RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Kakası Görmek

Rüyada bebek kakası görmek, genellikle mal ve para anlamına gelir. Rüyada kaka gören kişinin eline hiç beklemediği bir yerden yüklü miktarda bir para geçer. Bebek kakası bazen de farkında olmadan yapacağınız bazı kötü hareketlerden insanların etkilenmesine ve size karşı suizan beslemelerine işarettir.

Rüyada Bebek Kakasını Temizlemek

Rüyasında bebek kakası temizlemek genellikle mal ve para kaybetme anlamına gelir. Bu rüya, kişinin iş hayatında başına gelecek bazı tatsız olaylar sonucunda istediği başarıya ulaşamamasına ve bu nedenle de para kaybetmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Renkli Bebek Kakası Görmek

Rüyada görülen siyah kaka hayırsız ve haram maldır. Bu rüyayı gören kişinin eline hayırlı olmayan yollardan bir ganimet geçer ve bu malın rüya sahibine hiçbir faydası olmaz. Sarı kaka, hastalıkla geçecek bir döneme, yeşil kaka ise hayırlı mala ve bol kazanca delalet eder.

Rüyada Beşikte Bebek Görmek

Rüyasında beşikte uyuyan ve oturan bebek gören kimsenin eline bir gayrimenkul geçer. Bu rüya bazen de mekan değişikliğine, hiç bilmediğiniz şehre gidip orada kendinize yeni bir hayat kurmanıza işaret etmektedir. Rüyada kendinizin beşikte olduğunuzu görmeniz ise tutuklanmanıza veya herhangi bir suç ile itham edilerek hakim karşısına çıkmanıza delalet eder.

Rüyada Bebekle Konuştuğunu Görmek

Rüyada bebek ile konuşan gerçek hayatında hiç umulmadık bir olay yaşar. Bu rüya ya hayırlı ya da tatsız bir olay yaşayıp bunun sonucunda yaşamınızda bazı değişikliklere gitmenize yorumlanır. Konuşan bebek bazen de dileklerin gerçekleşmesi anlamındadır.

Rüyada Bebeğin Yürümesi

Normalde yürümeyecek bir bebeğin yürüdüğünü görmek, umutsuzluk halinden sonra gerçekleşecek dilek ve arzularınıza işarettir. Gerçek hayatta da yürüyebilecek bir bebek ise, iş hayatında meydana gelecek değişimlere, maddi anlamda rahatlayıp sıkıntıdan kurtulmaya işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Bebek Kakası Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. busra (07 Mart 2015 saat: 13:22)

  Iki aylık bebeğim var ve ben dün gece rüyamda bebegimin kakasidan önce akrebin ignesini cikardim sonra tekrar kaka yaptiginda akrebin kendisini çıkardım ve akrebi yakalamaya çalıştım.akrep hep bebegimin üstünde kosup kaçtı sonra benim üstüme sıçradı akrebe vurup üstümden atmak istedim ama üstüme yapisarak gezdigini anladım


 2. eylul (18 Mart 2015 saat: 04:15)

  Ruyamda esimin ablasini anneannesi gordum biz onlarin gonlu olmadan evlendik bu konu hakkinda konusuyoruz ve yerde bi tane kiz bebek var yeni dogmus sayilir esimin kiz kardesi oluyo uyutmak icin kucagima aliyorum kucagimda salliyorum uyuyor kakasimi yapmis oluyo ve elime yesil kakasi bulasiyo kakasini ablasi temizliyo bn sadece elimi siliyorum hatta bebegi uyutmak icin kucagima alinca icimden konusuyorum bizimde boyle bebegimiz olcak filn diyorum


 3. Makbule (05 Aralık 2015 saat: 11:12)

  Rüyamda erkek cocugun altini degistirdim kaka yaptis sonra cocuk bundan durmuyomus dedim baya yapmisti kaka bende sildim sonra aglayan cocuk gülmeye basladi bende bundan agliyomus dedim arkadasim geldi elimi yikayim dedim ne anlama geliyo aytinlatirsaniz sevinirim.


 4. Büşra (03 Mart 2016 saat: 18:53)

  Rüyamda kuzenim beşikte yatıyordu sonradan kuzenim ağlamaya başladı altına kaka yapmıştı kaka beşiğe bulaşmıştı bende o beşiği yıkadım kuruyana kadar yeni bir beşiğe koydum bezi aldım baktım ki altı kuru ama nasıl sızdırıyordu ki diye düşündüm ve bebek güldü sonra bebeğin annesi geldi çocuğu bıçakladı ve bende korkup kaçtım


 5. Perihan (20 Haziran 2016 saat: 05:19)

  Rüyamda bir erkek bebek doğum yapmışım ama hic sancı falan yok çocuk kendiliğinden doğmuş ve bakıyorum kaka yapmış normal kaka kahve rengi hemen temizlemeye çalıştım yorumlarsanız şimdiden çok s ol. un bnde diyorumki aman hic duymadım olduğunu iyi karnında yapmadı kakasını diyorum çok güzel bir bebek beyaz tenli


 6. Tuncay (20 Haziran 2016 saat: 09:08)

  Rüyamda bi arkadaşımla birlikteyim sonra bir bebek görüyorum. Bebek onun yiğeniymiş. Sonra bebeği severken bebek altına pisletmeye başlıyor. Sonra ben sesleniyorum ama gelen giden yok. Bebeğin pisliği bezinden taşıyor. Sonra ben bebeği alıp banyo gibi bir yere götürüp altını yıkıyorum. Bu rüya neye işaret olabilir.


 7. Nilay (15 Kasım 2016 saat: 15:49)

  Merhaba rüyamda boşanmış bayan. Ark evıne gıtmeye çalışıyorum çok garıp engelli yollardan gecıyorum .sonra yıgenimin küçük hali koltukta bezını değiştirmeye çalışıyorum .bogazına kadar kaka yapmış, yan tarafta eşime benzeyen (ama omu emin degilim)bi adamdan peçete istiyorum çocuğu temizlemek izin


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,