Rüyada Bıçak Görmek


Rüyada bıçak görmek özlem çeken kişilerin bir araya gelerek, ayrı kaldıkları yılların acısını çıkarıp, hasretle özlem gidermeleri anlamına gelir. Rüyada bıçak satın aldığını gören kişiye bir tuzak kurulacağı ve tuzağa düşürüleceği anlamına gelir. Rüyada bıçak kaybettiğini gören kişi bir kazayı ya da içine gireceği bir belayı son anda atlatacak demektir. Rüyada bıçağın keskin hale getirilmesi için bilenmesi kişinin yapmadığı bir işle ya da işlemediği bir suçla itham edileceğine işaret eder. Bıçak tek başına görüldüğü zaman kişinin bir rakibi ya da hasmı olduğuna işaret eder. Bazı durumlarda da çok yetenekli, elinden her iş gelen, elini attığı her işi başarıyla icra eden bir erkeğe delalet eder.

Rüyada Bıçak Bilemek

Rüyada bıçak bilemek, rüya sahibinin gerçekleşmesini istediği iş için zahmete girmesi ve emek harcaması anlamına gelir. Aynı zamanda öğüt anlamına gelir.

Rüyada Bıçak Tutmak

Rüyada bıçak tutmak güzel şeylere işaret eder. Rüyasında bıçak tuttuğunu gören kişi itibar sahibi olan, saygı gören ve sevilen bir kişi olacak ve bu ömrü boyunca da böyle devam edecek demektir.

Rüyada Büyük Bıçak Görmek

Büyük bıçak bolluğun işaretidir. Rüyasında büyükçe bir bıçak görecek olan kişinin kazancı da rızkı da artacak demektir.

Rüyada Keskin Bıçak Görmek

Rüyada keskin bıçak görmek faydalı kişiye işaret eder. Rüyasında keskin bıçak gören kişinin zeki ve çalışkan bir arkadaş edineceğine delalet eder. Eğer bir kadın rüyasında keskin bir bıçak görürse gönlünü kaptırdığı erkeğe işarettir. Rüyada keskin olmayan bir bıçak görmekse sadece iyi gün dostu olan birine işaret eder.

Rüyada Bıçakla Elini Kesmek

Rüyasında elini bıçakla kestiğini gören kişi, onu hayrete düşürecek ve çok şaşırtacak bir olay yaşayacak demektir.

Rüyada Bıçak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. doğan (25 Ocak 2014 saat: 13:51)

    izmirliyim,bekarım 32 yaşındayım…konak meydanını bilirseniz.300,400 metrelik bir alan,rüyamda komple dümdüz olmuş çakıl taşlarıyla dolu,bir ucundayım,üç arkadaşımla beraber diğer tarafa doğru yürüyorum.300 metre karşıdanda bir kişi ezan okuyarak bana doğru geliyor yanında müridi diyebileceğim 3,5 kişi var,ona doğru giden insanlar ona yaklaştıkça ona yol açarcasına hem eğilip hem geri geri giderek saygılarını gösteriyorlar,bizde yakınlaştıkça diğer insanlar gibi eğilip yol açıyoruz o hala ezan okumaya devam edıyor,başında sarığı ve cüppesiyle bana doğru geliyor ve her adımda kamburlaşarak omuzuma dokunup zorlukla biraz doğrularak evlat; sen çok temiz ve iyi bir adamsın kendinden yaşça büyük bir kadınla evleneceksin seni çok sevip mutlu edecek onu sakın üzme,8 sene çocuğunuz olmayacak sonra çocuğunu kucağına alacaksın,şimdi bana yol ver diyor,soluma baktığımda yer 1 metre kadar kapkara uçurum olmuş,bende hocam yardım edeyim karşıya geçin diyorum,lüzum yok ben geçerim deyip karanlık boşluğa basarak karşıya geçiyor ve ben uyanıyorum…uyandığımda sabah ezanı okunuyordu….yorumlamanızı rica ederim cevabınızı bekliyorum,syg.

  2. yusuf Samet (26 Nisan 2014 saat: 22:10)

    Hocam ben küçük parmağımin altındaki eti kemiklerimë kadar kesip kahvaltı yapan kız kardeşi min önüne atıyorum ve sonra çok pişman olurcasina zaten çıkar yenisi ama insallah bir daha yapmam peygamber Efendimiz asla böyle birşey yapmadı bende yapmam diyorum ama elimi dilim dilim kestiğim o rüyanın anlamını merak ediyorum lütfen yardımcı olur musunuz şimdiden allah razı olsun hayirli geceler

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , , ,