RuyaTabirleri.com

Rüyada Birine Sarılmak

Rüyada birine sarılmak, rüyayı gören kişinin, beden ve ruh sağlığına çok dikkat eden, dengeli ve sağlıklı beslenen, sinir ve stresten uzak duran biri olduğu ve en ufak bir hastalığında bile doktora başvuracak kadar temkinli biri olduğu için sağlıklı olacağına alamet edilir.

Rüyada Erkeğe Sarılmak

Rüyada erkeğe sarılmak, rüyayı gören kişinin cinsiyetine bağlı olarak farklı yorumlanır. Rüya sahibi bir erkek ise eğer yıldırım aşkı ile bir kadına âşık olacağına işaret edilir. Eğer rüyayı gören kişi bir kadınsa, bir erkeğe büyük bir aşkla gönül vereceğine delalet edilir.

Rüyada Birine Sarılmak ve Öpmek

Rüyada birine sarılmak ve öpmek, rüya sahibinin, uzun zamandır bir araya gelemediği bir kişi ile karşılaşacağına ve o kişinin hayatında çok güzel gelişmelere vesile olacağına tabir edilir.

Rüyada Birine Sarılmak ve Ağlamak

Rüyada birine sarılmak ve ağlamak, rüyayı gören kişinin, eş, dost ya da akrabalarından biri ile arasında yaşanan küslüğün son bulacağına ve rüya sahibinin, o kişiye büyük bir sevinç yaşatacak bir işe girişeceğine alamet edilir.

Rüyada Sevdiğine Sarılmak

Rüyada sevdiğine sarıldığını gören kişinin, sosyal hayatında sevdiği ile kişi sorunlu zamanlar yaşayacağına tabir edilir.

Rüyada Eşine Sarılmak

Rüyada eşine sarılmak, aile hayatında herhangi bir sorun yaşamadan uzunca bir ömür huzur ve mutluluk içinde yaşamaya işaret edilir.

Rüyada Bir Akrabaya Sarılmak

Rüyada bir akrabaya sarılmak, rüya sahibinin, yaklaşan hastalık dönemlerinde kendisine dikkat etmesi gerektiğine delalet edilir.

Rüyada Düşmanla Sarılmak

Rüyada düşmanla sarılmak, rüyayı gören kişinin, iş hayatında kendisini çekemeyen insanlar ile arasında ortaya çıkan anlaşmazlıkları düzelteceğine alamet edilir.

Rüyada Ölüye Sarılmak

Rüyada ölüye sarılmak, rüya sahibinin sağlığına dikkat etmemesinden ötürü çok büyük rahatsızlıklar yaşayacağına tabir edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Birine Sarılmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. saadet (16 Şubat 2014 saat: 03:37)

  Rüyamda sevdigim insanı gördüm arkadaşlarla oturuyoruz biranda gelip iki elimden tutup beni sımsıkı bana sarılıyor bende arkadaşlardan cekindiğim icin ne yapıyorsun bırak beni dedim boşver onları kokunu icime cekiyim diyor o arada arkasında bir kutu görüyorum icinde camurlu bir gelinlik var bunuda nasıl böyle kutuya koymuşlar diyorum ona oda ben beyazını alcam diyor ne yapcan onu diyorum evlenince sana giydircem diyor anlamını öğrene bilirmiyim …

 2. sinem (11 Nisan 2014 saat: 10:44)

  Rüyamda eski erkek arkadaşımı görüyorum barışıyoruz ve bana sımsıkı sarılıyor sonra bende ona sarılınca aglamaya başlıyorum bu sefer bana daha sıkı sarılıp öpüyor hiç bırakmıyor.Daha sonra ben onun telefonunu alıp karıştırıyorum benden ayrıyken kimlerle konuştu diye telefonun her köşesinde benimle olan fotografları çıkıyor.Bana ait hiçbişeyi silmemiş saklamış olarak görüyorum.Anlamı nedir öğrenebilirmiyim

 3. Eda (13 Nisan 2014 saat: 16:55)

  Bir sınava giriyordum. Yanımda da bir erkek vardı. Kendimi ona çok yakın hissediyordum. Sınav bitti ve sonuçlar geldi. O, bende 0,100 daha fazla puan almıştı. Sonuçları gördüğümüz anda birbirimize sarıldık. O kadar güven duygusu doluydu ki, onun sevgilim olmasını diledim. Ama yüzünü hatırlayamıyorum bir türlü. Sadece ona karşı güçlü bir çekim hissediyorum. Birine gönül mü vereceğim?

 4. hakan (19 Nisan 2014 saat: 03:49)

  eve geliyorum annem babam ve tanımadım bir kız ama sanki kızı tanıyormusum gibiydi uzak bir yerden gelmişim ve tekrar gitmemi istemiyordu kız bana sarıldı ve aglayarak gitme beni bırakıp bir daha gitme diye aglıyordu bir ara annem ve babamın gözlerine baktım ve benim gözlerimin içine bakıyorlardı ve iç bir şey söylemediler rüyamda kızın yüzünü cok net gördüm ama cevremde rüyamda gördügüm kıza benzeyen hiç kimse yok

 5. tunahan bulut (24 Nisan 2014 saat: 08:37)

  Rüyamda arkadaşlarım ve sevdim kızla hep beraber biyerde oturuyorduk arkadaşım sevdi kıza tunahan’nın telefonunda senin resmin var dedi bende yok dedim sonra sevdim kıza telefonu uzatıp inanmazsan al bak dedim telefonu verdim sonra bana telefonun şifresini sordu bende ilk başta telefonun şifresini sordunu anlamadım ve sonra telefonu aldım şifreyi unuttumu söyledim telefonu açmaya çalıştım ve sonra sevdim kızın kucamda ve sarıldımı farkettim telefonu açmaya çalışırken yere düştük o benim kucamda olduğundan ona bişe olmadı gerçi bende bişe hissetmedim ve orda uyandım

 6. Esma (26 Nisan 2014 saat: 20:03)

  Rüyamda geniş bi evde bulunuyorum evde sanki parti var gibi giren çıkan belli değil neyse evin girişinden sağ tarafa doğru odacık gibi bişey var tam bilemiyorum ne olduğunu neyse ben evin girişinde bi palyaçoya yakaladım diye sarılıyorum sonra o odacık gibi bi yere giriyoruz bi anda palyaço katile dönüşüyor (korku filmindeki palyaço katile hiç korku filmi izlemem bi defa fotoğrafta görmüş olabilirim) sonra ben sıkıyorum kollarında onu durdurmak için ya bilmiyorum tam olarak sebebini sonra bırakamıyorum (korktuğum da âyet el kürsi okurum) âyet él kürsinin ilk ayetini okuyorum devamını okuyamayıp dilim dolanıyor ilk ayeti okuyunca kollarım gevşiyor ve uyanıyorum

 7. lavin (09 Mayıs 2014 saat: 17:13)

  Rüyamda beni isteyen bir erkek var. Ama bana kötülük getireceğini düşünüyorum. Ve ondan kaçıyorum.Ama o beni takip ediyor. Sonra bir adama rastlıyorum. Kalabalık bir meydan burası. Onu daha önceden tanıyorum fakat hiç konuşmuşluğumuz yok o erkekle. Sonra ona zarar verecek diye onu kolundan tutup çekiştirmeye başlıyorum. Beraber koşuyoruz. Onun eline sarılıyorum daha hızlı koşması için. Biz onunla kaçıyoruz bu adamdan sonra beni kucağına alıyor. Ben de ona sarılıyorum. Koşmaya devam ediyoruz bir apartmanın içinde koridorda. Sonra duruyoruz nefes almak için. Bu sırada ben de onun elmacık kemiğinden gülümseyerek öpüyorum. O da bana gülümsüyor. Tekrar kaçıyoruz. En sonunda bir yere saklanıyoruz. Ardından ben onu korumak için onu bir yere kapayıp adamla yüzleşmeye gidiyorum. Bir de bu rüyanın yarısında uyandım. Tekrar uyuduğumda rüyanın devamını gördüm. Yardımcı olursanız sevinirim.

 8. melek (12 Ekim 2014 saat: 12:43)

  gerçekte hoşlandığım biri varda benim ama onun haberi yok platonik gibi birşey)işte rüyamda o kişi bizim sınıfa geliyordu ingilizce alttan dersi varmış güya onu alıyordu işte sonra benim sıramın önüne oturuyorduve bana sürekli laf atıp espiriler yapmaya başladı sonra onun da benden hoşlandığını anlıyordum nasıl oluyorsa biranda sevgili gibi oluyorduk o ön sıradaydı bende başımı omzuna yaslıyordum nihayet kavuştuk sevdiğimle diye düşünüyordum sonra sarılıyorduk o kadar yakındık ki annem gördü bizi sarılırken şaşırdı sonra sevdiğimle çarşıya gidiyorduk ben elini tutuyordum onun biliyorsun sen ve ben aslında imkansız bir aşk yaşıyoruz diyordu biliyorum dedim..gerçek hayattada imkansız çünkü ama elimde değil seviyorum..(

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,