Rüyada Birine Sarılmak Görmek


Rüyada birine sarılmak, rüyayı gören kişinin, beden ve ruh sağlığına çok dikkat eden, dengeli ve sağlıklı beslenen, sinir ve stresten uzak duran biri olduğu ve en ufak bir hastalığında bile doktora başvuracak kadar temkinli biri olduğu için sağlıklı olacağına alamet edilir.

Rüyada Erkeğe Sarılmak

Rüyada erkeğe sarılmak, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak farklı yorumlanır. Rüya sahibi bir erkek ise eğer yıldırım aşkı ile bir kadına âşık olacağına işaret edilir. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa, bir erkeğe büyük bir aşkla gönül vereceğine delalet edilir.

Rüyada Birine Sarılmak ve Öpmek

Rüyada birine sarılmak ve öpmek, rüya sahibinin, uzun zamandır bir araya gelemediği bir kişi ile karşılaşacağına ve o kişinin hayatında çok güzel gelişmelere vesile olacağına tabir edilir.

Rüyada Birine Sarılmak ve Ağlamak

Rüyada birine sarılmak ve ağlamak, rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabalarından biri ile arasında yaşanan küslüğün son bulacağına ve rüya sahibinin, o kişiye büyük bir sevinç yaşatacak bir işe girişeceğine alamet edilir.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarıldığını gören kişinin, sosyal hayatında sevdiği ile kişi sorunlu zamanlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Eşine Sarılmak

Rüyada eşine sarılmak, aile hayatında herhangi bir sorun yaşamadan uzunca bir ömür huzur ve mutluluk içinde yaşamaya işaret edilir.

Rüyada Bir Akrabaya Sarılmak

Rüyada bir akrabaya sarılmak, rüya sahibinin, yaklaşan hastalık dönemlerinde kendisine dikkat etmesi gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Düşmanla Sarılmak

Rüyada düşmanla sarılmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kendisini çekemeyen insanlar ile arasında ortaya çıkan anlaşmazlıkları düzelteceğine alamet edilir.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarılmak, rüya sahibinin sağlığına dikkat etmemesinden ötürü çok büyük rahatsızlıklar yaşayacağına tabir edilir.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Birine Sarılmak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. saadet (16 Şubat 2014 saat: 03:37)

    Rüyamda sevdigim insanı gördüm arkadaşlarla oturuyoruz biranda gelip iki elimden tutup beni sımsıkı bana sarılıyor bende arkadaşlardan cekindiğim icin ne yapıyorsun bırak beni dedim boşver onları kokunu icime cekiyim diyor o arada arkasında bir kutu görüyorum icinde camurlu bir gelinlik var bunuda nasıl böyle kutuya koymuşlar diyorum ona oda ben beyazını alcam diyor ne yapcan onu diyorum evlenince sana giydircem diyor anlamını öğrene bilirmiyim …

  2. sinem (11 Nisan 2014 saat: 10:44)

    Rüyamda eski erkek arkadaşımı görüyorum barışıyoruz ve bana sımsıkı sarılıyor sonra bende ona sarılınca aglamaya başlıyorum bu sefer bana daha sıkı sarılıp öpüyor hiç bırakmıyor.Daha sonra ben onun telefonunu alıp karıştırıyorum benden ayrıyken kimlerle konuştu diye telefonun her köşesinde benimle olan fotografları çıkıyor.Bana ait hiçbişeyi silmemiş saklamış olarak görüyorum.Anlamı nedir öğrenebilirmiyim

  3. Eda (13 Nisan 2014 saat: 16:55)

    Bir sınava giriyordum. Yanımda da bir erkek vardı. Kendimi ona çok yakın hissediyordum. Sınav bitti ve sonuçlar geldi. O, bende 0,100 daha fazla puan almıştı. Sonuçları gördüğümüz anda birbirimize sarıldık. O kadar güven duygusu doluydu ki, onun sevgilim olmasını diledim. Ama yüzünü hatırlayamıyorum bir türlü. Sadece ona karşı güçlü bir çekim hissediyorum. Birine gönül mü vereceğim?

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.