RuyaTabirleri.com

Rüyada Birini Öldürmek

Rüyada birini öldürmek, rüya sahibinin hoş sohbeti, güler yüzü, tatlı dilli oluşu sayesinde çok sevildiğine ve herkesin ona yakın olmaya çalıştığına rivayet edilir. Rüya sahibi rüyasında tanıdığı bir kişiyi öldürdüğünü görürse, çevresindeki bir kimse ile samimiyeti ilerletecek ve onunla arasında sarsılmaz bir bağ kuracak demektir. Kişinin rüyasında hiç tanımadığı hatta bir kez olsun karşılaşmadığı birini görmesi de yakında biri ile tanışacağına ve onunla ahbaplık kuracağına alamet eder.

Rüyada Birini Silahla Öldürmek

Rüyada birini silahla öldürmek, haber almakla tabir edilir. Rüya sahibini duyduğu zaman çok şaşırtacak bir haber alacağına işaret eder. Ya da kişiyi büyük bir hayrete düşürecek olayların yaşanacağı anlamına gelir.

Rüyada Birini Bıçaklamak

Rüyada birini bıçaklamak, rüyayı gören kişinin yanlış hal ve hareketleri, çirkin ve kırıcı sözleri ile yakınlarını çok üzeceği ve onlara karşı nankörlük edeceği şeklinde tabir edilir. Rüya sahibinin haddini aşıp, insanların sabrını zorlayacak şeyler yapacağına işaret eder.

Rüyada Birini Dövmek

Rüyada birini dövmek, iyilikte bulunmaya, yol göstermeye, hayırlara ön ayak olmaya ve zor durumda kalmış olan bir kimseye el uzatmaya alamet eder. Rüya sahibinin çevresinde kendisine ihtiyaç duyacak biri olacağına ve kendisinin de o kişiden desteğini esirgemeyeceğine delalet eder.

Rüyada Birini Boğarak Öldürmek

Rüyada birini boğarak öldürmek de rüyayı gören kişinin faydalı olacağı birinin varlığı ile açıklanır. Birine maddi ya da manevi anlamda yardımcı olmaya, bu sayede o kişinin bir açığını kapamaya ya da yarasını sarmaya yorulur.

Rüyada Birini Öldürüp Gömmek

Rüyada birini öldürüp gömmek, rüya sahibinin oturduğu yerden, hiçbir şey yapmasına gerek kalmadan kavuşacağı zenginlik sayesinde, herkesi kıskandıracak kadar lüks bir hayatın sahibi olacağına rivayet edilir.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Birini Öldürmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. Gönül (29 Ocak 2014 saat: 10:47)

  Rüyamda bir evdeyim bu eşimin evi ama benim bilmediğim bir ev gidiyorum eşimin sevgilisi ordaymiş bi bakıyorum yatakta bir bayan ama divan gibi birşeyde yatıyor ben içeri giriyorum senin yüzünden diyorum esimle sürekli tartışıyorum, o hic konuşmuyor sonra sinirimi alamıyorum boğazına yapışıyorum boğmaya çalışıyorum onu ama yapamıyorum sonra bıçağı boynuna sayıyorum o hic bir tepki vermiyor. Esime donüyorum oldureyimmi simdi onu falan birseyler diyorum ama oda hic birşey yapmıyor cok acayip bir rüyaydi bana yorumlarsanız sevinirim

 2. hanife (28 Şubat 2014 saat: 10:10)

  rüyamda eltim kayınvalidemlere gelmiş kapıyı açıyor noldu diye bende kızıyorum bu ne gürültü diye aşağıda insan var insan olun diye sonra oda bişey söylüyor ve ben onu öldürüyorum görümcemde yanımda polisler geliyor görümcem benim öldürdüğümü söylemiyor oh be bir pislikten kurtulduk diyoruz tam hatırlamıyorum karışık bir rüyaydı ve biz gerçek hayatta da konuşmuyoruz ne zaman bir araya gelseler ve hakkımda bişey konuştuklarında ben onları rüyamda görüyorum

