RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Bıçaklamak

Rüyada birini bıçaklamak, rüya sahibinin bazı korkular ve endişeler taşıdığına, kimseye güvenmediğine, inanmadığına ve bu nedenle de insanlardan uzak durmaya çalıştığına tabir edilir. Kişi, sürekli olarak kendine zarar verileceği düşüncesindedir ve kendini korumak için mümkün mertebe herkesten uzak olmayı tercih ediyordur diye kabul edilir. Bu rüya, insanlara olan güvenini kaybettiği için yalnızlığı tercih eden bir kimsenin varlığı üzerinden açıklanır.

Rüyada Birini Bıçakla Yaralamak

Rüyada birini bıçakla yaralamak, rüya sahibinin bir kimseden gelecek zarardan çekindiğine ve o kişinin gazabına uğramaktan korktuğuna rivayet edilir. Fakat bunun gerçekliği olmadığına, bu korkunun sadece rüyayı gören kişinin kuruntusu olduğuna yorulur ve kişinin bu düşüncesinin kendisine büyük zarar verdiğine alamet eder.

Rüyada İnsan Bıçaklamak

Rüyada insan bıçaklamak da birini yaralamak şeklinde açıklanır. Rüya sahibinin çevresindeki herkese şüphe ile baktığına, kimseye güvenmediğine, herkesi kötü sandığına ve sürekli olarak insanların kendisine zarar vereceğini düşünüp, etrafında insan bırakmadığına ve yalnız kaldığına işaret eder.

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürmek, tek şekilde tabir edilmez. Kişi eğer rüyasında gerçek hayatta tanıdığı birini öldürdüğünü görürse o kimse ile samimiyetini ilerletecek ve daha çok vakit geçirecek demektir. Şayet tanımadığı bir kimseyi öldürdüğünü görürse o zamanda pişman olduğu işler yaptığına fakat pişmanlığının kendisine fayda getirmeyeceğine yorulur.

Rüyada Kavga Etmek

Rüyada kavga etmek, esasen gerçek anlamına benzer şekilde yorumlanır ve rüyayı gören kişinin çevresindeki kimselerle iyi geçiminin bozulacağına ve tabir yerindeyse can ciğer kuzu sarması olduğu insanlarla arasının açılacağına delalet eder.

Rüyada Birini Kalbinden Bıçaklamak

Rüyada birin kalbinden bıçaklamak, o kişiden çekinmeye, ondan kötülük göreceğine inanmaya, o kimseye inanmamaya, güvenmemeye ve ona hep korku ile bakmaya işaret eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Birini Bıçaklamak Hakkındaki Rüyalar;

 1. gül (08 Şubat 2014 saat: 10:35)

  Erkek arkadaşımla ayrı şehirlerdeyiz
  Rüyamda yanıma geliyordu. Bi arazinin içindeyiz sonra beni alıp semaya uçuruyo ve kocaman bembeyaz bir bulutun üzerine uzanıyoruz. Sonra karşımızda masmavi bir deniz var ikimiz birlikte denizi seyrediyoruz
  Ama ben hiç olmadığı kadar mutluydum. Merak ettim anlamını
  Ama gördüğüm rüyaların bir çoğunda sema gezegenler deniz ve islami tabirler var. Bunlar bilinçaltından mı kaynaklanıyo ?


 2. kadir (10 Nisan 2014 saat: 15:00)

  rüyamda hiç böyle bir şey beklemeyeceğim akrabam tarafından 2 adetb bıçakla saldırıya uğradım elinde ki bıcakları aldım onu yaraladım lokanta gibi bir yerdi daha sonra dışarı çıkıp giderken arkamdan 1 kadın 2 çocuk geliyordu bu halamdı elinden bıcağı alıp öldürdüğüm eniştemde sonra küçük çocuğunda boğazını kestim sizce yorum nedir çok saçma bir rüyamı yoksa buurüyanın bir anlamı varmı bir türlü anlayamadım


 3. faik can (14 Nisan 2014 saat: 11:31)

  rüyamda arkadaşımı savaş da bıçakladım ve anında öldü ve cenazesi kaldırıldı bende tabut un önüne geçtim ve ağladım ben böyle bir şeyi nasıl yaparım diye ağladım bu yaşıma kadar böyle bir rüya görmemiştim ve bıçakladığım kişi tanıdığımdı ama rüyamda savaş vardı bu bana çok garip geldi bunun gerçek yorumu nedir hiç anlayamadım bıçağı alıp öldürdüğüm kişi sınıftan arkadaşımdı


 4. burcu (30 Nisan 2014 saat: 02:32)

  Ruyamda kucuk bir odada tanimadigim evli iki kisi var kadin turbanli ucte kiz cocugu var kadin kocasiyla tartisiyo bende kiz cocuklar etkilenmesin diye sakiz vericem gel canim diyorum cocuklari oyaliyorum daha sonra adam karisini bicakliyo ilkinde bisey olmamis gibi davraniyo kadin sonrasinda adam tekrar tekrar bicakliyo kadin oluyo adam uzerime geliyor ve cok korkuyorum bana bisey yapmiyor kadinda kan cikmiyor ilk daha sonra afedersiniz kanli idrar goruyorum ne alakaysa bu kadar yorumu cook merak ediyorum ins erken gelir


 5. ozge (08 Mayıs 2014 saat: 06:46)

  Merhaba ruyamda esimle çalıştığım is yerime gidiyoruz cok kalabalik esimi arkadaslarimla tanistiriyorum ve bi kiz arkadasim bana sigara uzatiyor içiyorum ordan esinle çıkarken esim bir güvenlikle tartismaya basliyor bi kosu gidip arabadan bicak alip geliyor adami yaraliyor ben kaçıyorum polisler geliyor alip goturuyorlar esimi esim banada sovup bagirmaya basliyor tehdit ediyor benide anlami nedir Teşekkürler


 6. nur (23 Mayıs 2014 saat: 00:49)

  Rüyamda eski oturduğum mahallede eski evimdeyim. Bir anda mahalleye elleri silahli 15 belki 20 adam geliyor ve herkesi ateşe tutuyorlar. Bende korkuyla eve giriyorum. Kız kardeşimin de yanimda olduğunu görüyorum. Kız kardeşimin 6 aylık bir bebeği var ve ben yiğenimi çok seviyorum. Rüyamda bebek benim elimde ve korkuyla onu korumaya çalışıyorum. Bir anda eve yaşlı bir kadın giriyor ve elinde bir bıçak var üzerime doğru geliyor. Bende onun elinden bıçağı kapıp alıyorum. Yasli kadini öldürmezsem o bizi öldürecekmis. Önce çok korkuyorum. Bıçağı neresine sokmam gerektiğini bilmiyorum. Ben bir insani nasıl öldürürüm diye çok tedirgin oluyorum. Bıçağı nereye parlamam gerektiğini bile bilmiyorum önce kalbini düşünüyorum. Sonra cesaret edemiyorum vazgeçiyorum. Karnına 3 yada 4 dört kere rastgele sapliyorum bıçağı korkuyla. Kışkırmizi kan akıyor soktugum yerlerden. Çok etkiledi bu rüya beni o yüzden çok merak ediyorum ne anlama geldiğini ilk kez böyle bi rüya gördüm. Ayrıca öldürdüğüm insan hic tanımadığım biri.


 7. kübra (24 Eylül 2014 saat: 22:24)

  Rüyamda gelinlik giymiştim karmaşık eski eşyaların olduğu daraltıcı bir odada yerde oturuyordum tanımadığım biriyle evleniyordum sanki onu istemiyordum karşımda babam ve halam vardı babama istemediğimi söylemek istiyordum ama o evleneceğim kişi çok sevecendi ayağımda yara vardı o yarayla ilgilendi sevecen hali hoşuma gitmişti sonra bir anda kargaşa çıktı tartışmaya başladık bende onu defalarca bıçakladım.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,