RuyaTabirleri.com

Rüyada Baykuş Görmek

Rüyada baykuş görmek acımasız, nursuz, bencil, kendi kesesini doldurma peşinde olan bir siyasetçi, müdür ya da işveren olarak tabir edilir. Baykuş aynı zamanda kendi acındırmak suretiyle dilenerek para kazanmaya çalışan kimseye işaret eder. Rüyada baykuş görmek art niyetli ve kötü karakterli bir kadın şeklinde de yorumlanır. Bir yandan da yüzsüz, yalancı ve eli uzun bir adamla tabir edilir. Rüyasında baykuş gören kişinin etrafından onun ayağını kaydırmayı isteyen kişiler olduğu anlamına gelir. Rüyada sessiz bir baykuş ya da ölü bir baykuş görmek kişinin çevresindeki kişilerin kendisine hiçbir şartta ve koşulda zarar veremeyeceğine, iş hayatındaki rakiplerinin de hep arkada kalacağına delalet eder.

Rüyada Baykuş Sesi Duymak

Rüyada baykuş sesi duymak uğursuzluk olarak nitelendirilirken aynı zamanda acı ve kara haber almak ve bir sevdiğini kaybetmek anlamına gelir.

Rüyada Baykuş Yakalamak

Rüyada baykuş yakaladığının gören kişinin başı kendisi ile dertte demektir. Çünkü bu kişi olaylar karşısında serin kanlı olamayıp hep duygularıyla hareket ettiği için hem yanlış kararlar alan hem de kendisini çok yıpratan biridir.

Rüyada Baykuş Sevmek

Rüyada baykuş sevmek, işinde hile yapan, rızkına haram karıştıran ve üç kâğıtçı biriyle ortak iş yapmak ve sonunda da pişman olmak anlamına gelir. Rüya sahibi bu işten bir hayli zarar edecek demektir.

Rüyada Baykuş Konması

Rüyada ağaca bir baykuş konduğunu görmek rüya sahibinin bir türlü yüzleşemediği korkularına ve sürekli ertelediği işlerine işaret eder. Bu kişi miskinliği nedeni ile işlerini hep ileri tarihe atmayı seçen kişi olarak tabir edilir.

Rüyada Baykuş Yavrusu Görmek

Rüyada baykuş yavrusu görmek evlat ile ifade edilmektedir. Rüyasında baykuş yavrusu gören kişinin evladı kendisi için hayırsız olacak demektir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Baykuş Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. mervemin (14 Nisan 2014 saat: 21:21)

    Ruyamda gri renkli bir kus havadaydi ve burun burunaydik. Baykusa benziyotdu ve kaslari siyah veya koyu gri vede tek kasti. Kotu bakislari vardi onu kovmaya calistim sinek gibi beni takip etmeye basladi erkek arkadasimda yanimdaydi ben vuramadim kusu iskaladim erkek arkadasim vurdu kus kayboldu havada yoktu bi baktik ki merdiven altinda yarali bi sekilde yatiyo. Ailemde onu cok sevdi ve aciyip evimizin arka bahcesinde bir kolinin icine yerlestirdi. Sonra arada gidip koliye vurdum hareket edip etmedigini anlamak icin sonrada uzaklastim kus kolinin icinden cikmaya calisiyordu baya zorluyordu kolinin agzini ertesi gunde olmustu.


  2. nafiye (16 Mayıs 2014 saat: 09:33)

    Ruyamda bi otobusteyim yanimda halam ve babam var bi de yabanci bi adam o adam sofore baykus yuvalarinin ziyaret vakti diyo 3 yuva geziyoruz otobusle bos 4. Yuvaya gelince bi odaya giriyoruz yuvada ustu ortulu bi yavru baykus ustunu aciyorum ve sureti insan bedeni baykus konusuyo falan birlikte biseyler yiyoruz halam ve babamda var tabii sonra baykus birden hidetlenip otmeye ve kanat cirpmaya basliyo hisimla


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,