 3. Ersin (19 Nisan 2014 saat: 14:18)

  Merhaba, rüyamda gece vakitleri bir sokakta yürüyordum. O sıra bir evin bahçesinde kapşonlu, yüzü karanlıkta kalmış biri gördüm. Merak edip yanına gittim, arkasını dönmüştü ve elinde cam bir şişe vardı. Yavaşça bana doğru döndü, elindeki şişeyi kırdı. Kırılan cam şişenin keskin uçlarını bıçak niyetine kullanıp bana saldıracaktı. Fakat ne tesadüf ki bende hemen yol kenarında duran bir şişeyi fark ettim ve onun gibi kırıp adamın üzerine saldırdım. Uzun süre kapıştık, ben ona birkaç darbe indirmiştim ki kendi elimdeki şişeyi düşürdüm. O an artık sadece son bir şansımın kaldığını biliyordum, ya ölecektim ya da sağ sağlim kurtulacaktım. Büyük bir risk alarak adamın üzerine atladım, oda benim gibi şişeyi elinden kaçırdı ve yere düştü. Yerdeki cam parçaları adamın boynuna batmıştı. Onu ayağa kaldırdım ve yüzüne sert bir yumruk attım. O kendini toplamaya çalışırken bende yerdeki keskin bir cam parçasını aldım ve adamın boğazını keserek öldürdüm. Rüyamda aşırı derecede kan, karanlık, vahşet ve ölüm vardı. Neye yoracağımı bilmiyorum, birçok rüya yorumu inceledim fakat net bir kanıya ulaşamadım.

 4. zeynep (03 Mayıs 2014 saat: 10:48)

  rüyamda bilmediğim bi eve gidiyorum birsürü insan var ve parti gibi birşey yapılıyor. sonra bi kaç insan bana olmadık laflar söylüyor ben sinirleniyorum ve mutfaktayım onlar salon kısmında. ben mutfaktan onlara bıçak fırlatıyorum tam kalbine saplanıyor sonra ordaki insanlar kaçıyor 2-3 kişi kalıyor benimle savaşıyorlar bana bıçak fırlatıyolar ben fırlatıyorum sonra iki kişi öldürüyorum biri kadın biri erkek onlar yattığı yerde kalıyor ben çıkıyorum tam karşıda bi cafe var oraya gidiyorum oturuyorum arkadaşlarımda orda birinin gözlüğünü istiyorum tanınmamak için. sonra başka bi rüyaya geçiyorum o evde öldürdüğüm adam karşıma çıkıyor ve onu tekrar öldürüyorum tek küçük bıçak fırlatıyorum ve küt diye ölüyor. sonra kanı temizlemek için biyere koşuyorum kendimi bi kasabada buluyorum ablamda yanımda. sonra kızın biri ablama laf atıyor onu dövüyorum tamam haklısın diyor gidiyor. kebapçı gibi bi adamın yanına gidiyoruz adam benim insanları öldürdüğümü anlıyor ve bütün köye yayacam diyor bende diyorumki tamam kınanı ben alırım. sonra gidip onuda öldürüyorum. bu nasıl vahşet dolu bi rüyaydı yaa!!!

 5. İbrahim (08 Ekim 2014 saat: 10:10)

  Merhaba rüyamda kendi köyümdeydim .Köy kalabalıktı köy yolunun bir kaç km yakınında bi takım kötü adamlar vardı ve köy için kötü bişey düşünüyolardı,bunu sadece ben biliyodum ve açığa çıkarmak istiyodum .Adamları takip ediyodum köyü ortadan kaldırıp yerine üretim alanı inşaa ediceklerini duyuyodum sanki ama emin değildim . Daha sonra fırsatını buldum İstanbul a adamlarının yemek yediği restorant lavabosunda yanımda birisiyle operasyon düzenliyip ne olduğunu anlamak için ben kapıyı kontrol ettim o da konuşturmaya çalıştı ama net birşey öğrenemedik o ara. Köye dönüp ordaki adamlar köylülere imzalatağı kağıdı tam imzalamalarına 1 saat kala adamların yerini ateşle yaktım kaçamadılar öldüler. Daha sonra elebaşı kötü adam köylülere tam imzalatıcakken oraya yetiştim ve kendi silahını elnden kaptım elini kolunu bağladım öldürmedim .Nasıl bir rüyadır anladıysam arap olim :D

 6. Gürhan (14 Ekim 2014 saat: 11:28)

  Rüyamda bir minübüsteyim.Minübüsün içindeki insanlarıda hiç tanımıyorum.Yanımdada bir adam oturuyor.Yanımdaki adam ayaklarını kopmle benim üzerime atmış ben ayaklarını çek diyorum adam çekmiyor.Sürekli uyarmama rağmen adamlar ayaklarını üzerimden bir türlü çekmiyor.Sonra ben buna tekme tokat dalmaya başlıyorum adamı döve döve parçalara ayırıyorum.Hiçbir alet kullanmadan.Sonra polis geliyor.Nolduğunu polise anlatıyorum adama ayağını defalarca çektim dedim çekmedi diye hatta görgü tanığı oluyor birtane yanımda biri daha var oda gördü abi sen görmedin mi benim suçum yok beni tahrik etti diyorum oda ben gördüm gibisinden kafasını sallıyor.Yinede polis beni arabaya bindiriyor o anda uyandım.Gerçekten çok merak ediyorum nedir acaba cevaplarsanız çok sevinirim.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,