RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Ağladığını Görmek

Rüyada birinin ağladığını görmek, mutluluk ve sevinç olarak yorumlanır. Rüyayı gören kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağına, sıkıntılarının biteceğine, kazancının artacağına, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine işaret eder. Rüyada birinin ağladığını görmek, şen kahkahalarla gülmeye, ferahlamaya, rahatlamaya, hafiflemeye, hayallerine kavuşmaya, stresten uzaklaşmaya ve güzel günler geçirmeye tabir edilir.

Rüyada Arkadaşının Ağladığını Görmek

Rüyada arkadaşının ağladığını görmek, rüyayı gören kişinin o arkadaşının sevineceği haberler alacağına, ağız tadına, keyfe, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, borçlarını ödemeyi başaracağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine rivayet edilir.

Rüyada Ağlayan Birini Görmek

Rüyada ağlayan birini görmek, rüya sahibinin şansının ve kısmetinin açılacağı, kendisine uğur getirecek işler yapacağı, çevresinin kendisine hayır getirecek kimselerle dolacağı, başarıya giden yollarının açılacağı ve hayatındaki aksiliklerin de ortadan kalkacağı anlamına gelir.

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek

Rüyada ağlayan kadın görmek, hayırlara alamet eder. Rüyayı gören kişinin müjdeli haberler alacağına, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, yenileneceğine, tazeleneceğine, yeniden can bulacağına ve yaşam enerjisine kavuşacağına rivayet edilir. Rüya sahibinin neşeli ve kıpır kıpır olacağı günlerin yaklaştığı ile yorumlanır.

Rüyada Ölmüş Birinin Ağladığını Görmek

Rüyada ölmüş birinin ağladığını görmek, o kişinin ruhunun rahat olduğuna, mezarında rahat uyuduğuna, dünyadan ayrılırken içi rahat şekilde gittiğine ve dünya yaşamından yana gözünden hiçbir şeyin kalmadığına işaret eder.

Rüyada Ağlamak

Rüyada ağladığını gören kişi gerçek hayatında sevinç gözyaşları dökeceği kadar güzel bir haber alacak ya da böyle bir olay yaşayacak demektir. Bu rüya tam tersi şekilde tabir edilir ve rüyasında ağladığını gören kişinin güleceğine tabir edilir.

Rüyada Ağladıktan Sonra Gülmek

Rüyada ağladıktan sonra güldüğünüzü görmeniz, hastalıktan sonra şifa bulmaya işarettir. Bu rüyayı gören kişi ağladığı miktarca büyük ya ada önemsiz bir hastalığa tutulur. Bu hastalığı bir süre çeken rüya sahibi daha sonra şifa bulur ve eski sıhhatine kavuşur.

Rüyada Allah İçin Ağlamak

Rüyasında Allah’ın sevgisinden veya korkusundan dolayı ağlayan kimse, dünya hayatında daima iyi bilinen hayırlı bir kişi olur. bu rüya oldukça hayırlıdır. Kulluk anlamında derecenizin yükseleceğine, günahlardan sakınıp hidayete ereceğinize yorulmaktadır. Bu rüya aynı zamanda Allah’tan gelecek bir yardıma her anlamda mutluluğa ve sıkıntılardan uzaklaşamaya da işaret eder.

Rüyada Gözyaşı Olmadan Ağlamak

Rüyada ağladığını ama gözlerinden yaş akmadığını gören kimse bazı sıkıntılar çeker. Bu rüya sizin herhangi bir konuda zarar edeceğinize veya iyi olarak gördüğünüz bir havadisin aslında sizin için şer oluğu anlamına gelmektedir. Rüyada göz yaşı dökmeden ağlayan kimse kendi akrabalarından gelecek bir kötülük sonucunda üzülür ve sıkıntı yaşar.

Rüyada Sessizce Ağlamak

Rüyada sessizce ağlamak iyi ve güzel yorulan bir rüyadır. Herhangi bir sıkıntınız, derdiniz, üzüntünüz varsa bu rüya yakında tüm hepsinden kurtulup rahata ereceğinize ve bundan sonra rahat, güzel ve konforlu bir hayat süreceğinize işarettir. Bazı alimler içinse bu rüya, günahlardan pişmanlığa ve tövbeye, hataya düştükten sonra tekrar doğru yolu bulmaya yorulmaktadır.

