Rüyada Birilerinden Kaçmak


Rüyada birilerinden kaçmak, gerçek anlamına benzer şekilde tabir edilir ve rüyayı gören kişinin kendini güvende hissetmediğine bu nedenle huzursuz olduğuna, içine dönerek eve kapandığına ve çareyi insanlardan uzaklaşmaya çalışarak aradığına işaret eder. Rüya sahibini endişelendiren, düşündüren, tabir yerindeyse hop oturup hop kalkmasına neden olan bazı konuların varlığına dikkat çekilir.

Rüyada Birilerinden Kaçmak Saklanmak

Rüya sahibinin kimselerle paylaşmadığı, içine attığı ve söylemekten çekindiği bazı şeylerin olduğuna yorulur. Kişi, diken üstünde oturuyor, kendini çok mutsuz hissediyor ve ne yapsa endişelerinden, kuruntularından ve vesveselerinden kurtulamıyor demektir.

Rüyada Polisten Kaçmak

Bu rüyada, birilerinden kaçmak ve birilerinden kaçıp saklanmak rüyaları ile benzer şekilde tabir edilir. Rüyayı gören kişinin her şeyden şüphe ettiğine, bu nedenle hiç rahat olmadığına, kafasında sürekli bir şeyleri kurarak kendini sıkıntıya soktuğuna rivayet edilir.

Rüyada Birilerinden Saklanmak

Rüyayı gören kişinin yaptığı işlerde ne yapsa bir türlü içine sinmeyen ve aklına yatmayan bazı noktaların olduğuna bunun da rüya sahibinin canını çok sıktığına ve onu karamsar düşüncelere ittiğine alamet eder.

Rüyada Kaçmak

Ruhunu, bedenini ve kalbini her türlü kötü alışkanlıklardan, düşüncelerden ve niyetlerden arındırmaya, Allah’a daha yakın olmak için çabalamaya, bol bol hayır işleri yaparak sevap sahibi olmaya, dine yönelmeye ve mazbut bir yaşam sürmek adına bu doğrultuda hareket etmeye tabir edilir.

Rüyada Birilerinden Kaçmaya Çalışmak

Rüya sahibinin yanlışlarından ve eksiklerinden kurtulmak için mücadele ettiğine geçmişi silip, kendisi için yeni bir hayat kurmaya çalıştığına, kaybettiği insanları kazanmak için iyi niyetlerle yola çıkacağına, geçmişi unutarak bundan sonra yolun kalan kısmına bakacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin daha iyi bir yaşam için çaba sarf ettiği şeklinde kabul edilir.

Rüyada Birilerinden Kaçmak Hakkındaki Rüyalar;

  1. Esra (29 Aralık 2013 saat: 04:09)

    Aslnda bizim olmayan eroin türü bir madde erkek kuzenimle bizde bulunuyor hatırlayamadğım bir nedenden dolayı baska bir ekek çocuğundan ikimizde kaçıyoruz bize zarar vericek olduğundan. Ve biyerde biz onu yakalıyoruz ben uzaktan bakıyorum çocuğu kuzenim tutuyo ve elinde bıcakla karnına dayıyor bana bakıyo kararsız ben de öldür der gbi bakıyorum ve birkaç saniye içinde bıçakla çocuğun karnını kesiyo,sonra kaçıyoruz eve gidip bütün delilleri çantaya koyarken polisler geliyo çantayı saklıyorum görmüyolar kuzenime kızıyolar dahaçok nye yaptnz vs. Sonra ya çocuk ölseydi dedklerinde içim rahatlıayo iyi ki ölmemiş diyorum suçumuz hafifledi diye ama sonrasını ya görmedim ya da hatırlamıyorum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,