RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Düştüğünü Görmek

Rüyada birinin düştüğünü görmek, rüyayı gören kişinin, iş hayatında ve aile hayatında yaşadığı mutluluğu kaybedeceğine, çok zor durumlara düşeceğine hakkında asılsız dedikodular çıkarılacağına, çok büyük ve geri dönüşü olmayan hatalara düşeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını yitireceğine, aile hayatında çok kötü tartışmalar yaşayacağına, çok büyük ihanete uğrayacağına ve iş hayatında çok büyük çaba ve azim göstermesine rağmen bir türlü işleri yoluna sokamayacağına alamet eder.

Rüyada Birinin Denize Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, sevdiği insanlardan biri sayesinde iş hayatında çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, iş hayatında uzun zamandan beri yapmak istediği atılımı gerçekleştireceğine, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına ve bir ömür boyu rahat edeceğine delalet eder.

Rüyada Balkondan Denize Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin, iş hayatında ya da sosyal hayatında insanlara verdiği bütün sözleri tutacağına, bu sayede insanların güvenini kazanacağına, çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan bu sayede destek alabileceğine, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına işaret eder.

Rüyada Birinin Yüksekten Düştüğünü Görmek

Rüyayı gören kişinin, kötü olaylar ve kötü insanlar ile karşılaşacağına, bu kişiler ile iş yapmak zorunda kalacağına, sürekli stres ve sinir içinde olacağına, yaptığı işlerde her zaman bir aksilikle karşılaşacağına, etrafındaki insanlar yüzünden adının lekeleneceğine ve itibarını kaybedeceğine rivayet eder.

Rüyada Birinin Suya Düştüğünü Görmek

Çok hayırlı işlere girileceğine, büyük kazançlar elde ederek yardıma muhtaç insanlar için harcanacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine,  işlerin her zaman rast gideceğine ve mutlu olunacağına alamet eder.

Bu Rüya Tabirini Paylaşabilirsiniz:
Google+'da Paylaş
Rüyada Birinin Düştüğünü Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. KÜBRA ÇAĞLAR (07 Mayıs 2014 saat: 15:13)

  Merhaba
  Ben rüyamda birisinin çok yüksek bi uçurum gibi biryerden aşagıya denize düştügünü gördüm ve diger rüyam da ise çok yüksek bi yerden aşagıya düştügünü gördüm yüksek bina gibi biryerdi sanırım ve çıglıklar içinde korku içinde düştüler düşerken bagırışlar vardı bende de vardı tabi

  Başka bir rüyamda ise bi ara sevgilim olan ama beni askerde aldatan ve şuan ayrı oldugum çocuk var ama ben bununla degilde başka birisiyle sözleniyormuşum onu severken bak başkasıyla oldu diyorum kendi kendime ve bu çocukta beni uzun zamandır seven birisiymiş ama diyorum ki çok yapılı duruoyor bana göre benden de uzun duruyor zaten tanıdıgım birisi degil ama uzun zamandır seviyormuş beni istemeye geliceklermiş telaş içindeyiz ve kendime gerçekte daha yeni aldıgım kırmızı çiçekli elbisemi giymeyi düşünüyorum ve kırmızı topuklularımı çok telaşlıyım nasıl olucak napıcaz falan ailemde telaşlı tabi ama yalnız babamı görmedim bu rüyada bide istemeye gelicek olan kişinin annesini gördüm gibi
  bu ne demek ?

 2. ayşenur (27 Mayıs 2014 saat: 07:15)

  Rüyamda ben bizim binadan ev sahibinin eviden dışarı bakıyordum, birden herkes yan binaya bakmaya başladı herkeste bi uğultu vardıbende baktım hemen bizim yan bindanda 4. katta bir evli çift tartışıyordu sonra kadın kocasını ittiğini görmedim ama itiyordu adamda asfalta düştü. Düşerken gördüm adamı ve bağırdım düştüğü yer hep kan oldu sonra bir anda herkes gitti adam öylece yerde kaldı kimse ambulansı aramadı. Ben aşağıya indim ama hala ordaydı sonra benim manevi abim onu morsikletle hastaneye götürdü geldiğindeyse tabut vardı.
  Rüyamdaki düşen adamı ve kadını tanıyorum yorularsanız sevinirim :)

 3. çiğdem (09 Temmuz 2014 saat: 03:24)

  eşim beni aldattığı için ayrıyız sabah namazını kıldıktan sonra yattım rüyamda eşimin beraber olduğu kadını evimizin arkasında ki binanın tepesinden aşağı düştüğünü gördüm ve bedeni param parca oldu tıpkı bir kuru toprak parçasının yere düşünce dağılması gibi iri bir parçası ayağımın dibine düştü bende içimden kurtuldum inşallah diyorum kadın düşmeden önce bana birşeyler söyledi ama anlamıyorum söylediklerini
  sizce bu rüyanın bir anlamı var mı varsa nedir?

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.

Etiketler: , , , ,