RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıçakla Yaralanmak

Rüyada bıçakla yaralanmak, kişinin başına gelecek bazı musibetlerin habercisidir. Bu rüya genellikle gelecek tehlikelere dikkat çekmek ve kişiyi uyarmak içindir. Bu nedenle böyle bir rüya gören kimse çevresine karşı dikkatli olmalı ev daima iyi niyetli olarak insanlara karşı kötü düşünceler beslememelidir. Bazen de bu rüya ibadetlerinizde eksikliklerin olduğunu ve böyle giderse sıkıntı yaşayacağınızı gösterir.

Rüyada Bıçakla Yaralamak

Rüyada herhangi birini bıçakla yaralayan kimse, o kişiye karşı kötü duygular besler veya fiilen ona kötülük yapar. Bu rüya genellikle sizin için hayırlı değildir. Eğer düşmanınızı bıçakla yaralamışsanız sadece burada düşmana galip gelip onun kötülüklerinden emin olmaya işarettir. Diğer türlü suizanna, başkaları hakkında hile düşünen kötü kalpli bir insana delalettir.

Rüyada Bıçak Batırmak

Rüyada bıçak batıran diliyle ve hareketleri ile kalp kırar veya insanlara kötülük yapar. Bu rüya sivri dilli, hiç kimsenin sevmediği ve etrafından uzaklaştığı bir kadına işarettir. Eğer siz birisine bıçak batırmışsanız, o kişiye karşı kıskançlık hisleri beslediğinizin ve bu nedenle de ona yakın zamanda bir kötülük yapabileceğinizin habercisidir.

Rüyada Bıçak Sallamak

Rüyada bıçak sallamak, tehdite, kişilere yapılan kötülüklere, kötü bir isimle nam salmaya, kötü insanların çevresinde bulunmaya, kendisine faydası olmayan işlerle uğraşmaya; bazen de gören kişinin başına gelecek bir musibete, insanlara kötü örnek olan bir kimseye, faydasız ve zararlı öğütlere işarettir. Bazen de bu rüya tehlikeli işlere girme anlamına gelir.

Rüyada Bıçakla Tehdit Etmek

Rüyasında bıçakla tehdit eden kimse insanları korkutarak onların hakkına girer. Bu rüya yaptığınız kötü davranışlarla çevrenizden tepki topladığınızın bu nedenle de sevilmediğinizin bir göstergesidir. Bazen de bu rüya insanlarla anlaşamayan ve daima toplum içinde nifak yaratan kötü niyetli bir adamdır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Bıçakla Yaralanmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Sinan (26 Kasım 2014 saat: 19:19)

    Rüyamda bir masanın arkasında duran siyah Çarşaflı bir bayan gördüm bayan tanıdık geliyor ama kim olduğunu bilmiyorum beyaz bir yüzü var ağzının Etrafında kırmızılıklar görüyorum neden olduğunu soruyorum yardım etmek istediğimi söylüyorum yardımımın dokunamayacağını söylüyor ben yapabileceğim birşey varsa yapmak isterim diyorum ikna oluyor o zaman al bunu deyip masanın üzerine kesici bir alet koyuyor sonra tekrar yüzüne bakıyorum bayanın yüzü ateş topuna dönüşüyor Şeytani bir hal alıyor ve bana yardım edemezsin diyor ve korkunç bir hale geliyor bana saldıracağını hissedip masanın Üzerindeki kesici aleti Alıp Boğaz’ından geçecek şekilde defalarca sağa sola kesici aleti sallıyorum ama sanki boğazı yokmuş gibi içinden geçiyor elim. Sonra sanırım kafa gövdeden ayrılıyor ve ben korkmuş bir şekilde uyanıyorum. Yorumlarsanız sevinirim…


  2. Merve (28 Aralık 2015 saat: 14:08)

    ruyamda annem ve uvey babam var ama yuzlerıde cok farklı bır sekılde ıkı de baska bırısı sonra annem bana bılmedıgım bır konuda kızıyor bende benım suçum yok uvey babam yaptı dıyorum o sırada uvey babam gelıyor elınde bıcakla benım vucuduma bır kac kez saplıyor ama sadece vucudumda ufak ufak delıkler acılıyor kan akmıyor hıc bende o sıra da yerden kalkıp anneme de babama da bıcagı saplıyorum onlar yerde kanlar ıcınde yatarken kendımı sokaga atıyorum vucudumu kardesıme gosterıyorum oda korkuyor esımde yanında park gıbı bır yerde pansuman yapmaya calısıyor ..
    yorumlarsanız lutfen sevınırım ..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , ,