RuyaTabirleri.com

Rüyada Bileklik Görmek

Rüyada bileklik görmek hayırlı olan şeylere delalet eder. Zenginlik, mutluluk, sağlıklı ve rahat yaşam, bolluk içinde olmak ve bereketin daim olması şeklinde tabir edilir. Rüyasında bileklik gören kişi, yaşamayı çok seven, takıp takıştırmaya bayılan tabir yerindeyse kokoş olan kişi olarak tasvir edilir. Bu kişi hayatta her şeyin en iyisine sahip olmak ister, dünya güzelliklerinin hiç birinden geri kalmak istemez, yazları yazlık evinde, kışları kayak merkezlerinde yaşamın doyasına tadını çıkarır, aldığı her nefesi dolu dolu hisseder ve hayattan mümkün olduğunca zevk almaya önem verir.

Rüyada Bileklik Takmak

Rüya sahibinin elini attığı her işin maşallah dedirtecek kadar bereketli olduğuna, aldığı bir siparişin ardından onlarca sipariş daha alarak neredeyse işleri yetiştirememe noktasına gelmesine ama durumdan şikâyetçi değil, memnun olduğuna delalet eder.

Rüyada Bileklik Kopması

Rüyada bileklik kopması rızkın kesilmesi anlamına gelir. Rüyasında bilekliğinin koptuğunu gören kişinin işlerinde azalma meydana gelir. Rüya sahibinin kısmetine adeta nazar değecek ve başında bir süre kısmetsizlik dönüp duracak diye ifade edilir.

Rüyada Bileklik Kırılması

Uğursuzluk olarak değerlendirilir. Rüya sahibinin iyi giden hayatının ansızın bozulmasına ve üst üste gelecek olan tatsız olayların yaşanmasına işaret eder. Rüya sahibi ne olduğunu anlayamadan her şey bir anda bozulup, hayatı alt üst olacak demektir.

Rüyada Bileklik Hediye Almak

Rüya sahibinin maddi ya da manevi olarak fedakârlık yapması olarak ifade edilir. Rüya sahibi, gönül zenginliği sayesinde bir kimseye tüm iyi niyeti ile karşılık beklemeden yardım edecektir.

Rüyada Bileklik Bulmak

Rüya sahibi için şans anlamına gelir. Rüya sahibinin şansının döneceğine ve yolunun açık olacağına işaret eder. Rüyasında bileklik bulduğunu gören kişi borcundan ve hastalığından kurtulacak, güzel günlere kavuşacaktır diye yorumlanır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Bileklik Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. nalan sencan (19 Şubat 2015 saat: 08:54)

  Rüyamda kızkardeşimle park gibi bir yerde gidiyoruz.yaşlı bir teyze bir başkasına beni gösterip bu Ahmetin kardeşi diyor.sonra bank a oturuyoruz. Benim elimde çeşitli renklerde bileklikler var. Sağ kolumda deniyorum tek tek. Sonra mor renkli olanı beğeniyorum. Sonra ordan kalkıp arka tarafta ki banka oturuyoruz.ordada elimde kahverengi bir şemsiye.yeni bir şemsiye. Onuda ayağa kalkıp açıyorum.çok büyük olduğunu görüyorum.sonra kapatıp kardeşimin yanına oturuyorum. Ruyanın başından sonuna kadar hava çok güzel ve güneşli.ama ben kapalı kıyafet giymişim.


 2. htc (09 Nisan 2015 saat: 09:05)

  ruyamda otobuste gidiyorum ama gittigim yere bi turlu varamiyorum hep baska yerlere variyorum otobuste yanimda oturan kadinin kucaginda cocuk var kupesini ve bilekligini bana veriyor gidene kadr tutar misin diyor bende kupeleri takiyorum bilekligi ayagima takiyorum ama bir turlu cikaramiyorum hep bisey oluyo kaliyo basim kapaliydi normalde bi bakiyorum acik boneyle baglarken bitti ruya


 3. tuba (21 Nisan 2015 saat: 13:11)

  arkadasim eli dolusuyla taki getiriyor kuzenimde iclerinden bilekligi alip benim bilegime takmaya calisiyor kuzenimle biseyler konustuk kendi dedigimi hatirlamiyorum ama kuzenim ben kimseye inandiramadim zaten dedi gumus rengi ama gumus olup olmadigini bilmiyorum kalin bir bileklikti


 4. Gözdem (02 Eylül 2015 saat: 04:04)

  Hayırdır inşallah,
  Rüyamda eski sevgilimin evine kendi aile büyüklerimle gittiğimi gördüm ama eski sevgilimi göremedim bir süre sonra eski sevgilimin sesini duydum sesin peşine gitmeye başladım uzun bi koridordaydım ben yürüdükce koridor uzamaya odalar artmaya başladı ama ses hala duyuluyordu ne dediğini anlamıyordum ama ses eski sevgilime aitti. Bir odanın kapısını açtım eski sevgilimin odası olduğunu anladım ona yazdığım mektuplar masasında duruyordu biri kapalı biri açık vaziyette açık olanda gözyaşı izleri vardı. Ona ve kendime hediye aldigim bilekliklerimiz masasının üstünde su dolu bir kasenin içindeydiler tam onlara bakarken annesi kolumdan tuttu ve yoruldun kızım gel az dinlen dedi beni balkona götürdü balkonun trabzanlarında bir mmartı vardı evin içinden bir kedi fırladı kaçırdı martıyı. Ben yere oturdum o sırada eski sevgilimin annesini bir kadın çağırdı ve gitti ben tek başıma evde dolaşırken yine eski sevgilimin sesini duymaya başladım ve boğulur gibi uyandım. Rüyada beni rahatsız eden bişeyler var anlam veremiyorum yorumlarsanız sevinirim.


 5. Nesrin Pektaş (11 Eylül 2015 saat: 08:37)

  Rüyamda annemle ben bir masada karşılıklı oturmuş ellerimizdeki bileklikleri birbirine değdirerek dolaştırıatak mutlu olduğumuz bir oyun oynuyoruz. Kimin bilekliği takılırsa o kaybediyor. Benim bilekliğim 4, 5 zincirden oluşuyor. Annemin ise tek zincir ve halkalarla takılmış süsleri var.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,