RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürmek, rüya sahibinin hoş sohbeti, güler yüzü, tatlı dilli oluşu sayesinde çok sevildiğine ve herkesin ona yakın olmaya çalıştığına rivayet edilir. Rüya sahibi rüyasında tanıdığı bir kişiyi öldürdüğünü görürse, çevresindeki bir kimse ile samimiyeti ilerletecek ve onunla arasında sarsılmaz bir bağ kuracak demektir. Kişinin rüyasında hiç tanımadığı hatta bir kez olsun karşılaşmadığı birini görmesi de yakında biri ile tanışacağına ve onunla ahbaplık kuracağına alamet eder.

Rüyada Birini Silahla Öldürmek

Rüyada birini silahla öldürmek, haber almakla tabir edilir. Rüya sahibini duyduğu zaman çok şaşırtacak bir haber alacağına işaret eder. Ya da kişiyi büyük bir hayrete düşürecek olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Birini Bıçaklamak

Rüyada birini bıçaklamak, rüyayı gören kişinin yanlış hal ve hareketleri, çirkin ve kırıcı sözleri ile yakınlarını çok üzeceği ve onlara karşı nankörlük edeceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin haddini aşıp, insanların sabrını zorlayacak şeyler yapacağına işaret eder.

Rüyada Birini Dövmek

Rüyada birini dövmek, iyilikte bulunmaya, yol göstermeye, hayırlara ön ayak olmaya ve zor durumda kalmış olan bir kimseye el uzatmaya alamet eder. Rüya sahibinin çevresinde kendisine ihtiyaç duyacak biri olacağına ve kendisinin de o kişiden desteğini esirgemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Birini Boğarak Öldürmek

Rüyada birini boğarak öldürmek de rüyayı gören kişinin faydalı olacağı birinin varlığı ile açıklanır. Birine maddi ya da manevi anlamda yardımcı olmaya, bu sayede o kişinin bir açığını kapamaya ya da yarasını sarmaya yorulur.

Rüyada Birini Öldürüp Gömmek

Rüyada birini öldürüp gömmek, rüya sahibinin oturduğu yerden, hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan kavuşacağı zenginlik sayesinde, herkesi kıskandıracak kadar lüks bir hayatın sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Birini Öldürüp Cesedini Sokakta Bırakmak

Kötü bir rüya gibi görünse de, aslında kişinin bir başarıya imza atacağına ve sonuçların herkes tarafından görüleceğine, büyük takdir toplanacağına alamettir. Hayranlık uyandırmak, sanatla uğraşmak ve geniş kitlelere seslenecek imkanlara sahip olmak manasına da gelir.

Rüyada Birini Öldürüp Denize Atmak

Ufkunu genişletecek adımlar atan rüya sahibinin, bazı riskleri de göze alarak bundan sonra cesur davranacağını, korkusuz ve hırslı bir şekilde geleceğini inşa edeceğini tabir eder.

Rüyada Arabayla Çarparak Birini Öldürmek

Kontrolsüz duygulara işaret eden rüya, genç kişilerin kendilerinden yaşça çok büyük biriyle yaşayacakları ilişkinin aileleri tarafından öğrenilerek büyük bir sıkıntıya neden olacağını, kişinin duyguları ve ailesi arasında kalacağını, uzun süre ikilemlerle boğuşacağını tabir eder.

Rüyada Kazara Birini Öldürmek

Beklenmedik bir tesadüf sayesinde kişiden saklanan bir gerçeğin ortaya çıkarılacağına, herkesten saklanan gerçekler yüzünden kişinin ailesinin de zor duruma düşeceğini tabir eder. Kişinin herkese eşit mesafede davranmaya çalıştığına ve kendisine yakınlık duyan kişilerin duygularının farkına varamadığına da tabir edilir.

Rüyada Sevdiğin Birini Öldürmek

Yaşadığı güzel hayat ve elde ettiği başarılar yüzünden başı dönen rüya sahibinin çevresindeki insanlara, kendisini seven ve desteğini esirgemeyen dostlarına gereken önemi göstermediğine, suların durulmasıyla beraber yaptığı hatayı fark edip, telafi etme yoluna gideceğine tabir edilir.

