RuyaTabirleri.com

Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmek

Rüyada bıldırcın yumurtası görmek, iyi niyetli hareket edildiğine, yardımsever bir kalbe, açık sözlü oluşa ve İslami olarak da kişinin iyi bir ahlaka sahip olduğuna delalettir. Her işini helal yollardan halleden ve haram yemeden, kendi bileğinin gücü ile kazanç elde eden kişilere tabir edilir. Allah rızası için pek çok sevap işlendiğine, her canlıya hürmet gösterildiğine ve kalp kırmadan yaşanıldığına da yorumlanır. Evli bayanlar için hamile olduğunu öğrenmek anlamına da gelen rüya, iş konularında ise, geleceğe yönelik yapılacak yatırımlara delalettir. Kişinin maddi kazancının her gün daha da artış göstereceğini, gelecekte de zengin, her istediği yerine gelen, mutlu bir kimse haline geleceğinin müjdesini verir.

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Görmek

İslami açıdan Allah’ın hoşuna gidecek davranışlarda bulunulduğuna ve çok büyük bir duanın gerçek olacağına yorumlanır. Hayırlı rüyalar arasındadır ve özellikle çocuğu olmayan kimseler için hamilelik müjdesi anlamına gelir. Kişinin uzun zamandır el açıp dua ettiği ve olmasını istediği bir durumun gerçek olacağına alamet olan rüya, erkek evlat sahibi olmaya delalettir.

Rüyada Bıldırcın Yavrusu Tutmak

Büyük bir şansa sahip olunacağına işaret eden rüya, kişinin evinde her zaman sevgi dolu, huzurlu bir ortamın vakıf olacağına, manevi anlamda tatmin olunacak bir hayata ve iyi huylu evlatlara alamet eder. Çalışma koşullarının iyiliğine ve iş ile ilgili sorunsuz bir dönem yaşanacağına da delalet eden rüya, kişinin yatırımlar yapmak için de çok uygun bir süreçte olduğuna, karşısına çıkacak fırsatları çok iyi değerlendirmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmenin Psikolojik Yorumu

Gündelik hayatlarında ayrıntılara çok fazla önem veren ve genellikle bu tutumları nedeniyle bütüne bakamayan kişileri ifade ettiği gibi, yetişkin olmayı beceremeyen ve hala küçük bir çocuk gibi davranan ruh haline sahip olunduğunu bildirir. Bıldırcın yumurtası psikolojik olarak korunmaya muhtaç, çaresiz olduğunu düşünen kişilerin de sembolüdür.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Yumurta ile ilgili çok ayrıntılı rüya tabirini Rüyada Yumurta Görmek sayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Bıldırcın Yumurtası Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. leyla durmaz (17 Aralık 2014 saat: 14:31)

  bir cuval bıldırcın yumurtasını patronuma gönderiyorum ama eline gecmiyor geri bana geliyor yanımdaki diger patronumdan saklamaya calışıyorum ama yakalanıyorum butun yumurtalar elimizde kaldıgı ıcın bana kızıp bagırıyor ben ne yapacagımı saşırıyorum yorumunu merak ediyorum


 2. nazli (06 Mart 2015 saat: 08:44)

  Elimde bi kactane Bildircin yumurtalari varidi icmek istemedim birer birzr kirip saclarimi yikadim ve birinide oraya sakladim saclarim hep yumurta idi ama kopurmustu geri durulamadim bir ozurlu bayan bana musallat olmustu onu hep bi yerlere gonderiyordum on de an biraz korkuyordum


 3. Sinem (18 Kasım 2015 saat: 08:30)

  Evlilikten dondugum Eski erkek arkadasimin arabasindayiz kardesimle beraber eve gidecekken babami goruyoruz ve bize diyor eski sattigim bir araba vardi onuda bu yollarda birakmayalim ama araba bozukoldugu icinkimse onu surmek istemiyor babaminelinde bildircin yumurtalari ve kardesime bunlarisa götur diyor ve babam kurularinda onlari dizmeye calisiyor sonra iki tane tanimadigimiz genc daha geliyor babam onlarida birakmamizi soyluyor yol mesafesi kisa neden biz birakiyoruz diye dusunuyorum erkekarkadasim hicbisey demiyor babam hep kardesimi uyariyor hasan yumurtalarida kendinizle goturun diyebeyaz ve minicik yumurtalar sonra arabalara kisileripaylastiriyorlar ikibucukiki bucuk diye ben erkek arkadasimin yanina oturacagimi söyluyorum ama erkek arkadasimda hep sesiz hic konusmuyor babam yumurtalari habire dizin artik kiziyorum napacazbiz bu yumurtalara diye sonrada uyandim


 4. zehra (08 Eylül 2016 saat: 09:39)

  rüyamda ağaçlık bir bölgede toprak ve çimenlerden oluşmuş bir yürüyüş yolu vardı o yol üzerinde sayamayacağım kadar bıldırcın yumurtası vardı yumurtaları avcumun içine toplayıp bir tanesinide çiğ olarak kırıp içiyorum. daha sonra çocuğu olmayan bir arkadaşımı görüyorum ona hadi gel beraber toplayalım diyorum beraber toplamaya başlıyoruz o sırada birtane serçe yumurtalardan birini gagasıyla kırmış içinde bir bıldıcın yavrusu serçe yumurtayla beraber ağzına alıp uçmaya çalışıyor ve suratıma çarpıyor o esnada uyandım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,