Rüyada Birini Bıçaklamak Görmek


Rüyada birini bıçaklamak, rüya sahibinin bazı korkular ve endişeler taşıdığına, kimseye güvenmediğine, inanmadığına ve bu nedenle de insanlardan uzak durmaya çalıştığına tabir edilir. Kişi, sürekli olarak kendine zarar verileceği düşüncesindedir ve kendini korumak için mümkün mertebe herkesten uzak olmayı tercih ediyordur diye kabul edilir. Bu rüya, insanlara olan güvenini kaybettiği için yalnızlığı tercih eden bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Birini Bıçakla Yaralamak

Rüyada birini bıçakla yaralamak, rüya sahibinin bir kimseden gelecek zarardan çekindiğine ve o kişinin gazabına uğramaktan korktuğuna rivayet edilir. Fakat bunun gerçekliği olmadığına, bu korkunun sadece rüyayı gören kişinin kuruntusu olduğuna yorulur ve kişinin bu düşüncesinin kendisine büyük zarar verdiğine alamet eder.

Rüyada İnsan Bıçaklamak

Rüyada insan bıçaklamak da birini yaralamak şeklinde açıklanır. Rüya sahibinin çevresindeki herkese şüphe ile baktığına, kimseye güvenmediğine, herkesi kötü sandığına ve sürekli olarak insanların kendisine zarar vereceğini düşünüp, etrafında insan bırakmadığına ve yalnız kaldığına işaret eder.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürmek, tek şekilde tabir edilmez. Kişi eğer rüyasında gerçek hayatta tanıdığı birini öldürdüğünü görürse o kimse ile samimiyetini ilerletecek ve daha çok vakit geçirecek demektir. Şayet tanımadığı bir kimseyi öldürdüğünü görürse o zamanda pişman olduğu işler yaptığına fakat pişmanlığının kendisine fayda getirmeyeceğine yorulur.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, esasen gerçek anlamına benzer şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin çevresindeki kimselerle iyi geçiminin bozulacağına ve tabir yerindeyse can ciğer kuzu sarması olduğu insanlarla arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada Birini Kalbinden Bıçaklamak

Rüyada birin kalbinden bıçaklamak, o kişiden çekinmeye, ondan kötülük göreceğine inanmaya, o kimseye inanmamaya, güvenmemeye ve ona hep korku ile bakmaya işaret eder.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Birini Bıçaklamak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. gül (08 Şubat 2014 saat: 10:35)

  Erkek arkadaşımla ayrı şehirlerdeyiz
  Rüyamda yanıma geliyordu. Bi arazinin içindeyiz sonra beni alıp semaya uçuruyo ve kocaman bembeyaz bir bulutun üzerine uzanıyoruz. Sonra karşımızda masmavi bir deniz var ikimiz birlikte denizi seyrediyoruz
  Ama ben hiç olmadığı kadar mutluydum. Merak ettim anlamını
  Ama gördüğüm rüyaların bir çoğunda sema gezegenler deniz ve islami tabirler var. Bunlar bilinçaltından mı kaynaklanıyo ?

 2. kadir (10 Nisan 2014 saat: 15:00)

  rüyamda hiç böyle bir şey beklemeyeceğim akrabam tarafından 2 adetb bıçakla saldırıya uğradım elinde ki bıcakları aldım onu yaraladım lokanta gibi bir yerdi daha sonra dışarı çıkıp giderken arkamdan 1 kadın 2 çocuk geliyordu bu halamdı elinden bıcağı alıp öldürdüğüm eniştemde sonra küçük çocuğunda boğazını kestim sizce yorum nedir çok saçma bir rüyamı yoksa buurüyanın bir anlamı varmı bir türlü anlayamadım

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.