RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Gelinlikle Görmek

Rüyada birini gelinlikle görmek, alınacak müjdeli haberlere işarettir. Bu rüyayı gören kimse uzun zamandır murat ettiği her şeye yavaş yavaş kavuşur. Gelinlikle gördüğünüz kişi eğer tanıdığınız bir kimseyse ondan size ulaşacak hayra, eğer o kişi bekârsa yakında evlenmesine, evliyse de hayırlı ve güzel bir çocuğa işarettir. Rüyada tanımadığı bir kadını gelinlikle gören kişi, yakında tüm sıkıntılarından kurtularak feraha erer ve mutlu bir dönem geçirir.

Rüyada Kendisinin Gelinlik Giydiğini Görmek

Rüyada kendisinin gelinlik giydiğini gören kişi, eğer bekarsa yakın bir gelecekte güzel bir yuva kurar. Bu rüya mutlu olmaya, tüm sıkıntıların bitmesine, rahata kavuşmaya ve muradına nail olmaya işarettir. Hamileler için gelinlik rüyası kız çocuğuna yorulur. Evli birisi gelinlik giyse bu onun hamile kalacağına işarettir.

Rüyada Yırtık Ve Pis Bir Gelinlik Görmek

Rüyasında yırtık ve pis bir gelinlik giyen kişi, kendisine hayırlı olmayan kazanç sağlar veya haram mal elde eder. Bu rüya isteklerin bazılarına kavuşamamaya, hayırsız dileklerde bulunmaya, yanlış hareketler sonucu sıkıntı çekmeye veya iş hayatında baş gösterecek bazı sıkıntılara yorulur.

Rüyada Yeni Ve Güzel Bir Gelinlik Görmek

Rüyada güzel ve yeni bir gelinlik görmek, oldukça hayırlı ve güzel bir rüyadır. Bu rüya, kişinin muradı ve isteklerinin bir sembolüdür. Yeni gelinlik, yeni ve güzel bir başlangıca, her anlamda mutlu olacağınız huzurlu bir yuvaya, sizi seven, hayırlı bir eşe, isteklerinizin en hayırlı şekilde kısa zamanda gerçekleşmesine işarettir.

Rüyada Siyah Gelinlik Görmek

Rüyada görülen siyah gelinlik aile hayatındaki huzursuzluğa ve eşler arasında yaşanacak tartışmalara işarettir. Bu rüyayı gören kimse eşinden bir yanlış hareket görür veya aralarını açacak bir olay meydana gelir. Bazen de böyle bir rüya bazı sıkıntıların göstergesidir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada gelinlik görmenin ayrıntılı olarak anlatıldığı Rüyada Gelinlik Giymek ve Rüyada Gelinlik Görmek sayfalarımızı tavsiye ederiz.
Rüyada Birini Gelinlikle Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. zeynep (11 Nisan 2015 saat: 12:53)

    Ruyamda yayla ewimizin altinda kocaman masmavi bir su oluo kuzenim once pembe sonra beyaz gelinlikle suya girio sonra hamile oldugunu farkediyorum. Acik alanda osmanli hamamlari goruyorum o suyun ustunde cok guzel bi manzaranin icinde bana ewlnmek icin bulgur attim dio kuzenim . Ustune ruyamda pirinc pilavi yiorum ve birde tanidigim bir teyzeye yediyorum. Yasli bir teyzeyi kucagima alip koltuga oturtuyorum kafami kaldirip yuzune baktigimda yanaklarinn mor mavi pembe gibi renklerde oldugunu goruyorum


  2. Rümeysa (11 Mayıs 2015 saat: 00:53)

    rüyasında annem beni cok güzel bir gelinliğin içinde Görmüş anneme Rüyasında anneme ters konuşuyormuş tartışıyormuşum ve bana doğru hızlıca asabi bir şekilde bana doğru geliyormuş Gelinlik iyi bişey fakat anlam veremedim yorumlarmısınız rüyamı


  3. Pelin (19 Haziran 2015 saat: 07:42)

    Uzakta bir dagin tepesinde tanimadigim bir kiz gelinligiyle duruor biranda kendini bosluga birakiyor yuwarlandgini gorunce telefonuma videoya almaya basliorum telefonun gorusunden ciknca telefnu indryrm. Uzaktaki dagin etegine dusmesi gerekirken benim ayak uclarima kadar gelmis soruyorum neyden kaciosun sanane diyip kosmaya baslio uyaniyrm sonrasnda


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,