Rüyada Saçı Başı Yolup Bağırarak Ağlamak

Bu rüya genellikle güzel yorulmaz. Sizin dünya hayatında toplumun içinde rezil olmanıza veya gerçekte de sıkıntıya düşmenize yorulur. Bazı tabirciler için bu rüya, gören kişinin sıkıntı yaşamasına, günah işlemesine, doğru yola eriştikten sonra sapkınlık yapmasına, hatalardan dönmeyip işlediği günahlara devam etmesine işarettir.

Rüyada Ağlarken Gözlerden Kan Akması

Rüyada ağlayıp gözyaşı yerine gözlerinden kan geldiğini gören kimse, günahlarına en kısa zaman içinde tövbe etmelidir. Bu rüya uyarıcı mahiyeti olan bir rüyadır. Kişinin yaptığı hatalardan dönmesi ve işlediği günahlardan tövbe edip aynı hataları bir daha tekrarlamaması gerektiğini hatırlatır. Bazen de bu rüya boş işlerle uğraşıp doğru yoldan ayrılmaktır.

Rüyada Ölen Biri İçin Ağlamak

Rüyasında ölen birisi için ağlayan kişi, o kimseden zarar görür. Bu rüya eğer öleni tanıyorsanız onun yüzünden zarar etmeye, onun çıkardığı fitne sonucunda toplum içinde küçük düşmeye işarettir. Bazen de bu rüya o kişinin günah işlemesine, dünya hayatında bazı kötü yollara girmesine yorulmaktadır. Rüyada ölen bir idareci için ağladığını görmek, o kişi bir vali, kaymakam gibi yüksek mertebede bir adamsa, ondan tüm halkın sıkıntı çekeceğine ve o idarecinin insanlara eziyet edeceğine delalet eder.

Rüyada Ağlamaktan Gözlerin Yaşla Dolması

Rüyada ağlamaktan gözlerin yaşla dolup yanaklardan süzülmemesi, geçiminizi helal yollardan kazanacağınızın ve her işinizde başarılı olup güzel bir isimle anılacağınızın göstergesidir. Bu rüya genellikle iş hayatındaki başarılara işaret etmektedir. Rüyada yanaktan süzülmeden göz pınarlarında toplanan gözyaşları güzel geçime, nimetlerin artmasına ve iyi bir adamdan size ulaşacak ihsana işarettir.

Rüyada Gözyaşının Sıcak Olması

Rüyada sıcak gözyaşı keder ve üzüntüdür. Bu rüya sizin yakın zamanda birtakım sıkıntılar çekeceğinizin göstergesidir. Sıcak olmayan gözyaşı ise tam tersi ile yorulur. Bu rüya ise sevinç, mutluluk, esenlik ve gönül ferahlığıdır.

Rüyada Kuran Dinlerken Ağlamak

Rüyada Kuran dinlerken ağlayan kişiye hem dünya hem de ahiret hayatında birçok nimet erişir. Bu rüya günah işlemeden ve isyan etmeden geçecek bir ömre işrettir. Bu rüyayı gören kimse hayatı boyunca dinin emirlerin aykırı hareket etmez ve daima yasaklara, helal ve haramlara dikkat ederek yaşar.

Rüyada Gözden Gözyaşlarının Akması

Rüyada ağlayıp gözlerinden bir sürü gözyaşının çıktığını gören kimse ferahlayarak tüm sıkıntılarından kurtulur. Bu rüya genellikle tersi ile yorulur. Dünya hayatında güleceğinize ve sevineceğinize daima ferah ve rahat bir hayat süreceğinize işarettir.