Rüyada Birini Yastıkla Boğarak Öldürmek

Kişinin sevdiğine aşırı ilgi göstereceğini ve karşılık bekleyerek hareket etmesi yüzünden bazı hayal kırıklıkları yaşayacağını bildirir. Aynı zamanda birine verilen borcun geri istenmesi yüzünden, o kimseyle aranın açılacağını, ihtiyacı olmadığı halde karşı tarafı güç duruma düşürmek yüzünden sevimsiz bir konuma gelineceğine de tabir edilir.

Rüyada Birini Tüfekle Öldürmek

Ses getiren, kişiyi gelecekte çok iyi yerlere taşıyan bir yatırımın habercisidir. Emek verilerek büyütülen bir işten ekmek kazanmak ve başta umutsuz olunsa da, zaman geçtikçe alınan karşılığın kişiyi manevi olarak da tatmin edeceğine vurgu yapar.

Rüyada Başına Vurarak Birini Öldürmek

Nankörlük edileceğini bildirir. Özellikle kişinin bu rüyayı bir uyarı olarak da ele alması gerekir. Kendisine emek harcayan, değer veren, her sıkıntısında yanında olan kişilere sırtını dönen rüya sahibinin iyiliğin karşılığını bu şekilde göstermesinin doğru olmadığını, daha sonra pişman olacağı davranışlardan olabildiğince uzak durması gerektiğini öğütler.

Rüyada Kendini Savunurken Birini Öldürmek

Bazı hastalık ve olumsuzlukları peş peşe yaşayan rüya sahibinin manevi olarak kendisini zayıf hissedeceğini, zaman zaman psikolojisinin bozulacağını ve hayatına dair alacağı önlemlerin yeterli olmayacağını bildirir.

Rüyada Hırsızlık Yapan Birini Öldürmek

Hakkı olanı almak, yalancı şahitliğe maruz kalarak hakkını aramak, yasalar karşısında zor duruma düşmek demektir. Sıkıntılı durumlara işaret eden rüya, kişinin niyetini ve duruşunu bozmadan hareket etmesinin sonucunda amacına ulaşacağını ve kötü niyet besleyenlerin hedeflerine ulaşmasını engelleyeceğini delalet eder.

Rüyada Bir Katili Öldürmek

Kendisine zamanında kötülük yapan birine iyilik yapmak demektir. Kin tutmayan ve her işini Allah rızası için yapmaya çalışan rüya sahibinin gösterdiği sevginin karşılıksız kalmayacağını, kötülük edenlerin kendisinden özür dileyeceklerini, düşmanların geri çekileceğini haber verir.

Rüyada Ok Atarak Birini Öldürmek

Eşten veya aile içinden duyulacak yaralayıcı sözlerin ifadesidir. Kişinin duygularını hedef alan bazı konuşmaların kalp kırıklığına neden olacağını, rüya sahibinin üzüntüsünü içine atıp, o kimseleri üzmemek için itidalli davranacağını da bildirir.

Rüyada Yüksekten Atarak Birini Öldürmek

Uzun yıllar çalışılan bir işte nihayet zirveye yerleşmek, bir zamanlar kişiye burun kıvıran insanlara hükmetmek, yönetici pozisyonunda olmak, haksızlıkların önüne geçecek değişiklikler yapmak demektir. Çalışma hayatındaki önemli değişikliklere ve kişiyi umutlandıran güzel haberlere alamet eder.

Rüyada Tanıdık Birini Öldürmek

Rüyada görülen kişiye yardım edileceği, o kimsenin bir yarasına merhem olunacağını veya bu kişiye maddi destek sağlanacağını bildirir.

