RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Çıplak Görmek

Rüyada çıplak birini görmek, harama bakma ya da harama bulaşma gibi manalara gelir. Bir kimse rüyasında kendisini ya da bir başkasını çıplak bir şekilde görmüş ise gördüğü kişi haram bir yola adım atmıştır. Eğer kalabalığın içine çıplak bir şekilde girmiş ise büyük bir haram işlemiştir, tövbe etmesi gerekmektedir.

Rüyada Birini Çıplak Seyretmek

Rüyada soyunmuş birini seyretmek zina sebebidir. Fakat eşini seyretme de söz konusu olabilir. Bu sebeple âlimler eğer bir kimse eşini çıplakken seyretmiş ise hata yapmıştır, hatalı bir yola girmiştir, yolunu düzeltmesi gerekir şeklinde yorumlar. Eğer seyrettiği kişi mahremi değil de kendisine haram biri ise gören kişi haram işlemiştir ve hemen tövbe etmesi gerekmektedir, şeklinde yorumlamışlardır. Çünkü Allah (c.c.) Kur’an-ı Kerim’de şöyle buyuruyor: “Zinaya yaklaşmayınız.” (İsra Suresi 32. Ayet)

Rüyada Birini Çıplak Giydirmek

Zorla, istemeden birine günah işletmek manasına gelir. Bu durumda kul hakkı söz konusudur. Çünkü başka birinin günah işlemesine sebep olunmuştur. Böyle bir durumda bu günah işleyene de yazılır, işletene de. Çünkü birini öldürmüş bir insan ve katili azmettiren kişi aynı cezayı alır. Bu durumda da aynısı uygulanır.

Rüyada Birini Çıplak Bırakmak

Bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir sahtekarlıkla karşılaşacağına veya düzenbazlık göreceğine işarettir. Çevireceği türlü oyunlarla sevmediği birisini ya da ona karşı düşmanlık besleyen bir kimseyi zor duruma düşürecektir. Bu kimse, bu davranışı eyleyeceği kişiden uzun zamandır çok çekmiştir ve bu kötülüğü, aslında bir yanıt verme isteğiyle yapacaktır. Kişi, haklı da olsa haksız da olsa içinde bulunacağı bu davranışlar bütünü ona hayırsızlık getirecektir. Kişinin eninde sonunda yaptığı ve yapacağı bütün oyunlar ortaya çıkacaktır, hiçbir işi cezasız kalmayacaktır.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Birini Çıplak Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. Burak (01 Şubat 2015 saat: 10:01)

    Rüyamda eski sevgilimin denizde verdiği çıplak fotoğraflara bakıyormuşum, sonra bir anda bir vajina gördüm ve bu bakire bir kızın vajinası diyormuşum kendi kendime, sonra da eski sevgilimin kendisinden biraz büyük adamla ters ilişki girerken gördüm ve adamın penisi çıkarırken spermleri de gördüm.
    Paikolojim bozuldu yeminle, bunun anlamı ne?


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,