Rüyada Gözyaşı Görmek

Rüyada görülen gözyaşı rahmet ve inecek yardımdır. Bu rüya genellikle derdi olanların yakın zamanda bu dertlerinin bitip rahata kavuşacaklarının bir işaretidir. Rüyada gözyaşı döken kimse, işlediği günahlara pişman olur. Eğer sürekli hata yapan, doğru yoldan sapmış bir kimse bu rüyayı görse en yakın zamanda tüm hatlarına pişman olacağına ve her anlamda daha güzel bir hayat süreceğine yorumlanabilmektedir.

Rüyada Bağırarak Ağlamak

Rüyada bağırıp çağırarak ağlamak genellikle iyi yorulmaz. Böyle bir rüya gören kimsenin başına bir musibet gelir. Genellikle rüya sahibinin ya da çevresindeki kişilerin başına gelecek musibet, sıkıntı anlamına gelen bu rüya gerçek hayatta eğlenmeye, kalabalık ve gürültülü ortamlarda bulunmaya da yorulabilmektedir.

Rüyada Gözyaşı Yerine Toprak Biriktiğini Görmek

Rüyasında ağladığını ve gözlerinden yaş yerine, toz, toprak gibi maddelerin biriktiğini gören kimse, ne kadar toprak birikmişse o nispette mal kazanır. bu rüya genellikle para pul olarak yorulur. Böyle bir rüya gören kişi eğer maddi sıkıntıları varsa en kısa zamanda eli bollaşarak zenginleşir. Bazı alimlere göre ise bu rüya servet ve ganimettir.

Rüyada Ağlamadığı Halde Gözyaşı Döktüğünü Görmek

Rüyada ağlamadığı halde gözyaşı döken kimse, çevresinden rencide edici sözler duyar. Bu rüya sizi çekemeyen bazı insanların saldırısına uğracağınızın ve onların hareketleri ile rencide olacağınızın göstergesidir. Bazen de bu rüya kişinin başına gelecek musibete, bir kimsenin elinden ulaşacak kötülüklere de yorulabilmektedir.

Rüyada Gözyaşlarının Gözlerini Acıttığını Görmek

Rüyada gözyaşlarının gözlerini acıttığını veya kaşındırdığını gören kimse eline geçen her parayı biriktirerek bir müddet sonra bir sürü mal ve mülke kavuşur. Bu rüya bazen de verdiğiniz sırların ifşa edileceğine kendisine güvendiğiniz birinin tüm sırlarınızı yayıp sizi zor durumda bırakacağına yorulmaktadır.

Rüyada Güneşten Dolayı Gözyaşı Gelmesi

Rüyada güneş ışınlarından dolayı gözlerden gelen yaş, o güneş neyin sembolü ise oradan gelecek zarardır. Eğer güneş bir insanın sembolü ise o adamdan büyük bir kötülük görürsünüz. Eğer güneş iş hayatının sembolü ise çalışma hayatınızda bazı başarısız neticeler alırsınız. Güneş, aileden bir ferdin sembolü ise o kişinin başına gelen tatsız bir hadise kısa süreli bir sıkıntı yaşatır.

Rüyada Karşılıklı Ağlamak

Rüyada karşılıklı ağlamak eğer beraber ağlanılan kişi tanınıyorsa ondan fayda görmeye, onun elinden ulaşacak bir hayra ve güzelliğe işarete der. Bu rüya sevdiğiniz bir insanla geçireceğinizi, bol bol gülüp eğleneceğiniz güzel zamanlardır.

Rüyada Camide Ağlamak

Rüyada camide ağlayan kişi, tamamen dine yönelerek dünyevi arzu ve istekler peşinde koşmaktan vazgeçer. Bu rüya gören kişi için hayırlıdır. Sizin yakın zamanda tüm günahlarınıza tövbe edip doğru yolu bulacağınıza işarettir.

