RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Hasta Görmek

Rüyada birini hasta görmek, sağlıkla yorumlanır. Rüya sahibi bir yakının rahatsızlığının iyileştiği ve sağlığına kavuştuğu haberini alacaktır. Ölümcül olabilecek bir rahatsızlığı olan bu tanıdıktan gelen güzel haberler rüya sahibinin de yüzünü güldürecektir. Ancak gerçek hayatta hasta olmayan birini hasta olarak görmek, ölüme işaret eder. Rüya sahibi bu sefer de tanıdığının ölüm haberi ile sarsılacaktır.

Rüyada Birini Hasta Yatarken Görmek

Rüyada birini hasta yatarken görmek, o kişi ile ilgili bir mevzu yüzünden yola çıkacağı anlamına gelir. Rüya sahibi sevdiği bir tanıdığına yardımcı olmak için, onun yanında olmak için seyahate çıkacaktır. Ancak bu yolculuk sonrasında üzüleceği gelişmeler yaşayacaktır. Bu olayla bağlantılı şeyler rüya sahibinin hayatının kararmasına neden olacaktır.

Rüyada Hasta Birini Öpmek

Rüyada hasta birini öptüğünü gören kimse, o kişiye iyilikte bulunacaktır. Tanıdığı bir kişinin zor günlerinde onun yanında olarak zor günlerinden çıkmasını sağlayacaktır. O kişi de rüya sahibine kendisini borçlu hissedecek ve buna bir karşılık verecektir. Rüya sahibine minnet duyacak bu iyiliği unutmayacaktır.

Rüyada Hasta Birini Yıkamak

Rüyada hasta birini yıkamak, ölümle tabir olunur. Rüya sahibi çok sevdiği bir kişinin ölüm haberini alacaktır. Ancak önemli olan o kişiye vefat etmeden önce pişman olacağı bir davranışta bulunmaktır. O kişiye karşı yapılanın vicdan azabı rüya sahibini derinden üzecektir. Hayatı boyunca da bu azap ile yaşayacaktır.

Rüyada Hasta Birinin Ölmesi

Rüyada hasta birinin öldüğünü görmek, bazı rüya tabircilerine göre ölüme yorumlanır. Gerçek hayatta da o kişinin ölümü gerçekleşecektir. Ancak bazı rüya tabircilerine göre rüyada hasta birinin ölmesi, o kişinin sağlığına kavuşması ancak hayatının geri kalanından zevk almaması anlamına gelir. Bu konuda herhangi bir kabul edilen görüş yoktur.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Birini Hasta Görmek Hakkındaki Rüyalar;

  1. mine (23 Kasım 2014 saat: 14:43)

    Sevdigim insanla ayriyim gerçek hayatta. ruyamda uyuyorum ve uyandigimda basucumda beni izledigini görüyorum hasta bi halde, sanki kanser hastalari gbiydi.sari olmustu yüzü ve hissettm hasta oldugunu ve beni gozumden öptü bende telefonu ondan saklıyorum bir hatami gormesin die uzerinde mavi bir thsort vardi gökyüzü mavisi gibi lütfen gerçek hayattada şüphem var saglik konusunda yorumunuza ihtiyacım var..


  2. ayse (13 Nisan 2015 saat: 19:20)

    Ruyamda bir cocugu kucagima aliyorum cocuk bundan rahatsiz oluyor ve bana kanser tedavisi gordugunu ve hastaneye gidecegini soyluyor daha sonra cocugun amcamin torunu oldugunu anliyorum sonra onlar hastaneye gidiyorlar. Birincisi amcamin torunu 5 aylik ruyamda ki cocuk 4-5yaslarinda idi. İkincisi amcamlar da cok genclerdi ruyamda bu ruyanin yorumu nasildir merak ediyorum


  3. Kübra (03 Mayıs 2015 saat: 04:03)

    rüyamda eski bi arkadasımı (yıllardır görmediğim) çok hasta bi şekilde yatarken gördüm yanında annesi vardı ve sag eli şişti benim elimi tuttu ben bırakmak istedim ( bu kısmını tam net hatırlamıyorum) o elimi tutmak istediğini belirtti ve bırakmadı ben hemşireyim ona tanıdıgım bir doktoru önerdim geri kalan kısımları hatırlamıyorum uyandıgımda tek hatırladıgım buydu arkadasımı cok uzun süredir görmedim ve rüyamda onun yatak döşek hasta olması ve ısrarla elimi tutmak istemesi ne anlama gelir


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,