Rüyada Birinin Evlendiğini Görmek


Rüyada birinin evlendiğini görmek, mutlu olmaya, sürpriz gelişmelerle karşılaşmaya, güzel günler görmeye, hayalleri gerçekleştirmeye, kısmet almaya ve geniş bir aileye kavuşmaya işaret eder. Rüya sahibinin bekârken aile hayatında, evlendiğinde de ev yaşamında hep yüzünün güleceğine, işlerinin yolunda gideceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına alamet eder.

Rüyada Birinin Evlendiğini Duymak

Rüyada birinin evlendiğini duymak, rüyayı gören kişinin el açıp ettiği duaların ve yakarışların kabul olacağına, rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda, muradına erip, sevdiğine kavuşmaya yorulur.

Rüyada Bekâr Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada bekâr birinin evlendiğini görmek, hayırlara alamet eder. Rüya sahibinin hayatında güzel gelişmeler olacağı, kişinin kendisini çok sevindirecek haberler alacağı, övgü dolu sözler işiteceği, problemlerinin çözüleceği ve şansının da yaver gideceği anlamına gelir.

Rüyada Evli Birinin Evlendiğini Görmek

Rüyada evli birinin evlendiğini görmek, iyi şekilde tabir edilmez. Rüyayı gören kişinin eşi ile arasındaki uyumun ve iyi geçimin bozulacağı, hane içindeki huzurun ve sevgi ortamının yerini soğukluğun ve tatsız günlerin alacağı şeklinde kabul edilir.

Rüyada Arkadaşının Evlendiğini Görmek

Rüyada arkadaşının evlendiğini görmek, şifa bulmaya delalet eder. Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılı günlerin geride kalacağına, umutlarının kendisine hayır getireceğine, heveslendiği işlerden Allah’ın izni ile kar elde etmeyi başaracağına ve zorluklara karşı güç ve kudret sahibi olacağına rivayet edilir.

Rüyada Sevdiğinin Evlendiğini Görmek

Rüyada sevdiğinin evlendiğini gören kişi gerçekten de sevdiğine kavuşacak ya da ondan güzel bir haber alacak demektir. Rüya sahibinin sevdiği kişiyle arasındaki bağın kuvvetleneceğine, sevgisinin artacağına ve onunla istediği mutluluğu yakalayıp, bir ömür bir arada yaşayacağına yorulur.

Etiketler: , , , ,
Rüyada Birinin Evlendiğini Görmek Hakkındaki Rüyalar;

 1. ramazan (30 Aralık 2013 saat: 13:36)

  selam.gördüğüm rüyayı tüm ayrıntılarıyla hatırlıyorum.1 yıl önce uzun süredir devam eden ilişkim bitmişti.ve yaklaşık 7 ay önce ayrıldığım kız bi akrabasıyla nişanlandı.rüyamda sevdiğim kızın köyünde 4 çift aynı günde evleniyordu.diğerlerini tanımıyorum.4 düğün bir arada yyapılıyordu yani.sevdiğim kızla şimdiki nişanlısı evlenıyordu.gelinliği beyazdı nişanlısının takımı ise kahverengi.sonra benı farketti şaşırdı sonra gözlerini kaçırıp yoluna devam etti.

 2. ayse (15 Ocak 2014 saat: 16:52)

  Merhaba rüyamı ayrıntıları ile yazıyorum. Gerçek hayatta ablamın eniştemden dolayı çocukları olmuyor. ablam normalde buna çok üzülür. Rüyamda ablamın bu yüzden başka biri ile evlendiğini ancak eniştem ile olan evliliğini de devam ettirdiğini gördüm. Aynı apartmanda, farklı dairelerde yeni eşi ile yaşıyordu. Eniştem bu evliliğe razı olmuştu zannımca. Ama o da çok üzülüyordu. Ben de buna çok üzüldüm. Tabiri nedir acaba?

 3. kübra (13 Şubat 2014 saat: 09:29)

  Suanda birlikte oldugum erkek arkadasim bi kiz arkadasi ile evleniyordu. Benleayrilmadan dugun gunu bunu gorerek ogreniyorum cook sade cok zengin ama calgisiz dugundu.. Ve bana.da para veriyordu gitmem.icin. Ne kadar zamandr onu sevdigini soruyorum benimle ciktgi zamani soyluyor. Ben aglamaktan helak bir sekilde bana ‘seni seviyorum’ derkende onu mu seviyordun diyorum evet diyor. . . Bir ruya insanin canini.nasil bu kadar acitiir anlamiyorum saatlerdir icim aciyo uyandgimdan beri gecmedi gecmiyor

 4. fatma (23 Mart 2014 saat: 13:42)

  erkek arkadaşım başkasıyla evleniyordu kız gelinlik giymişti ama onda damatlık yoktu evlerine gelmişlerdi ev çok kalabalıktı bende o evdeydim herkes hazırlanıyordu fakat ben bir türlü hazırlanamıyordum benim orada olduğumu biliyordu fakat hiç yüzüme bakmıyordu kırmızı bir çamaşır makinası almışlardı onu kurdurmak istiyordu bir an önce ben çok kötü hissediyordum ağlıyordum ama o hiç umursamıyordu beni bu aralar sorunlar yaşıyoruz acaba onun etkisiyle mi bu tür rüyalar görüyorum anlayamıyorum ama çok acı verici bir durum hala etkisinden kurtulamadım.

 5. Rüveyda (10 Nisan 2014 saat: 15:07)

  Öncelikle rüyamda kimi gördüğümü tanımlamak istedim. Ben birini seviyorum, ve o kişide biliyor onu sevdiğimi, ama o beni sevmiyor. Ben tanımladığım kişiyi rüyamda, zengin bir kızla evlendiğini duydum. Sonra o kızı büyük kocaman bir kuyumcu dükkanında üzerinde koyu mavi uzun elbiseli bir kız gördüm, o kızla evleniyormuş. Benim yanımda ise, bir kız arkadaşım var ben ona diyorum ki o beni sevmedi ama Allah mutlu eder inşallah ama kız çok zenginmiş inşallah bu durum onlar arasında probleme neden olmaz. Bu rüyanın yorumunu bana yazarsanız memnun olurum.

Görmüş olduğunuz rüyayı tüm ayrıntılarıyla bize yazın! Ayrıntıların bilinmesi, rüya tabirinin doğru şekilde yapılabilmesi için çok önemlidir.