RuyaTabirleri.com

Rüyada Besmele Çekmek

Rüyada besmele çekmek, rüya sahibinin hayır işlemeyi çok sevdiğine, Allah yolundan hiç ayrılmadığına, Allah’ın emir ve buyruklarına hiç karşı çıkmadığına, karşı çıkan kişilerle de bir araya gelmediğine delalet eder.

Rüyada besmele çekmek rüya sahibi için her zaman esenlik bulmasına, gönül huzurunu yakalamasına, ruhunun özgür olmasına, tüm işlerinden de hayır bulmasına işaret eder. Rüyasında kendisine besmele çekmek nasip olan kişi, hayatında karşılaştığı her insandan ve gönül koyduğu her şeyden hayır görür demektir.

Rüyada Besmele Okumak

Rüya sahibinin şifa bulması ve fayda görmesi anlamına gelir. Besmele okumak, rüya sahibinin eline geçecek olan helal bir mal ya da kazanç ile tabir edilirken kişinin ömrü boyunca parasız kalmayacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Euzü Besmele Çekmek

Allah’a sığınmış ve ona canı gönülden bağlanmış kimse anlamına gelir. Rüya sahibi sadece Allah için diz çöken, ona el açan, ona yalvaran, ondan gelen her şeyde bir hayır olduğuna inan, gerçek bir din sevdalısı olarak tasvir edilir.

Rüyada Salavat Getirmek

Rüya sahibi yüzüp yüzüp kuyruğuna geldiği ve fayda göreceği işten vazgeçmeyi alışkanlık edinmiş demektir. Bu nedenle de rüya sahibinin biraz sebatkâr olmasını bilmesi gerektiği şeklinde ifade edilen bir rüyadır.

Rüyada Cin Görmek

Rüya sahibi, her işini uyanıklık yaparak yürüten, istediği anda ağlayabilecek istediği anda da gülebilecek kadar usta oyuncu bir kişi şeklinde değerlendirilir. Bu kişi işlerini çoğu kez kendini acındırmak suretiyle halletmektedir.

Rüyada Şeytan Görmek

Rüya sahibinin hak yolunu terk ederek, maddi kazanç elde etmesine işaret eder. Ya da böyle bir kişiyle iş birliği içinde olmasına yorulur.

Rüyada Fatiha Okumak

Rüya sahibinin hayattan her istediğini alması ve çok mutlu bir yaşamı olması anlamına gelir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Besmele Çekmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. S. celik (27 Aralık 2013 saat: 06:41)

  Selamunaleykum,

  Gece uyumak uzereyken sikintiyla kalktim bunun uzerine uyuyamadim ve euzu besmele cekmistim sadece .baska dua gelmedi aklima sonra boy abdesti alarak geri yattim ve ruyamda bana saldiran zarar vermek isteyen insanlar seklinde seytanlar saldirdi birtanesi de annem sekline girmis surekli onlardan korunmak icin euzu besmele cekiyordum ve euzu ballahissemil alimi minesseytanirracim de cokca cekiyordum tam bana saldiracak gibi oluyorlar devam cekiyorum bu ruya ne anlama geliyor anlatabilir misiniz? Iyaninca cok huzurlu kalktim.


 2. Elif (13 Şubat 2014 saat: 11:27)

  Rüyamda sürekli komşularım kapımı çalıyordu, huzursuz oluyordum . Bi yandan da her kapı çalındığında fırında pişen yemeklere bakıyordum. Hiçbirini benim oraya yerleştirmediğimi biliyordum ama komşularım koydu heralde diyordum. Birden fırının kapağını açtım yanımda bi sarışın kadınla, ama korktum güzel yemekler vardı. Besmele çekmeye başladım üstüste ve yemekler kayboldu. Kapağı tekrar kapatıp açtım yine oradaydı ve o kadına benimle beraber besmele çekmesini söyledim sonra tamamen kayboldu yemekler. O an aklıma şeytanın bi oyunu bu ben düşmeyeceğim demek geldi tekrar besmelelerle uyandım. Ne anlama geliyor bu rüya acaba ?


 3. aslı (19 Şubat 2014 saat: 10:26)

  rüyamda bir adam kardeşimdi. ve etrafında hep cinlerin oldugunu söylüodu yerlerini tarif ediyodu. ben onları kovdukça o kovma diodu. her onun yanına gittiğimde euzu besmele çekip nas suresini okuyodum. biraz da korkuyordum cinlerden. ama euzu besmele cekip nas suresini okudugumda kardeşim bana gittklerini söylüodu. ozaman onları kovabildiğim için seviniyodum. ayrıca bu olay da benim çocukluğumdaki evde geçiyordu. sonra kendimi küçük bir evde eşimle yatakta uyumak üzereyken görüyorum ama kapı açıktı. gelen giden bize bakıyordu hepsi de kadındı. sonra ben rahatsız olup evin kapısını kapatıyorum


 4. aslıgulen (19 Şubat 2014 saat: 10:27)

  rüyamda bir adam kardeşimdi. ve etrafında hep cinlerin oldugunu söylüodu yerlerini tarif ediyodu. ben onları kovdukça o kovma diodu. her onun yanına gittiğimde euzu besmele çekip nas suresini okuyodum. biraz da korkuyordum cinlerden. ama euzu besmele cekip nas suresini okudugumda kardeşim bana gittklerini söylüodu. ozaman onları kovabildiğim için seviniyodum. ayrıca bu olay da benim çocukluğumdaki evde geçiyordu. sonra kendimi küçük bir evde eşimle yatakta uyumak üzereyken görüyorum ama kapı açıktı. gelen giden bize bakıyordu hepsi de kadındı. sonra ben rahatsız olup evin kapısını kapatıyorum


 5. aslıgulen (19 Şubat 2014 saat: 10:42)

  diğer rüyamda bir ordu askerle sonunda cin avına çıkmıştık. diğer rüyamda ise salıncakta sallanıyordum. kız kardeşim geldi parmağıyla havayı işaret ederek benden küçük boyda olan bi uçak gösterdi. anında o uçak mıknatıs gibi beni arkasından gökyüzüne doğru çekti ve ben onun arkasından uçmaya başladım. o önde ben arkada gökyüzünde bir süre uçtuktan sonra ben pilota ne zaman inecegini işaret ederken dengemizi kaybedip yeryüzüne düştük. kendime geldiğimde ıslak ve çırılçıplaktım. yanımdaki kadınlar beyaz bir havlu verip sarınmamı sağladılar. bir okul kapısından okulun bahçesine diğer kadınların yanına girdim. onlar sözde bnim okul zamanlarımdaki lise arkdşlarımmış. pilotla da aramı yapmaya çalışıyorlardı. ama pilot ortalıkta yoktu. piotun çok yakışıklı oldugunu hatırlıodum. daha sonra kendimi silahlı bi çatışmanın ortasında buldum. kız kardeşim de vardı. o adamlardan birinin bi yakınını vurunca genç adam kardeşime taktı kafayı ve hep ona ateş etmye onu koşturmaya başladı. o çatışmanın içinde yanımda bir kaç arkdaşımla beraber kız kardeşimi de korumaya çalışıyordum, o genç adama durmadan silahımla ateş ediyordum ama gözümün önünde kardeşimi vurdu, sonra da silahı sakağına dayayıp kesndini vurdu. o çatışmadan sonra kız kardeşime hayır yapıp dualar okudum mezarını ziyart etmeye başlamıştımki bi gün mezar ziyaretinden dönerken bi grup askerin ellerinde silahla hazır beklediklerini gördüm, bana da basma diye bagırırlerken geçtiğim yola çoktan basmış bulundum. yer hareket edince de ayagımı geri çektim. kocaman kanatlı iğneli deniz hayvanı olur bilirmisiniz? kanatları olur ve uzun zehirli kuyrugu olur. ismini hatırlayamıorum şimdi. bastıgım yerden o hayvan çıktı ve uçup gitti. simsiyahtı.


 6. serap (24 Şubat 2014 saat: 08:27)

  Ruyamda evimde 2yilan gördüm birni öldürdüm birini öldürmeden babamın içine girdiğini gördüm 3 kez eguzubesmelle çektim bıçağı babama soktum ama bıçak girmedi içine tekrar fatiha süresini okudum babam bana diyoki yılan seni oldurcek gülerek besmeleyi birkez oku dedi uckez deil elimden dutup beraber euguzu besmele çektik şimdi şok bıçağı dedi bana babambrnde sokmaya başladım defalarca ama çok agliyodum ve fatiha suresini okuyodum ruyada aglamiyomusum sadece eşim beni uyandırdı agladimi söyledi bunun anlamı ne oyranmek istiyorum


 7. serap (24 Şubat 2014 saat: 08:32)

  Ruyamda evimde 2yilan gördüm birni öldürdüm birini öldürmeden babamın içine girdiğini gördüm 3 kez eguzubesmelle çektim bıçağı babama soktum ama bıçak girmedi içine tekrar fatiha süresini okudum babam bana diyoki yılan seni oldurcek gülerek besmeleyi birkez oku dedi uckez deil elimden dutup beraber euguzu besmele çektik şimdi sok bıçağı dedi bana babambrn sokmaya başladım defalarca ama çok agliyodum ve fatiha suresini okuyodum ruyada aglamiyomusum sadece eşim beni uyandırdı agladimi söyledi bunun anlamı ne oyranmek istiyorum


 8. zeynep (24 Nisan 2014 saat: 12:29)

  rüyamda aslında okuldaydım arkadaşlarla konuştum çok terlediğimi söyleyerek üstümdekini çıkardım ve başaka bişey giydim sonra merdivenlerden çıktım bir anda herşey silindi yok oldu kapkaranlıktı heryer sanki bişeyler beni etkisi altına almıştı sonra tam arkamda tanıdık bir yüz gördüm bir anda oyüz değişti kıpkırmızı gözler yer aldı ve bağırdı sonra uzklaştı ve kahkaha atmaya başladı ruhumu almaya çalıştı içimde bişeyler oldu sonra euzu besmale çektim ve uyandım


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,