RuyaTabirleri.com

Rüyada Bebek Sahibi Olmak

Rüyada bebek sahibi olmak, kısa zamanda duyacağınız sevinçli bir haberdir. Eğer acil ihtiyaçları ve istekleri olan ya da bazı konularda endişeleri bulunan bir kişi bu rüyayı görse tüm sıkıntılarından kurtularak mutluluğa ve huzura kavuşur. Bu rüya iş hayatında başarıyı elde etmeye, özel hayatında her şeyin yolunda gideceğine, düşmanlarına galip gelip her türlü kötülükten korunmaya işarettir. Rüyasında çok güzel bir bebek sahibi olan hayırlı bir kısmet sonucunda evlenir ve mutlu bir yuvaya kavuşur.

Rüyada Çocuk Doktoru Görmek

Bu rüya insanlara öğüt veren bilgili ve görgülü bir adamdır. Böyle bir rüya gören ahlaklı bir adamın yanında iş bulur veya bu adamla dost olur. Bu rüya sıkıntılardan feraha ermeye, kısa süreli hastalıklara, hastalıktan şifa bulmaya işarettir. Yine bazı yorumculara göre rüyada görülen çocuk doktoru sırların ifşa olmasına, utanılacak harekette bulunmaya, istenmeyen bir durumla karşı karşıya kalınmasına yorulmaktadır.

Rüyada Bebek Olduğunu Görmek

Bu rüya fıtrat olarak değişmeye, hatalar veya günahlar işlemeye, bir durumdan başka bir duruma geçmeye işaret eder. Rüyada yeniden bebek olduğunu gören hatalarından pişman olarak tövbe eder. Bu rüya tüm kötülüklerden sıyrılmaya, kötü arkadaşları terk etmeye, durumun iyileşmesine, emniyette olmaya, kötü karakterli bir idareciye, sıkıntıdan sonra ele geçecek paraya ve zenginleşmeye de yorulabilmektedir.

Rüyada Ağlayan Bebek Görmek

Bu rüya çalışmalar sonucunda başarının elde edilememesine ve rüya sahibinin yapmak istediği birçok şeye muktedir olamamasına işarettir. Bu rüyayı gören gerçekleştirdiği işlerinde bazı zararlara uğrar veya zarar uğradıktan sonra işlerini düzelterek tekrar feraha erer.

Rüyada Bir Bebeği Uyuttuğunu Görmek

Bu rüya çalışmanın verdiği yorgunluk, rüya sahibinin içinde bulunduğu bitkin ruh hali ve ümitsizliğe düşen bir kişidir. Aslında sabretmeyi ve sabrın sonunda birçok nimete kavuşulacağını haber veren güzel bir rüyadır; rüya sahibine bir öğüttür.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Bebek ile ilgili daha ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Bebek Görmeksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Bebek Sahibi Olmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. yeşim (23 Ağustos 2015 saat: 08:55)

    Etrafa göre yeni yeni doğum yapmissim fakat öyle değil cocuk 1 yasinda mavi gözlü beyaz tenli bende emzirmemi istiyor fakat ben diyorum emziremem nasil yapcam cocuk elini gogusune koyup istiyor . Ruyamin sonunda cocuk en kucuk kardedimin bebekligi olugor agzinda emzik hizli bir sekilde kosa kosa bana dogru geliyor .simdiden tesekkurler


  2. zdn (13 Ekim 2015 saat: 06:39)

    Merhaba gercekte evli degilim ve rüyamda bebeğim olmustu. Dogum sorasi bebek elime cenin kücüklügünde; parmagim kadarken veriliyor.Suda besliyoruz hatta 1-2 kez bogulma tehlikesi geciriyor kurtariyoruz filan ama sora kucagimdayken elleri ayaklari olusarak normal bir bebek halini aliyor.once yesil gozlu erkek bebek diye goruyorum. Ama sonra kucagima aldigimda esmer bir kiz bebek.. bir suru yakinim ziyarete geliyor.kucagima aliyorum emziriyorum. Ancak gördügüm mekanlar yabanciydi hep.bebegin babasi ise resimden ibaret sanki eski lise arkadasimmis. Rüyalarim her zaman net olmadgi icin ve hatirlamadigim icin suan bu ruya beni fazlasiyla etkiledi.yorumunuzu kisa sürede bekliyorum. Tesekkurler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,