk, şansızlık olarak da yorumlanır. Rüyasında başbakanla karşılıklı olarak görüşme yaptığını gören kişinin itibarı, saygınlığı ve makamı artar. Bir kişi rüyasında başbakanın kendisinden akıl aldığını görürse bu o ülkenin başbakanı olan kişinin toplumundaki her bireyin fikrine ve talebine değer verdiği anlamına gelir. Rüyada başbakanı hanesinde konuk eden kişi için resmi makamlardan gelecek bir destek vardır. Bu aynı zamanda başbakana da yorumlanır, başbakanın halkının desteğine ihtiyaç duyduğuna delalet eder. Devlet kapısında işi olan bir kişi rüyasında başbakanı görürse eğer bu o işinin olumlu olarak neticeleneceğine işaret eder.

Rüyada Başbakan

Rüyada başbakan görmek genel anlamda güzel olmakla birlikte, rüyanın yorumu başbakanın tavır, eda ve haliyeti ruhiyesine bağlı olarak değişkenlik gösterir. Başbakanın kibirli, alçak gönüllü, agresif, pozitif ya da endişeli olması gibi değişen ruh haline bağlı olarak rüyanın yorumu değişebilir. Eğer başkan hoşgörülü bir tavır sergiliyorsa bu hayırlı olacak olaylara, agresif ve hırçınsa zorluklara delalet eder. Rüyada başbakan görmek aynı zamanda kişinin resmi bir işinin hallolması anlamına gelir.

Rüyada Başbakanla Görüşmek

İşinde rütbe sahibi olan bir kişi eğer rüyasında başbakanla karşılıklı görüşme yaptığını ya da kendisinin onunla bir konu üzerinde fikir alışverişi yaptığını görürse işinde en üst terfiyi alacağı anlamına gelir.

Rüyada Başbakanın Elini Sıkmak

Rüyada başbakan tarafından görüşme için kabul edilmek ve el sıkışmak kişinin sayınlığının, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına işaret eder. Bu kişi toplumda sözü geçen, güçlü ve itibar sahibi biri olacak demektir. Rüyada başbakanın görüşmeye ya da bir yere geldiğini görmek ise devletin bir görevini ifşa edeceğine delalet eder.

Etiketler: , , ,
Rüyada Başbakan Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Akif (26 Ocak 2014 saat: 01:56)

  Rüyamın sadece başbakanla olan kısmını yazsam yeterli olacağı kanısındayım. Tepelik bir yerde oturuyorum ve düşünceli bir haldeyim o esnada bir jandarma arabası geliyor sağ yanımdan geçip arkamdan dolaşarak solumda duruyor ve yolcu koltuğundan Başbakanımız iniyor.. ben kalkıp kalkmama konusunda tereddüt etmekle beraber bir harekette bulunmuyorum ve Başbakanımız hafif tebessümle; Merhaba Akif diyor (bu esnada elinde ajanda gibi de bir şey var) ben yerimden hafif kalkarak Merhaba Başbakanım Hoş Geldiniz deyip tekrar yerime oturuyorum ama sonra da pişman oluyorum neden saygıda kusur ettiğimle ilgili kendime kızıyorum.

 2. GÜLDENUR ÇAVUŞ (26 Ocak 2014 saat: 12:14)

  rüyanda başbakan RECEP TAYYİP ERDOĞAN çalıştığım okulumda benim sınıfta benim sandalyeme oturuyor. KONUŞUYOR ama tam hatırlamıyorum.ve ben daha sonra başka bir yerde yeri tam hatırlamıyorum. ama kesinlikle dış mekan ben kendimi tanıtıyorum. (ben su anda chp ilce belediye meclis üyesi aday adayıyım. ve haftaya pazar ön seçim var. rüyamın tabirini yaparsanız çok sevinrim. teşekkürlar.

 3. secattin (12 Şubat 2014 saat: 08:25)

  Neresi olduğunu bilmediğim bir yerde bir Kahvehaneye giriyorum gazetelerin bulunduğu masaya yaklaşıyorum o arada başbakan elinde süpürge bir taraftan masadaki dağılmış gazeteyi toparlıyor ben bu arada başbakana nezaketen nasılsın efendim tokalaşıyorum.bu arada masadaki gazeteyi kendisinden istedim.gazeteyi bana uzattı bende aldım.sonra kahvehaneyi süpürge ile süpürmeye devam etti.

