RuyaTabirleri.com

Rüyada Beyaz Yumurta Görmek

Rüyada beyaz yumurta görmek, genellikle kadınla tabir olunur. Bu rüya, eğer gören kişi bekar bir kişi ise güzel ve ahlaklı bir kişi ile evleneceğine, hanımının güzel ahlaklı olmasına evli bir kişi içinse eşinin bahsi edilen şekilde olduğuna ve onunla güzel, hayırlı bir hayat süreceğine işarettir. Beyaz yumurta bazen de hayırlı bir evlada, eşinin hamile olmasına ve güzel bir çocuk dünyaya getirmesine delalet eder.

Rüyada Tavukların Yumurtlaması

Rüyada tavukların yumurtlaması çocuk sahibi olmaktır. Bu rüya, erkekler için eşin hamile olmasına, kadın ise yine hayırlı ve güzel bir çocuk dünyaya getirmesine işarettir. Tavuğun yumurtlaması bazen de hayırlı bir işe girişmenize ve işinizde başarılı olup yükselmenize yorumlanır.

Rüyada Pişmiş Yumurta Görmek

Rüyasında pişmiş yumurta gören veya yiyen kişi zahmetle bir mal elde eder veya sıkıntı ile bazı menfaatlere kavuşur. Pişmiş yumurta sıkıntıdan sonra ferahlamaya, kişinin bazı insanlardan fayda görmesine, sizi koruyan ve kollayan bir adama da yorumlanır.

Rüyada Rafadan Yumurta Görmek

Rüyada görülen rafadan yumurta hayırlı bir eşe ve onunla geçireceğiniz hayat delalettir. Bu rüyayı gören kimse eğer bekarsa yakında güzel ve iyi huylu bir hanımla karşılaşır ve onunla istediği gibi bir aile kurarak birlikte uzun ve hayırlı bir  evlilik hayatları olur.

Rüyada Yumurtlamak

Bir kişinin rüyasında yumurtlaması yakında evlenmesine, nefsine düşkün olmasına bu nedenle de zaman zaman zinaya yaklaşmasına veya yapmasına, kadınlara olan düşkünlüğe, bu nedenle başına gelecek olan musibetlere, kötü işler peşinde koşmaya işarettir.

Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkması

Rüyada yumurtadan civciv çıktığını gören kişi, evlenir veya çocuk dünyaya getirir. Bu rüya bazen de bozulan işlerin düzelmesine, selamete ermeye, yeni bir işe girmeye delalet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Beyaz Yumurta Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. yeliz acar (14 Nisan 2015 saat: 07:58)

  kayın babam kayın validem kaynim ben arabayla eve gidiyoruz karanlık ve kötü bir yol babam arabayı bırakıyor yürüyerek gidelim diyo ve fidanı 3 katlı bir evin önune ekiyor yanlarına büyük ve küçük yumurta sepeliyoruz üzerlerine toprak seperken büyük yumurta çatlıyor haraket ediyor


 2. Şeyma (03 Temmuz 2015 saat: 15:18)

  Rüyamda birinin evine gidiyoruz elimizde bir koli yumurta var. yumurtaların bazisi küçük bazısı da büyük ve elimnde bir okul çantası var.
  rüyamda kahve fincanları var içlerinde de sadece toz şeker bırakılmış ,renkli renkli lokumlar var .


 3. fazli (24 Ağustos 2015 saat: 01:26)

  Findik bahcesinde tavukkar vardi tek degildim sonra yumurta buldum coktu beyaz beyaz yumurtalar tavuklar hep gizlemisler okadar cok vardiki bulunca sevindim ama tavuklar kimindi bilmiyorum. esimle bosaniyoruz ben bosanmamiz hayirli mi degilmi diyerek istihare namazi kildim


 4. ayşenur (08 Kasım 2015 saat: 07:39)

  Gerçekte Yattığım koltukta uyanıyorum başucumda yastığın hemen köşesinde birazı gömülü birazı açıkta duran iki yumurta buluyorum. Biri normal yumurtanın nerdese iki buçuk katı büyüklüğünde diğeri normal büyüklükte büyük ve beyaz olanı hemen elime alıyorum. Çok hoşuma gidiyor ve büyüklüğüne şaşırıyorum. Elime aldığımda yazıya benzer karalamalar görüyorum. Diğerini hiç elime almadım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , , ,