RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Gömlek Giymek

Rüyada beyaz gömlek giymek, kişinin dini durumu ve ibadetleridir. Bu nedenle rüyasında beyaz gömlek giyenlerin dinen iyi bir insan olduğuna, alınacak müjdeli havadislere, her anlamda huzurlu ve mutlu olmaya, rızkın artmasına, insanlar arasındaki değerinin yükselmesine, mertebesinin artmasına ve güzel bir geleceğe işaret eder. Beyaz gömlek genellikle din ile ilgili yorulmaktadır.

Rüyada Gömlek Giymek

Rüyada gömlek giymek, bazı ayet ve hadislerden yola çıkan âlimlere göre kadın ve erkeğin evlenmesine yorulur. Bir kadın rüyasında gömlek giyse hayırlı bir adamla nikâh kıyar. Yine erkek için de bu rüya aynı şekilde yorulmaktadır. Rüyada gömleğin yırtıldığını gören hanımı ile tartışır. Gömleğin dikişlerden ayrılması eşler arasında huzursuzluğun baş göstermesidir.

Rüyada Kolsuz Bir Gömlek Giydiğini Görmek

Rüyasında kolsuz bir gömlek giyen kişinin maddi yönden sıkıntıları olduğuna ama dini açıdan derecesinin büyük olduğuna işarettir. Bu rüya takvada önde olan ve kulluk bakımından iyi hali bulunan bir kişiye işaret eder.

Rüyada Yakası Yırtık Gömlek Görmek

Rüyada görülen yakası yırtık gömlek, maddi olanaklarını kaybederek fakirleşmeye ve yoksul bir adama işarettir. Bu rüya işlerin bozulmasına, dar bir geçime ve borçlanarak zor duruma düşmeye de yorulabilir.

Rüyada Birçok Gömleği Olduğunu Görmek

Bu rüya gören kişinin hem dünya hem de ahiretinin iyi olmasına, her iki alemde de mutlu ve mesut olacağına, dini durumunun güzelliğine, kullar içerisinde derecesinin yüksek olmasına yorulmaktadır. Bu, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır.

Rüyada Yırtık Ve Kirli Bir Gömlek Görmek

Rüyada görülen pis ve yırtık gömlek hayırlı değildir. Bu rüya fakirleşmeye, durumunun bozulmasına, insanlar içinde hor görülmeye, borçlanmaya veya borcunu ödeyememeye, keder ve sıkıntıya işarettir. Bu rüyayı gören büyük bir miktar para kaybeder ve zor duruma düşer.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Beyaz Gömlek Giymek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Hurisel (13 Ocak 2015 saat: 00:25)

    Merhaba,ruyami sabaha karsi gordum.Icimden nefesimle birlikte Ya Hayyum Ya Kayyum diye Bir erkek sesi cikti ve ben uyandim arkamda bir Zat var oldugunu hissettim ama donup bakamadim sonra hemen uyudum icimden cikan ses bozuk plak gibiydi.not:cok sik ruya gormem Fakat gordugum ruyalar hepsi yuzune cikiyor.bu ruya bana ne anlatiyor. Yorumunuz icin cok tesekkur ederim.Saygilarimla Hurisel


  2. Ercüment Yılmaz (23 Nisan 2015 saat: 07:05)

    Rüyamda memur olan kaynımla beraber benim evimde mutfaktayız ikimiz de beyaz gömlek giyiyoruz. Ben ona köy yumurtasıyla çiftlik yumurtasının rafadan pişme süresini anlatıyorum. Sonra ki konuşmalarımızı hatırlamıyorum ama ikimizde sevgiyle birbirimizle kucaklaştık beyaz gömlekler dikkat çekiciydi.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,