Rüyada Birini Öldürüp Pişman Olmak

Kalbi kırılan birinden özür dilemek, istenmeden yapılan bir davranış yüzünden sevilen kimselerin tavır almasından dolayı üzüntü duymak demektir. Kişinin sinirine ve anlık öfkesine yenik düşerek bazı olumsuz sözler sarf edeceğine de tabir edilir.

Rüyada Birini Öldürüp Ağlamak

Beklenmedik bir desteğin, kişinin en zor anında gelecek mutlu bir haberin, umudunu yitirmiş hastaların şifa bulacağının ifadesidir. En zor zamanlarda dahi kişinin şansının açık olacağını, geleceğin bugünden daha iyi olacağını bildirir.

Rüyada Birini Öldürüp Gülmek

Gelip geçici zaferlerin habercisi olan rüya, iyi günlerinde kendisini sevenleri unutmayan rüya sahibinin, hayatının her anında sevilen ve yalnız kalmayan biri olacağını, mal ve para açısından hiç dara düşmeyeceğini, hayattan zevk alacağı unsurların artacağını tabir eder.

Rüyada Tekmeleyerek Birini Öldürmek

Giderek güçleşen hayat koşulları ile baş etmeye çalışan rüya sahibinin inancını yitireceğini, kendisini düşkün ve çaresiz hissedeceğini, bu durumdan kurtulması için kendisine uzatılan eli tutarak ayağa kalkacağını ifade eder. Geçici sorunların çok fazla sıkıntıya neden olacağını ancak sonrasının büyük mutluluklarla dolu olacağını da bildirir.

Rüyada Birini Zehirleyerek Öldürmek

Dedikoduya karışmak, tanımadığı biri hakkında ileri geri konuşmak ve günaha girmek demektir. İslamiyet’ten uzak yaşamanın faturasının ağır olacağını, kişinin ağzından çıkan sözlere dikkat etmemesi yüzünden çalıştığı işte de sıkıntılar yaşanacağını, bencilliğin getirisinin daha sonra yalnız kalmak olacağını tabir eder.

Rüyada Kavga Esnasında Birini Öldürmek

Düşmanlarına üstünlük sağlayacak fırsatlar bulan rüya sahibinin, moralinin de yükselmesiyle beraber uzun zamandır beklediği projelerini hayata geçireceğini, atacağı her adımın öz güvenini yükselteceğini ve ailesiyle olan çatışmaları da sona erdireceğini tabir eder.

Rüyada Sebep Yokken Birini Öldürmek

Gerginlik, stres ve zor şartlar altında çalışmanın kişi için yıpratıcı olduğunu bildiren rüya, nefes almak için bir müddet yalnız kalınacağına, uzak bir seyahate çıkılacağına yorumlanır.

Rüyada Birini Öldürüp Parasını Çalmak

Kişiye kalan bir mirasın aile ve akraba çevrelerinde soruna neden olacağını, bazı kimselerle mahkemelik durumlar oluşacağını ve kişinin hakkı olanı alabilmek için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağını tabir eder.

Rüyada Evinde Birini Öldürmek

Ev içindeki mutluluğun sosyal hayata da yansıyacağını bildirir. Eve gelen müjdeli bir haber kadar, sevilen kimselerin ani sürprizleri de kişiyi mutlu eder. İyi haberlerin alınacağı bu dönemde her anlamda motivasyonun artacağını bildirir.

Rüyada Sokakta Birini Öldürmek

İşinin başında durmak, her detayla ilgilenmek ve boş zamanlarında dahi hayatını nasıl daha iyi hale getireceğini düşünen rüya sahibinin, hiçbir engele göz yummayacağını, yaptığı işlerde takdir alacağını, bugün yaptığı çalışmaların sonucunda rahat bir emeklilik geçireceğini ifade eder.

Rüyada Yabancı Uyruklu Birini Öldürmek

Bekarlar için evlenecekleri kişinin kendileri ile farklı düşünen, değişik bir kültür yapısına sahip olan, renkli biri olacağını ifade eder. Her türlü değişimi işaret eden rüya, bakış açısındaki önemli değişiklikleri, sosyal ortamlarda fikrini beyan etmeyi ve başkalarını etki altına alacak bir kişiliği tabir eder.

