Rüyada Bina Yıkılması Görmek


Rüyada bina yıkılması, rüya sahibinin, Allah yolundan çıkıp kötü yola sapmış, helal ve haram ayrımı olmayan, insanlara kötülük yapmayı çok seven bir kişi tarafından zor durumlara düşürüleceğine, bu yüzden hayati tehlikeler atlatacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, sosyal hayatında neredeyse insanlardan soğuyacağına ve içine kapanacağına rivayet eder.

Rüyada Depremde Bina Yıkılması

Rüya sahibinin, çok sevdiği ve değer verdiği insanlardan birinin çok zor zamanlar geçirdiğine, büyük ve sıkıntılı durumlar yaşadığına, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar ile karşı karşıya kalacağına, yaşadığı sıkıntılar yüzünden çok büyük bir hastalık atlatacağına ve rüyayı gören kişinin bu döneminde bir an olsun bu kişinin yanından ayrılmayacağına işaret eder.

Rüyada Yüksek Bina Yıkılması

Rüyayı gören kişinin, aile büyüklerinden birinin, çok büyük bir hastalık geçirip uzun bir hastalık dönemi çektikten sonra vefat edeceğine, bu durumun rüya sahibi de dâhil tüm aileyi üzeceğine, uzun bir süre yas tutmak zorunda bırakacağına ve çok zor ve sıkıntılı zamanların yaşanmasına sebep olacağına delalet eder.

Rüyada Binaların Yıkılması

Rüya sahibinin, ailesinin tamamının çok büyük üzüntüler yaşamasına, çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçirmesine ve uzunca bir süre iş hayatında adım atmasını engelleyecek durumlar ile karşılaşmasına neden olacak sorunlar yaşamasına ve bu sorunlar yüzünden uzunca bir süre iş hayatını boşlayacağına işaret eder.

Rüyada Apartman Yıkılması

Rüya sahibinin, iş hayatında yapacağı bir çalışmanın, çok büyük ses getireceğine, çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacağına, çok daha iyi işler yapıp insanlar arasında saygı görmesine vesile olacağına, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine ve bu sayede kimseye eğilmeden para kazanacağına alamet eder.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Bina Yıkılması Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. meryem (09 Ocak 2014 saat: 12:18)

    ruyamda yuksek taslardan iniriyorum taslar ayağımın altınadan kayıyor ve dumduz yere ulaşıyorum taşlar siyah etraf puslu taslar kocaman kaya gibi sonrasu yaında bina var taslar kaydığı icin koca bina yıkılıyor sahibi kızıyor falan bende yanımda birleri var cok uzuluyorum yeniden yapıma yardımcı olacağım diyor tas dula goruyorum sanırım yeniden yapacakdık ama uyandım rabbim hayırlara cevirsin

  2. hakan (22 Şubat 2014 saat: 10:02)

    iyi gunler ben bir ruya gordum yan yana dizilmis 9 katli binalari mayin koyarak patlatiyorlar.en son binada ben ve ailem bir kac adam vardi.binalar yikiliyordu.bir arkadasa sordum:o yikilan binalarin icinde insanlar yokmu?? arkadas soyler:hic kimse binayi terk etmedi o zaman hic kimse kurtulamaz.en son biz oldugumuz binaya dokunmuyorlar.bu esnada 3 tane guzel kiz oluyo orda.bana soylediki izin ver senle sevisiyim.sasirdim izin vermedim elimle itdim.iki tane ahpap geldi.kiza soyledimki git onlarla sevis kiz zorla benle sevisdi.kizdan suphe etim.sonra kiza asik oldum kiz gidiyodu ona yetisemedim.bunalima dusdum.rica ediyorum bu ruyanin neye isaret oldugunu yazin.

  3. esmanur (26 Mart 2014 saat: 02:37)

    Rüyamda bir uçağın havalandıgını sonra gökyüzünde dumanlar çıkardığını gördüm. Burdan gidiyim birazdan düşecek bu uçak dedim sonra uçak yanarak karşımda ki büyük bir gökdelenin üzerine düştü ve gökdelen benim içinde bulunduğum evin yanına yıkıldı. Bende evin içinde çok büyük bir sarsıntı olunca korktum. Birde eve heryerden kediler girip duruyordu bende onları kovalıyordum sürekli.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.