RuyaTabirleri.com

Rüyada Bayram Şekeri Görmek

Rüyada bayram şekeri görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında uzun zamandan beri çektiği sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, çok büyük başarılara imza atacağına, Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına ve çok güzel bir şekilde hayırlı şeylere imza atacağına işaret eder.

Rüyada Bayram Şekeri İkram Etmek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında tanıdığı bir kişiye çok büyük maddi yardımda bulunacağına, bu kişinin yakın bir zamanda bu destek ile sıkıntılarından tamamen kurtulacağına, rüya sahibinin, iş hayatında kendisine destek olacağına ve aralarında çok büyük bir dostluk kurulacağına alamet eder.

Rüyada Bayram Şekeri Yemek

Rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında Allah’ın izni ile çok güzel olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, çok hayırlı kişiler ile arkadaşlık edeceğine ve bu sayede ilim irfan açısından çok şey öğreneceğine delalet eder.

Rüyada Bayram Şekeri Yediğini Görmek

Rüyada bayram şekeri yemek ile aynı anlama gelmektedir. Rüyayı gören kişinin, iş hayatında her zaman güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok büyük fırsatların ele geçeceğine ve bu frsatların hayırlı bir şekilde değerlendirileceğine, eş, dost ve akrabaya da çok güzel fırsatlar yaratacak çalışmalar gerçekleştirileceğine ve rahata erileceğine yorumlanır.

Rüyada Bayram Şekeri Almak

İş hayatında uzun zamandan beri devam etmekte olan bir soruna yakın bir zamanda çare bulunacağına, çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Bayram Şekeri Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. tuba (10 Ekim 2014 saat: 10:15)

    Kendimi bian ucak surerken gordum eglenceli bi sekilde suruyorum arkadasimi aradim nerdesin dedim ataturk havalimanindayim dedi oraya geldim park ettim ucagi. Sonra bilet almaya gittik ben biletcinin kapisinin orada durdum arkdasim adanaya bilet aldi bende konyaya bilet varmi sor bakayim dedim oda bursadan var dedi ben bileti almadim. Okula gitmisim bian oradan bana bayram sekeri uzatti bi adam bende aldim uc tane biri yere dustu. Karsima ogretmenim cikti ve portakalli.seker bulamadim ya kimsede yok mu dedi benim elimdeki portakalliymis.ona verdim sinifa girdim ders baslamis ama hoca bizi aldi askiya ceketlerimizi astik asarken bazilari dustu tekrar astim sonra uyandim


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,