Rüyada Genç Birini Öldürmek

Hatalardan erken dönmek, kendisine yapılan uyarıları dikkate almak, büyük hasar bırakmayan bir kaza yapmak manasındadır. Hayatı engellemeyecek fakat kişinin ağzının tadını kaçıracak gelişmeleri haber veren rüya, anlaşmalarda uyuşmazlık çıkabileceğine dair bilgi verir.

Rüyada Birini Öldürmenin Psikolojik Yorumu

Umutsuzluğun sembolüdür. Kişinin psikolojik açıdan çok savunmasız olduğunu hissettiği, zaman zaman çaresizlik gibi bir düşünceye kapıldığını ve gündelik hayatını sürdürmekte zorlandığını ifade eder. Kendini işe vererek sorunlarını unutmaya çalışan kişilerin, moral motivasyonlarını düzeltebilmek için farklı aktivitelere girdiklerini de sembolize eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Birini Öldürmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Gönül (29 Ocak 2014 saat: 10:47)

  Rüyamda bir evdeyim bu eşimin evi ama benim bilmediğim bir ev gidiyorum eşimin sevgilisi ordaymiş bi bakıyorum yatakta bir bayan ama divan gibi birşeyde yatıyor ben içeri giriyorum senin yüzünden diyorum esimle sürekli tartışıyorum, o hic konuşmuyor sonra sinirimi alamıyorum boğazına yapışıyorum boğmaya çalışıyorum onu ama yapamıyorum sonra bıçağı boynuna sayıyorum o hic bir tepki vermiyor. Esime donüyorum oldureyimmi simdi onu falan birseyler diyorum ama oda hic birşey yapmıyor cok acayip bir rüyaydi bana yorumlarsanız sevinirim


 2. hanife (28 Şubat 2014 saat: 10:10)

  rüyamda eltim kayınvalidemlere gelmiş kapıyı açıyor noldu diye bende kızıyorum bu ne gürültü diye aşağıda insan var insan olun diye sonra oda bişey söylüyor ve ben onu öldürüyorum görümcemde yanımda polisler geliyor görümcem benim öldürdüğümü söylemiyor oh be bir pislikten kurtulduk diyoruz tam hatırlamıyorum karışık bir rüyaydı ve biz gerçek hayatta da konuşmuyoruz ne zaman bir araya gelseler ve hakkımda bişey konuştuklarında ben onları rüyamda görüyorum


 3. Ersin (19 Nisan 2014 saat: 14:18)

  Merhaba, rüyamda gece vakitleri bir sokakta yürüyordum. O sıra bir evin bahçesinde kapşonlu, yüzü karanlıkta kalmış biri gördüm. Merak edip yanına gittim, arkasını dönmüştü ve elinde cam bir şişe vardı. Yavaşça bana doğru döndü, elindeki şişeyi kırdı. Kırılan cam şişenin keskin uçlarını bıçak niyetine kullanıp bana saldıracaktı. Fakat ne tesadüf ki bende hemen yol kenarında duran bir şişeyi fark ettim ve onun gibi kırıp adamın üzerine saldırdım. Uzun süre kapıştık, ben ona birkaç darbe indirmiştim ki kendi elimdeki şişeyi düşürdüm. O an artık sadece son bir şansımın kaldığını biliyordum, ya ölecektim ya da sağ sağlim kurtulacaktım. Büyük bir risk alarak adamın üzerine atladım, oda benim gibi şişeyi elinden kaçırdı ve yere düştü. Yerdeki cam parçaları adamın boynuna batmıştı. Onu ayağa kaldırdım ve yüzüne sert bir yumruk attım. O kendini toplamaya çalışırken bende yerdeki keskin bir cam parçasını aldım ve adamın boğazını keserek öldürdüm. Rüyamda aşırı derecede kan, karanlık, vahşet ve ölüm vardı. Neye yoracağımı bilmiyorum, birçok rüya yorumu inceledim fakat net bir kanıya ulaşamadım.