 4. Ömer KAYAN (07 Mart 2014 saat: 16:50)

  Rüyamda başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ı gördüm. Büyük bir caminin avlusundaydık. Yanlış hatırlamıyorsam Mescid-i Nebevi idi ama emin değilim. Cemaatin namaz kılacağı yerlere seccade seriyorduk. Ve yerleri düzenliyorduk. Bizden başka kimse yoktu. Yerlerde cemaat için hurmaları ve suları hazırdı. En son sonunda ufak bir konuşma oldu ama ne konuştuğumuzu hatırlamıyorum. Ve iki tane gazeteci geldi ve fotoğraflarımızı çekmeye başladı. Ve rüya burada bitti.

 5. yağmur ecem (18 Mart 2014 saat: 13:45)

  rüyamda başbakanımıza türk kahvesi yapıyorum başkanımız ben sade kahve istiyorum diyor ben şekerli yapıyrm sonra emine hanımı ve bir bayanı goruyrm memleketımı soruyorlar başbakanımız benden rica ediyr torunuma yarın için bakarmısın dıye bir kız çoçuğu sarışın güzel bir cocuk. cocuğu opuyrm oda bana sarılıyr merdivenlerden ınıyrm etegımı topluyrm takılmayayım dıye copcuğn elınden tutyrm bır elımdede kahve fıncanları var sonra bilal erdoğanı görüyrm beni cok beğendiğini hep onların yanında olmasını istyr bırden dısarı cıkıyrm kalabalık bir suru insan var

 6. mert (18 Mart 2014 saat: 20:54)

  yaklaşık 2 aydır başbakanımızı bize misafir gelir görüyorum en sonki rüyam başbakanımız şehrimize geldiğinde bizde kaldığını görüyorum tsabi bende bu durumdan gayet mutlu oluyor insanlar neden hep başbakan size geliyor diye soranlar oluyor ve başbakanımız arka cebinden 20 tl banknot verip bunları seçmenlere dağıtmamı söyledi diğer bi iki kişiye daha büyük paralar verdiğini gördüm.. hatta yanımdaki arkadaşlarım benden neden başbakandan daha fazla para istemediğimi sordular… ilginize alakanıza teşekkür ediyorum.

 7. Zeynep (08 Nisan 2014 saat: 07:39)

  Rüyamda iş yerinde kocaman tencerenin içinde yemek yiyorum sonra biri başbakan RTE geldiğini konuşma yapacağını söyledi bende aceleyle gidiyorum kocaman yeşilliklerle kaplı bir meydandı arkadaşımda oradaydı ve bir bitkiye basıp yamultmuştu başbakanımız bunu görünce eğilip bitkiyi düzeltti sonra arkadaşımla hayret ediyoruz o bitkiyi uzaktan nasıl gördüde aldı düzeltti die .

 8. Şencan (11 Nisan 2014 saat: 16:07)

  Merhaba Hayrolsun inşallah diye başlayayım Rüyamda Recep Tayyib erdoğanın eviymiş.atletleri yıkamak lazım dedi. Erkek atletiymiş ama yıkanmak için kırlı sepetindeymiş. Başbakanımız Bana bi bornoz verdi ve duş al dedi.o . Bornoz evde şimdi kullandığım bornoz beyaz. Kapı çalındı duş almadan o bornozu giyindim ve kapıyı açtım gelen emine erdoğanmış. . Normalde tesettürlüyüm ama rüyamda evin içerisinde yarım tayt ve penye vardi üzerimde. bu kıyafetlerin üzerine giyindim bornozu kapı açmak için. Emine erdoğan elinde bir poşetle girdi evin mutafğına girdi. Bir kaç bayan bir hazırlık içindeler mutfakta.o da mutfakta onlara dahil oldu. Hamur işi bir şeyler bi davet için hazırlanıyormuş. Bana dediki o atletleri iyi muhafaza etmek lazım onların üzerinde terör örgütüyle ilgili deliller var. Sonra Tayyip erdoğanın yattığı odaya giriyorum. Sırtustü yatmış uyuyor. ÜZerine Battanıye arıyorum bulamıyorum. Askıda bir ceketi var onu örtüyorum. Yatak odası küçük dar ve biraz düzensiz. eski köy evi yatak odası gibi. uyamdım Cuma sabahı ve ezan okunuyordu.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.