Rüyada Namazda Ağlamak

Bu rüya iki şekilde yorumlanır. Eğer namazda dünyevi işler için ağlıyorsanız, yakında size bir sıkıntı ulaşır veya kendinizi dünyaya tamamen kaptırır uhrevi alemden ve maneviyattan uzaklaşırsınız. Eğer namazda ahiret ve Allah korkusu ile ağlıyorsanız bu rüya her anlamda işlerinizin yolunda gitmesine, daima mutlu ve ferah bir ömür sürmenize ve her anlamda sıkıntıdan kurtulmanıza işarettir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Üzüntü ve ağlamak ile ilgili daha geniş rüya tabirini Rüyada Ağlamaksayfamızdan okuyabilirsiniz.
Rüyada Birinin Ağladığını Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. buket (08 Ocak 2014 saat: 11:26)

  rüyamda hala aşık olduğum adamın bana beni sevdiğini söyleyip itiraflarda bulunup büyük bi pişmanlıkla ağladığını gördüm.benim ona yazdığım bi notu (iki sayfaydı)sakladığını (sayfalar sarıydı eski görünüyodu bu arada)gördüm.bu notta bi arkadasım için para istemişim oda bu parayı vermemiş geçmişte onu arkadasıma veriyordu para dolardı kac dolar oldunu görmedim arkadasım mutlu oluyodu alınca.içimde büyük bi mutlulukla elimde bi kac parca kıyafetle cok yüksek bi merdiven gibi bişeyden inmeye calısıyodum merdivenle kardı ve kalabalıktı yanımda kızımda vardı sanırım yüzünü görmedim kızımın ama yanımda oldunu hissettim.cok karısık biliyorum ama benim bu adamla olan askımda karmakarısık tesekkürederim simdiden.


 2. Hafize (24 Ocak 2014 saat: 16:41)

  Merhaba ben evliyim 15 yaşında bir kızım var başka cocuk düşünmüyorum ama rüyamda ikiz bebeklerim vardi güzel giyinik güzel yüzlü 4-5 aylik falan. Emzirmeye çalışıyordum ama sütüm azdı doymadıklarını söylediler. Sonra kaynanamin onlar için etli patates pişiriyordu ve bana kızgındı. Ben onları yanyana odada bıraktım. Ben hasta olduklarını düşünüyordum ama öyle görünmüyorlardı.onun için yemekten önce cay yapayım dedim çayı yaparken dusunuyordum hamileligimi biraz hatirliyordum ama doğumu ve önüne kadar nasil büyüttüğümü hatirlamiyordum sonra birinin ağladığını duydum odaya gittim biri diğerinin üstüne çıkmış alttaki ağlıyordu ve biz bu duruma güldük o anda kızım beni uyandırdı. Anlamını aciklarsaniz çok memnun olurum teşekkürler.


 3. hüseyin (27 Ocak 2014 saat: 15:19)

  rüyada dayımın petrolünda çalıştığım müdür olan ablayla hep ağız kavgası ederken görüyorum bi kerede beni ağlayarak dayıma şikayet ederken gördüm bunu istemiyorum falan diyodu ondan sonra ben gidiyordum ufak olan dayıma beni müdür istemiyomuş diyodum bide ufak dayımla bi cüzdan para buldum bana cüzdanda 50 lira verdi aynı rüyada eskiden çıkcağım ama sonradan çıkmaktan vazgeçtiğimiz olan kızı gördüm gülerek yanımdan geçti


 4. aslı (28 Ocak 2014 saat: 09:49)

  rüyamda ‘ben arkadaşımın evine gitmiştim. bizim evde sanki birisi ölmüşte herkes başsağlına gelmiş gibiydi.o sırada bizim evimizin önünde bir sürü benim yaşımda çocuk gördüm. bunlar benim arkadaşlarımdı. yanlarına gitmek istemedim nedenini bilmiyordum. aralarında yiğitte vardı yiğit benden hoşlanıyor ve gerçekten beni çok seviyordu. bi süre yiğiti izlemeye başladım zili çaldı kapıyı ablam açtı ablam ve yiğit bişeyler konuşmaya başladı sonra yiğit eve girmek istemediğini söyledi ve kapının önüne oturdu ağlamaya başladı çok geçmeden ablam beni aradı sadece yiğit ağlıyo dedi ve kapattı.’ rüyam bu kadardı yiğit gerçek hayatta da beni çok seviyor ancak yiğit benim en iyi en yakın arkadaşlarımdan biri ona gerçekten değer veriyorum onu çok önemsiyorum ama arkadaş olarak rüyamın anlamını açıklarsanız çok sevinirim bu arada ben ve arkadaşım 13 yaşındayız çok büyük değiliz yani


