RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Ceket Görmek

Rüyada beyaz ceket görmek, kişi için çetin geçecek iş yaşamına işaret eder. Beyaz ceket sabırla hareket edildiğinde ve olaylara mantıklı yaklaşıldığında, kişinin geleceğinin çok başarılı ve açık olacağını işaret ettiği gibi, bu süreç içinde ayağını kaydırmak isteyen kimseler tarafından bazı zorluklarla da boğuşmak zorunda kalacağı anlamına gelir. Bir başka yoruma göre beyaz ceket gören kişi yeni bir sorumluluk alır. Bu bazen bir evlat sahibi olmak, bazen kardeşin veya anne babanın sorumluluğunu almak olacağı gibi, bir iş yerinin ya da topluluğun sorumluluğunu alacak yöneticilik gibi bir mesleğe atılacağının da habercisidir.

Rüyada Beyaz Ceket Giymek

Beyaz ceket giyen kimse erkek ve bekar ise, ailesiyle beraber sevdiği bir bayanı istemeye gider. Beyaz ceket evlilik yolunda atılacak adımlara delalet olduğu gibi, evli kimseler için erkek evlat sahibi olunacağına da yorumlanır. Beyaz ceket giydiğini gören kişi mevcut iş yerinde alacağı terfi ile beraber müdürlük veya liderlik konumuna yükselir ve herkesin kıskanç bakışlarını üzerine çeker. Nazar anlamına da gelen rüya, bir süre hastalık yaşanacağına ve sonrasında eski sağlığına kavuşup, daha da dinç bir şekilde işlerin ele alınacağına da yorumlanmaktadır.

Rüyada Kirlenmiş Beyaz Ceket Görmek

Rüya sahibinin adım atması gereken bir konuda çok yavaştan aldığı için çok önemli bir fırsatı kaybedeceğine işaret ettiği gibi, ikili ilişkilerde de başarısızlıkla sonuçlanan girişimlerin alametidir. Yanlış kişilerle yapılan arkadaşlıkları veya boşa kurulan hayalleri tabir eden rüya, kişinin içinde bulunduğu koşulların kendisine zarar verdiğini görmesi açısından da bir uyarı mahiyetindedir.

Rüyada Beyaz Ceket Görmenin Psikolojik Yorumu

Özellikle iş hayatında başarılı olmak için varını yoğunu ortaya koyan, aşırı hırslı ve ego sahibi kişileri sembolize eder. Beyaz ceket gören kişiler kendi mutlulukları için pek çok kişiyi mutsuz edecek kadar gözü kara ve bencil bir tutuma sahip olduklarından, çevreleri tarafından çok sevilmezler.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Beyaz Ceket Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. ferhat (15 Eylül 2015 saat: 23:43)

    İki adet elbise dolabına asılı günlük kıyafetlerimin yanında biri baştarafa digeri son tarafa asılı iki çeketim vardı. İkiside kırem rendginde.biri yeni alınmış digeri onceden olan ceketler. Üstümü giyindigimde yeni olanı giyinmeyi düşünürken eskisini denemek icin giyindim. Çeketi dolaptan çıkardıgımda dolaba deyen çeketin üst kısmı dolaba deyip kirlendigini gordüm. Sirkeleyip giyindim üstümde nasıl durdugunu görmek için aynanın karşısına gectim ve üstümde iyi durmadıgını düşündüm. Degiştirip diğerini giymeyi düşünüyorken uyandım


  2. elif (17 Eylül 2016 saat: 11:34)

    Ben rüyamda otobsten inip bekliyorum bu sırada otobüsün içine bakıyorum ve beyaz ceketli esmer keskin yüz hatları olan saçlarının önünü dikmiş ve nerdeyse atletik yapılı bir adam gördüm ve 20 li yaşlardaydı.Beni 1 kere gördü ve beni takip etmeye başladı, benden hoşlandıgını hissettim ama ben onu istemedim ve beni evime kadar benle yürüdü.sonra onun 3 arkadaşı geldi galiba onlarda esmerdi aha evi bursıymış dedi ve 4 de sonra gitti .bu rüyayı yorumlarsanız çook sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,