RuyaTabirleri.com

Rüyada Birinin Elini Tutmak

Rüyada birinin elini tutmak, yeni bir iş girişiminde bulunulacağına ve bu konuda en yakındaki kişiler tarafından büyük bir destek alınacağına işarettir. Rüyada birinin elini tutmak aynı zamanda zor durumda olan bir yakına önemli bir yardımda bulunulacağına, ailevi konularda çok daha fazla sorumluluk alınacağına da delalet eder. Rüyada tanıdığı birinin elini tutan kimse uzun zamandır görmediği bir yakını ile kavuşur ve hasret giderir. Hasta bir kimsenin rüyasında birinin elini tutması ise, hastalığı ile ilgili çok farklı bir şekilde şifa bulup iyileşeceğine delalettir. Birinin elini tutmak, rüya sahibinin vefalı, iyilik seven, yüce gönüllü ve sevap işlemeyi seven bir kişiliğe sahip olduğunu da gösterir.

Rüyada Biriyle El Ele Tutuşmak

Her türlü dayanışmaya, yardımlaşma ve anlayışa, zor durumda kalanlara yardım etmeye ve sağlıklı, sükunet içinde, sakin bir hayata sahip olunacağına yorumlanır. Rüyada biriyle el ele tutuşan kişi çevresinden her zaman destek gören, ailesi için iyi bir eş, iyi bir evlat ve aynı zamanda sorumluluk sahibi biri olduğunu da gösterir. Hayırlı yorumlara vesile olan rüya iş konusunda da kişinin geleceğini garanti altına alacağı büyük bir ortaklığa imza atacağı şeklinde yorumlanabilir. Zenginliğe ve asalete, alın teri ile edinilen paraya ve şana, şöhrete yorumlanan rüya, kişinin çok iyi, gerçek dostlara sahip olduğuna da anlamlandırılır.

Rüyada Birinin Elini Tutup Yürümek

Rüyada bir kimsenin elinden tutup yürüdüğünü gören kişi, bundan önceki hayatının tam tersi şekilde bir hayata sahip olur. Fakir ise, karşısına çıkacak fırsatlar sayesinde çok zengin bir hayata sahip olur. Bekar ise varlıklı bir kimse ile evlenir, çocuk isteyen biri ise evlat sahibi olur, işi olmayan kendi işini kurar ve her şekilde geleceğe dair hayırlı sonuçlarla karşılaşılacağını müjdeleyen bir rüyadır. Rüya sahibinin elini attığı tüm işlerde muvaffak olacağı, işlerini büyüteceği ve şöhret sahibi bir isme sahip olacağını bildirir.

Bu Rüya Tabirini Paylaş!

Google+'da
Rüyada Birinin Elini Tutmak Hakkındaki Rüyalar;

 1. yaren (23 Ocak 2015 saat: 09:43)

  Ben sevdiğim yakın erkek arkadaşımın ama i sadece arkadaşım elini tusoruyordum önce ben.konserdeydik ve yyanimizda hiç tahmin edemicegimiz biri vardı sonra ben arkadaşımın elini sıkıca tutup dans ettik ve sonra ben elini bıraktım ve şarkıyı söyledim sonra o benim karşıma gecti ve ellerimi tuttu benimle dans etti bu kadar


 2. Hh (08 Mart 2015 saat: 09:36)

  Merhaba.Dün gece niyet edip yattım.Niyetim eski konuştuğum çocuk bana mesaj atacak mı ve hala beni seviyor muydu ama rüyamda ilk aşk derler ya onu gördüm el ele tutuştuk ve bana o zamanlardaki gibi bakıyordu.İçten samimi ve aşık bir şeyler söyledim ona hala ona açıkmışım gibi neyse.Onunla konuşmayalı aylar oldu ve bana karşı bşr şey hissetmediğini biliyorum görünce bilmiyorumöişte bir kes daha olmuştu ben yine son çocuk için niyet etmiştim yine onu görmüştüm ne demek?


 3. . (28 Mayıs 2015 saat: 12:21)

  Merhaba. Dün gece garip bir rüya gördüm tabirini yaparsanız sevinirim. Öncelikle rüya da bir kasabaya tatil için sevgilimle birlikte yola çıkıyoruz yol çok tekinsiz ve benim elimde bir kılıç var. Kılıçla tedbirli bir şekilde kasabaya varıyoruz. Yemek yiyeceğimiz bir fırının önüne geliyoruz sevgilim içeriye giriyor. Ve daha önce bana ilgisi olduğunu bildiğim bir kızı görüyorum orada yürümesine yardımcı olmak için elini tutuyorum ama elimi bırakmıyor çok sıkı bir şekilde tutuyor. Daha sonra da zorla bırakıp sevgilimin yanına gidiyorum. Bu rüyayı tabir edermisiniz. Şimdiden teşekkür ederim


 4. memettanışman (25 Haziran 2015 saat: 19:03)

  rüyada arkamda bana yakın olarak elimin üzerine elini koyarak elimi elinin içine alarak sıkıyor ölmüş annem oldugunu düşünüyorum bir rahatsızlıgımdan dolayı korkarak yatmıştım uyandım ğaliba annemdibana gerçek hayatta bana yardım ediyor artık hastalıgınım geççeginie inanıyorum saygılar


 5. nazlı (07 Temmuz 2015 saat: 14:41)

  meraba; ben birini seviyorum ve rüyamda onun bizim köye geldiğini ve bizim evde bir masada karşı karşıya oturduğumuzu görüyorum. Sonra elimdeki şalı ona uzatıyorum oda alırken işaret parmağımı tutuyor. sonra birbirimize bakıyoruz ve mahcup bir şekilde başımızı öne eğiyoruz. elimi yavaş yavaş bırakıyor.Bi bakıyorum arkama geçmiş ve bana hem mahcup hemde üzgün bir bakışla bakıyor.sizce bunun anlamı nedir yorumlarsanız sevinirim teşekkürler.


 6. Busra (17 Eylül 2015 saat: 10:47)

  Rüyamda okulda beğendiğim bi görevli benden nazikçe ona yürümesi için yardım etmesi rica etti çok samimi konuşuyordu elini omzuma atarak konuşa konuşa yürüdük biz bu kişiyle daha önce hiç konusmamistik daha sonra arkadaslarimla konuşurken o kendi kendine gitti


Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Yapmış olduğunuz yorumlar tüm sitemiz kullanıcılarına açık olarak yayınlanacaktır.

Etiketler: , ,