 5. evrim (30 Ocak 2014 saat: 14:32)

  rüyamda çalıştığım yerde ağabey dediğim insanın yanına gidiyordum onun koluna dokunuyorum. o bana dönünce ben bayılıyorum o beni tutuyor ağlıyor ve kalk uyan evimize gidelim güzel şeyler giyinelim falan diyor bunlar hep dışarıda gerçekleşiyor. yanında da biri var ama kim olduğunu bilmiyorum. beni en çok etkileyen onun evimize gidelim deyip ağlaması oldu bu ne anlama geliyor


 6. arzu (03 Şubat 2014 saat: 02:24)

  merhabalar rüyamda oğlum ve yanımda birileriyle gelirken birka serseri yolumuzu kesiyor ben karşı koymaya çalısırken bileğimin üst tarafını kesiyor oğluma kaç diye bağırıyorum sonra onlardan kurtuluyorum bileğime bakıyorum yara biraz derin gözüküyor ama kan görmüyorum sonra bir caddede bir tahta üzerinde 3 kişi beyaz et parçalıyoruz etten küçük bir tavuk baget parçası alıp tepsiye koyuyorum yanımdaki kişi benim kestiğimi beğenmeyip elimdeki bıçağı alıyor burdan başka rüyaya geçiyorum okul sonu karne alacakmışız lise sondaymısım okulda kardesim varmış ilkokula giden yanımdaki arkadaşlara gidelim geç kalıyoruz diyorum daha erken diyorlar o sırada küçük kardesimi bir arkadaşım getiriyor karneler dağıtılmış bende çabuk hazırlanın okul kapanmadan gidelim diyorum kapıda arkadaşlar benı birbuçuk saat bekletiyorlar gidip bakıyorum oturmuş çay içiyorlar ben onlara bağırıp çağırıyorum onlarda ağlıyor bende o kadar çok ağlıyorum ki uyandığımda kendimi çok yorgun hissettim pes peşe böyle çok rüya gördüm bir gecede uzun oldu ama yorumlarsanız sevinirim


 7. zeynep (12 Şubat 2014 saat: 10:25)

  selamun aleyküm kolay gelsin. normalinde erkek arkadaşımla biraz aram açık.ben ruyamda durmadan biryerden bir yere uçuyorum.erkek arkadaşımı görüyorum normalinde kız kardeşi yok ama ruyamda var ve ona çok benziyor.sonra ağladığını göruyorum beni düşünüyormuş ondan ve dayanamıyorum bende ona sarılıp ağlıyorum.namaz kılan erkekler var ben onların üstünden uçuyorum.bir bakıyorumki gündüz saatleri saat 15.30 ken birden akşam oluyor anlam veremiyorum.teşekkür ederim kolay gelsin


 8. fatih (06 Mart 2014 saat: 12:39)

  merhaba rüyamda 2 gün önce ağlarken sıkıntılı bir şekilde görmüş sonra sabahına beni aradı hemen .. daha sonra kayın validem bu sabah oğlunu elindeki terlikle döverken görmüş sonra araya ben girmişim ve bana da aynı şekilde vurmaya başlamış daha sonra ben hıçkıra hıçkıra ağlamaya başlamışım bunun sebebini öğrenebilir miyim yorumlarınız için şimdiden teşekkür ederim


 9. osman (02 Nisan 2014 saat: 12:24)

  merhaba .. rüyamda bundan yaklaşık olarak 1.5 ay önce ölen dedemi gördüm.Rüyamda;köydeki dedemgilin evindeydik.Dedemle karşılıklı oturuyorduk bana babamı çağırmamı söyledi. babamı çağırdım o da geldi sonra dedem bana ; deden ölmüş bi başın sağolsun diyemedik dedi bende ne dedesi dedim sonra niye öldün dedim dedeme . sonra ağlamaya başladı bende ağladım sonra birden uyandım . bunun anlamı nedir ölen dedemin kendisi için başsağlığı dilemesi ve diğerleri. yorumunuz için şimdiden teşekkürler..


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , , , ,