RuyaTabirleri.com

Rüyada Ben Görmek

Rüyada ben görmek çeşitli anlamlar çağrıştırabildiği için farklı şekillerde yorumlanabilir. Doğru bir yorumlama için kişinin rüyalarının içeriğini en iyi şekilde analiz etmesi gerekmektedir. Ben genel olarak rüya yorumcuları tarafından hayırlı bir şekilde yorumlanır.

Vücudun herhangi bir yerinde görülen benler bolluk ve bereketin habercisi olarak ifade edilir. Çünkü rüyada görülen ben parayı ifade etmektedir. Bu açıdan eğer rüya sahibi fakirse yakın zamanda zenginleşeceği ya da kişi zenginse helal yoldan çeşitli birikimler yapacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Yüzde Ben Çıkması Görmek

Bir kişi rüyasında yüzünün çeşitli bölgelerinde ben çıktığını görüyorsa bu rüya kişi için uyarıcı nitelikte olabilmektedir. Rüya yorumcuları tarafından yüzde görülen benin beklenmedik ve hazırlıksız bir şekilde ortaya çıkacak tehlikeleri ifade ettiğini söyleyebiliriz. Aynı zamanda hazırlıksız bir şekilde yakalanabileceğiniz çeşitli sürprizlerde olabilir. Bu bakımdan dikkatli olmakta fayda vardır. Rüyayı yorumlarken diğer nesneleri de göz önünde bulundurmak çok önemlidir.

Rüyada Et Beni Görmek

Rüyada et beni görmek birçok rüya yorumcusu tarafından analiz edildiği zaman pek hayırlı bir şekilde yorumlanmamaktadır. Rüyada görülen et beni yaşanılacak çeşitli olumsuz durumlara ya da alınacak olumsuz bir habere işarettir. Rüyada görülen et beni genel olarak kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağını bu hayal kırıklığının üzerine günlük hayatında oldukça yorgun ve bitkin olacağını ifade etmektedir.

Rüyada Mor Renkli Ben Görmek

Rüyada görülen büyük ve mor renkli benler kişinin hayatında çeşitli gelişmelerin yaşanacağına ve bu gelişmelerin olumlu bir şekilde gerçekleştirilmesi için kişinin bu alanda büyük çaba harcayacağına işarettir. Mor renkli ben kişinin mücadeleci bir yapısı olduğunu ve bu açıdan günlük hayatında oldukça yoğun ve yorgun olduğunu ifade etmektedir. Ayrıca mor renkli ben çeşitli havadislerin alınacağına bu haberlerin kişinin hayatını yakından etkileyeceğini ifade etmektedir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Ben Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Merve (22 Mayıs 2014 saat: 12:20)

    Rüyamda büyük kocaman et benleri gördüm pembemsi renktelerdi. 3 tane büyük et beni vardı ama 1 tane et beninin içinde 5,6 tane vardı. Bu benlerin başlangıç yerindede bir morarık vardı göğsümün yakınında. Bu morarık ve benler için eski sevgilime hesap veriyordum konunun içinde ondan önceki eski sevgilimde vardı. Rüyamda cok daraldım cok bunaldım hayra yoramıyorum :(:(:(


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,