RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Çorap Görmek

Rüyada beyaz çorap görmek, rüyayı gören kişinin, çok düzgün, namuslu ve anlayışlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine, bu sayede çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, hayatın tadına varacağına, yaşam enerjisi ile dolacağına, çok büyük ve hayırlı bir haber alacağına ve bu haber ile mutluluğunun iki kat artacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Çorap Hediye Almak

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da aile hayatında çok önemli olmayan bir konu hakkında çok doğru kararlar vereceğine, bu önemsiz konunun daha da büyümeden çözüme kavuşturulacağına, herkesin üzerine düşen neyse yerine getireceğine ve çok daha başka şeyler için çalışmaya ve uğraşmaya devam edileceğine rivayet eder.

Rüyada Beyaz Çorap Giymek

Uzun zamandan beri kalbinin kapılarını aşka kapamış olan rüya sahibinin, kendisine uygun, namuslu, iyi kalpli ve hoşgörülü bir kısmet ile karşılaşacağına, kısa bir birbirini tanıma döneminden sonra iki taraf içinde hayırlı bir olay olan evlilik yoluna gireceklerine ve çok mutlu olup bir ömür boyu huzur içinde yaşayacaklarına tabir edilir.

Rüyada Beyaz Çorap Almak

İş hayatında çok kısa bir zaman içinde yapılacak küçük bir iş ile kazanılacak küçük bir miktar paraya delalet eder. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, bu atılımlar sayesinde çok hayırlı ve yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve yeni işler için çalışmaklar yapılacağına alamet eder.

Rüyada Beyaz Çorap Yıkamak    

Uzun zaman önce yaşadığı bir kalp kırıklığından ötürü çok büyük üzüntüler yaşayan rüya sahibinin, bu acıyı ve üzüntüyü bir türlü unutamadığına, sürekli hatırladığına ve çok uzun yıllar boyunca da unutmayacağına işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Beyaz Çorap Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Noyan (15 Aralık 2014 saat: 10:37)

    Merhaba. Rüyanda alışveriş merkezine girdik orada pahalı bir mağaxaya girdikten sonrA arkadasım üzerine birşeyler denedi ve daha sonra mağazadan cıktık o sırada yanımdaki arkadasım tuvalete gitti bende oturdum onu bekliyorum ardından bitsne kız arksdasımı gördüm biraz sohbet ettikten sonra sürekli ayağımA baktı ve yanımdan ayrıldı o sırada başka bir kız arkadasım geldi yanıma sohbet esnasında o beyaz çorabı neden giydiğimi söyledi .üzerimde paçaları kısa dar bir takım elbise var ve takımın altına sarı çizgili beyaz corabı görünce bendr şok oldum ondan sonra onu bir şekilde değiştirdim sonra dışarı cıktım yanıma ilk gelen kız atkadasımı aradım ve aldım daha sonra arabamla evine bırakıyorken rüya btti . İlginize teşekkürler


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,