 4. zeynep (03 Mayıs 2014 saat: 10:48)

  rüyamda bilmediğim bi eve gidiyorum birsürü insan var ve parti gibi birşey yapılıyor. sonra bi kaç insan bana olmadık laflar söylüyor ben sinirleniyorum ve mutfaktayım onlar salon kısmında. ben mutfaktan onlara bıçak fırlatıyorum tam kalbine saplanıyor sonra ordaki insanlar kaçıyor 2-3 kişi kalıyor benimle savaşıyorlar bana bıçak fırlatıyolar ben fırlatıyorum sonra iki kişi öldürüyorum biri kadın biri erkek onlar yattığı yerde kalıyor ben çıkıyorum tam karşıda bi cafe var oraya gidiyorum oturuyorum arkadaşlarımda orda birinin gözlüğünü istiyorum tanınmamak için. sonra başka bi rüyaya geçiyorum o evde öldürdüğüm adam karşıma çıkıyor ve onu tekrar öldürüyorum tek küçük bıçak fırlatıyorum ve küt diye ölüyor. sonra kanı temizlemek için biyere koşuyorum kendimi bi kasabada buluyorum ablamda yanımda. sonra kızın biri ablama laf atıyor onu dövüyorum tamam haklısın diyor gidiyor. kebapçı gibi bi adamın yanına gidiyoruz adam benim insanları öldürdüğümü anlıyor ve bütün köye yayacam diyor bende diyorumki tamam kınanı ben alırım. sonra gidip onuda öldürüyorum. bu nasıl vahşet dolu bi rüyaydı yaa!!!


 5. İbrahim (08 Ekim 2014 saat: 10:10)

  Merhaba rüyamda kendi köyümdeydim .Köy kalabalıktı köy yolunun bir kaç km yakınında bi takım kötü adamlar vardı ve köy için kötü bişey düşünüyolardı,bunu sadece ben biliyodum ve açığa çıkarmak istiyodum .Adamları takip ediyodum köyü ortadan kaldırıp yerine üretim alanı inşaa ediceklerini duyuyodum sanki ama emin değildim . Daha sonra fırsatını buldum İstanbul a adamlarının yemek yediği restorant lavabosunda yanımda birisiyle operasyon düzenliyip ne olduğunu anlamak için ben kapıyı kontrol ettim o da konuşturmaya çalıştı ama net birşey öğrenemedik o ara. Köye dönüp ordaki adamlar köylülere imzalatağı kağıdı tam imzalamalarına 1 saat kala adamların yerini ateşle yaktım kaçamadılar öldüler. Daha sonra elebaşı kötü adam köylülere tam imzalatıcakken oraya yetiştim ve kendi silahını elnden kaptım elini kolunu bağladım öldürmedim .Nasıl bir rüyadır anladıysam arap olim :D


 6. Gürhan (14 Ekim 2014 saat: 11:28)

  Rüyamda bir minübüsteyim.Minübüsün içindeki insanlarıda hiç tanımıyorum.Yanımdada bir adam oturuyor.Yanımdaki adam ayaklarını kopmle benim üzerime atmış ben ayaklarını çek diyorum adam çekmiyor.Sürekli uyarmama rağmen adamlar ayaklarını üzerimden bir türlü çekmiyor.Sonra ben buna tekme tokat dalmaya başlıyorum adamı döve döve parçalara ayırıyorum.Hiçbir alet kullanmadan.Sonra polis geliyor.Nolduğunu polise anlatıyorum adama ayağını defalarca çektim dedim çekmedi diye hatta görgü tanığı oluyor birtane yanımda biri daha var oda gördü abi sen görmedin mi benim suçum yok beni tahrik etti diyorum oda ben gördüm gibisinden kafasını sallıyor.Yinede polis beni arabaya bindiriyor o anda uyandım.Gerçekten çok merak ediyorum nedir acaba cevaplarsanız çok sevinirim.


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,